Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rolls-Royce překonal historický prodejní rekord. Díky kontroverzní novince

Britský výrobce luxusních limuzín loni prodal nejvíce aut za svoji 116 let trvající historii. Povedlo se mu to díky novince v nabídce.
Zpět na článek
7. 1. 2020 19:10
Re: 5000 to je tak hezkyy...
Vyhrožuje jen primitiv a je chudý, protože je primitiv. Závist je nemoc, ale nedá se léčit. Proč si někdo myslí, že by mu bohatí měli sloužit? Sloužit má stát, ten jsme si na to zřídili a platíme si ho. Bohatým se člověk stává, protože je pracovitý, vzdělaný a inteligentní. Ne proto, že mu to dovolil primitiv co vyhrožuje, že si pro někoho přijde a způsobí slzy a krev.
Avatar - CICERO
7. 1. 2020 20:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - ericho33
8. 1. 2020 05:10
Re: 5000 to je tak hezkyy...
Tvoje zvratky si tiež nikto nepýtal, a nechávaš ich tu s každým komentárom...
Avatar - CICERO
8. 1. 2020 10:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2020 21:23
Re: 5000 to je tak hezkyy...
takoví arabští šejkové jsou typickým příkladem pracovitosti, vzdělanosti a inteligence.
Avatar - Machýrek
7. 1. 2020 23:26
Re: 5000 to je tak hezkyy...
Ti kupujou hlavně G-čka. Tohle je pro ně moc holčičí.
Ostatně dle článku: “Nejvíce aut Rolls-Royce prodá v Severní Americe, kam putuje zhruba třetina produkce, následuje Čína a Evropa.”
Avatar - karoque
7. 1. 2020 19:37
Mareš má taky gazíka od Rollsu
V ČR se prodal také (minimálně) jeden SUV Cullinan. Koupil si to moderátor Leoš Mareš !!! Lambo už ho asi nudilo, nebo co to měl tehdá za placku. Prý okolo 10 mega. Osobně se mi líbí vnitřek. Z venku design ale moc ne. Cena je taková individální, pokud to někdo má jako roční plat, tak proč by ne. Na druhou stranu otrokem pojízdné skříně bych asi nebyl.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - CICERO
7. 1. 2020 20:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 1. 2020 21:24
Re: Mareš má taky gazíka od Rollsu
V Brně jeden jezdí. Myslím, že by si ho mohlo koupit daleko více zájemců, ale není jim příjemná ustavičná pozornost...
Avatar - 3_diamanty
7. 1. 2020 22:48
SUV su v kurze
takze ziadne prekvapko ... lambo to iste.. stacilo spravit URUS a razom su predaje v rekordnych cislach ;-)
Rozbalit vlákno
0
8. 1. 2020 06:54
Zásadní problém
Vidím těch Cullinanů docela hodně, jeden má i kolega (žiju v Kataru). Zrovna předevčírem stála vedle mě na semaforech bílá Bentayga a hned za ní bílej Cullinan, takže se to snadno srovnávalo.

Zvenčí je podle mě Bentayga zoufalá, Cullinan dopadl o hodně líp. Ale jedna věc mě úplně praštila do očí - na rozdíl od sedanů obou značek tato SUV v provozu nedominují. Nevypadají jako něco extra. Tady v Kataru je každé druhé auto Landcruiser, Nissan Patrol, Escalade, Yukon XL, Toyota Sequioa, takové velké věci. A mezi tím Cullinan nebo Bentayga nevypadají zvlášť velké. A jak jsem koukal, tak ani nejsou tak moc prostorné vzadu (Bentayga určitě ne). Kdežto když vidím pořádný sedan od těchto firem, tak to je majestátní vozidlo - mnohem delší a vyšší než ostatní sedany, zosobnění síly a klidu. Z SUV tento pocit vůbec nemám.

Pro mě by to byla zásadní věc, být kupec. Ale zjevně je jich dost, takže držím hubu, vím. Ale nelíbí se mi to!
Rozbalit vlákno
6
8. 1. 2020 06:57
Re: Zásadní problém
Sorry, omylem jsem příspěvek přidal pod záchranným nickem, který jsem si založil, když mi zdejší praštěný diskusní systém zrušil staré přihlašování. Teď už se mi podařilo obnovit starý nick, tak pojedu pod ním. Sorry za zmatky, ta místní webová revoluce mě fakt zblbla.
Avatar - speedfred
8. 1. 2020 08:31
Re: Zásadní problém
Tohto RR som videl tu na Vysočine, a na mieste pomery to auto “svieti” celkom hodne. No tu nie je Katar :-)
Avatar - CICERO
8. 1. 2020 10:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - speedfred
8. 1. 2020 12:52
Re: Zásadní problém
Hlavne že ty tu píšeš ako Tatar.
Avatar - CICERO
8. 1. 2020 15:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 1. 2020 07:42
Re: Zásadní problém
Rolls stojí prakticky dvakrát tolik. To je poměrně výrazný parametr:)