Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vrcholné Porsche Taycan Turbo S je prý největší žrout mezi elektromobily, tvrdí Američané

Americká agentura pro ochranu životního prostředí EPA dnes zveřejnila výsledky hodnocení dojezdu vrcholného provedení elektrického Porsche Taycan Turbo S. A výsledky jsou tak tristní, že Taycanu zajistily hodnocení nejneefektivnějšího elektromobilu na americkém trhu.
Zpět na článek
17. 1. 2020 15:44
17. 1. 2020 17:18
17. 1. 2020 16:51
17. 1. 2020 17:22
Avatar - Ondore
17. 1. 2020 15:44
Oproti Tesle
Dvojnásobná cena, polovičný dojazd. A to sa oplatí!
Rozbalit vlákno
5
17. 1. 2020 17:18
Re: Oproti Tesle
Až si budu chtít koupit sportovní auto se šestiválcem, koupím si Porsche.
Až si budu chtít koupit spolehlivý diesel, půjdu k francouzům.
Až budu chtít hi-tech elektromobil, koupím Teslu.
Každému co jeho jest, nikdo nemůže být špička ve všem..
17. 1. 2020 16:20
Re: Oproti Tesle
Divný, doteď mi všichni fandové EV tvrdili že dojezd není vůbec důležitý. ;-)
Avatar - Machýrek
18. 1. 2020 05:42
Re: Oproti Tesle
BMW M5 stojí 2x tolik, co BMW 530i.
BMW M5 žere 2x tolik, co BMW 530i.

A teď se tomu divte. Fuj M5.
Avatar - Ondore
18. 1. 2020 08:14
Re: Oproti Tesle
Chceš povedať, že Tesla S Raven je oproti Porsche Taycan Turbo S dtto, ako 530i vs M5? Zaujímavé, máš aj niečo z reálneho sveta?
17. 1. 2020 16:51
usa vs porče
“Je potřeba tu evropu trochu zchladit!” Ano, Elone, my s tim neco udelame at se nam tady do toho moc neserou! Hele, je přece jedno že naše 4 roky starý auta vržou jak ruskej čigulík, podstatný je, ať to ty lidi berou furt, beztak je to přece levnejší než to jejich porsche! A nakonec, jsou to ke všemu Němci, že jo..
Rozbalit vlákno
0
17. 1. 2020 17:01
Tady je asi na místě,
pokud jde opravdu o ekologii, nějak tyhle ultravýkonné auta přibrzdit. Protože sice nemají lokální emise, nicméně když to sežere tolik co rodinný dům za měsíc na tisíc km, ekologické to moc není...
Rozbalit vlákno
8
17. 1. 2020 17:09
Re: Tady je asi na místě,
Vůbec se mi líbí to nadšení, že výrobou desítek milionů nových aut pomůžeme planetě. Jediné ekologické auto je to co se nevyrobí. A myslím, že i občasný provoz starých aut bude vycházet lépe, než sešrotování a výroba nového.
17. 1. 2020 17:16
Re: Tady je asi na místě,
Na občasný provoz je pitomost si kupovat nové auto i nové elektroauto.
Ona je otázka jestli se v takovém případě vyplatí vůbec vlastnit auto...
17. 1. 2020 17:29
Re: Tady je asi na místě,
To je taky pravda. Bohužel, spousta levnějších a lepších řešení typu střídání sudých a lichých posledních čísel na RZ by byla daleko ekologičtějších.
17. 1. 2020 17:29
Re: Tady je asi na místě,
Spaleny6: Takze bys zakazal vyrobu desitek milionu aut kompletne???

Co to je zase za hloupou frazi?

Kdyz elektromobilitu porovnam s "cistym" dieselem, tak kazdopadne pomuzu cistote vzduchu ve mestech. A vzhledem k tomu, ze jsou i celkove emise co2 jednoznacne nizsi, pak neni co resit.

PS Tady neco k tem dieselum, co cisti vzduch - vetsi blbost jsem v zivote neslysel.
https://www.irishtimes.com/…ssions-1.4138323
To cisteni vzduchu dieselem bych prirovnal k filtrovani pitne vody s dvema zrnky pisku pres hadr nasaklej olejem. Vysledkem bude podobne vycistena voda, jako dieselovym motorem vycisteny vzduch.
17. 1. 2020 18:42
Re: Tady je asi na místě,
Já jsem nikde nenapsal ani jediné slovo o tom, že bych chtěl něco zakázat. Co to je za novou módu, nečíst příspěvky a rozhořčeně odpovídat na vlastní domněnky?
17. 1. 2020 19:09
Re: Tady je asi na místě,
Ja jsem nekde tvrdil, ze jsi to psal????

Zkus si tu otazku precist jeste jednou ;-) A potom na ni muzes odpovedet.. Jak uz se to tak v diskuzich dela :-)

Jako napovedu ti dam citaci:
Vůbec se mi líbí to nadšení, že výrobou desítek milionů nových aut pomůžeme planetě. - To byla ta fraze ;-)
17. 1. 2020 21:19
Re: Tady je asi na místě,
Do hlavy ti nevidím. Tak buď příště rovnou konkrétní a neni co řešit.
24. 1. 2020 10:46
Re: Tady je asi na místě,
V Paříži zakázali diesely, nicméně smog je tam zejména při inverzi stále opravdu hnusnej - vlastní zkušenost. Co zakázat dál až zakážou všechna auta se spalovacími motory, ve městech budou jezdit jen neekonomická a neekologická EV a smog bude přesto stále hnusnej ?
17. 1. 2020 17:22
no nevyplati?
Zeptej se tech blbu co maji auto pred barakem a nejezdej protoze bud prsi, je snih nebo nechteji prijit o parkovaci misto proc maji auto? Asi takhle. Za valky jsme nemohli, tak ted muzem. No, musí umřít a prijit nova generace co ma auta v ***i a nic je nebavi.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - CountachSV
17. 1. 2020 17:48
pravda bolí
to auto je nevýrazné, až ošklivé, oblézal jsem to o víkendu v zuffenhausenu v muzeu a nevím, komu se toto může líbit. naživo je to bohužel horší, než z fotek.
Rozbalit vlákno
1
19. 1. 2020 09:06
Re: pravda bolí
Takze vetci Panamera je hezci? Pokud ne je to v poradku 😉