Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Sorento nové generace se představuje na prvních oficiálních snímcích. Jak se vám líbí?

Automobilka Kia ještě před ženevskou premiérou představuje světu novou generaci modelu Sorento. Přednosti předchůdce doplňuje svěží design.
Zpět na článek
17. 2. 2020 08:25
17. 2. 2020 08:27
17. 2. 2020 08:55
17. 2. 2020 08:27
17. 2. 2020 09:06
17. 2. 2020 10:28
17. 2. 2020 11:43
17. 2. 2020 12:07
17. 2. 2020 16:03
Avatar - KANKUNEN
17. 2. 2020 08:25
Jako vždy
Kia hezčí H. Až na ty zadní světla, ale aspoň to není designový unirvezál, jak to auta mají teď.
Rozbalit vlákno
3
17. 2. 2020 08:27
Re: Jako vždy
Takový VW se zadkem SsangYongu předchozích generací. ;-)
17. 2. 2020 08:55
Re: Jako vždy
mne to pride ako jasna "amerika" / co nie je z mojho pohladu zle / a aj interier vyzera velmi slusne, az na to hlinikove "H" v stredovom panely
Avatar - KANKUNEN
17. 2. 2020 09:40
Re: Jako vždy
Se zadkem exploreru
Avatar - Emel
17. 2. 2020 08:27
Až na ten zadek
Víceméně se potvrzují dojmy ze špionských fotek... celé auto je hezky úhledné, až na ten zadek - tam je to trošku přeplácaná divočina, s ploutvičkou v zadním okně, s chromovanou lištou s pseudokoncovkama atd.
https://img2.auto.cz/…0/6187628_v0.jpg?v=0
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2020 11:51
Re: Až na ten zadek
mne sa prave ten zadok paci... ma to taky americky a luxusne ladeny flair.... a taketo svetla by pasovali asi aj nejednemu 4 kolesovemu aristokratovi z britanie ( Range a pod ) :yes:

prave naopak vpredu mi to pride docela "nuda" ale chapem.. proste sa to kusok uz vymenilo.. nudny zadok predchodcu je sice prec ale zase predok uz moc "neprekvapil" .. ale ako celok podla mna fakt dobry a kvalitny dizajn.. toto bude fungovat ... za mna doteraz jednoznacne najkrajsie sorento ... sice uz nie je tak terenne ladene ako nejake to prve sorento ... ale je fakt pekne a solidne ... dostojne... taky uz dostojny rodinny kriznik ktory sa fakt uz nestrati vedla nikoho... sorento :yes:
17. 2. 2020 09:06
Tak za mě
docela v poho. Tak jako americký s jemně extravagantní (hlavně zezadu) že to bude aspoň rozpoznatelný. Což dneska vůbec není samozřejmost.
Rozbalit vlákno
0
17. 2. 2020 10:28
Super
Za mě moc povedené. Teď už jen cena a asi do toho půjdu :yes: jen škoda těch fake výfuků
Tady trochu lepší kvalita fotek https://www.netcarshow.com/…wallpaper_0b.htm
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2020 11:43
moc pekne
a nadalej s akymsi americkym nadychom ( co chvalim ) .... sorento sa mi vzdy moc pacilo ... a toto nove je hadam aj najkrajsie z doterajsich generacii :yes:

trosku som sa obaval pri spy-fotkach toho akoby na pohlad kompaktne ladeneho horizontalne predeleneho predku v konfrontacii s masivnym na vysku ladenym zadkom s typickym sorentackym mohutnym stlpikom ... ale teraz mozem povedat ze tieto obavy boli fakt zbytocne ( preto vravim .. ze vzdy treba pockat az na ofiko fotky ... a ono je to fakt tak ) .... auto posobi fakt hmotou vyvazene ale zaroven nie tazkopadne ( a dokonca ten zadny previs sa mozno este aj zmensil ) ...

kabina je tiez brutalna... aj displej tiez vyriesili podla mna dobre... ziadna megatelka na vysku... ale skutocne moc sikovne to tam zapasovali ... podobne aj medved to takto sikovne vie ... ze nakoniec to aj ladi a neposobi nejako neprirodzene ani dorobene ani disproporcne

som zvedavy na "nase" europske metorizacie.. ci okrem tej 2,2ky tu bude aj nieco ine ( mozno nejake TGDI ) alebo co.. no uvidime.. ale minimalne v amerike to auto opat uspech mat bude... tu hadam niet co riesit... fakt je paradne .. a tym ze je sorento stale z generacie na generaciu akesi vacsie a vyspelejsie tak nakoniec mozno ani to velke SUV Telluride nam tu v eu uz chybat ani nebude... lebo uz toto sorento bude asi aj velkostne drvivej vacsine europanov uplne stacit ... :yes:
Rozbalit vlákno
0
17. 2. 2020 12:07
Za mě nic moc
Tvrdší tvary se mi u SUV velice líbí, ale linie této Kie moc ne, Nejhorší je ten zadek - brutálně se směrem vhůru rozšiřující sloupek D je fakt humus, stejně jako vysloveně ošklivé zadní lampy... :-( :no: :no: :no: Třeba bude nový Tucson povedenější....
Rozbalit vlákno
9
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2020 12:15
Re: Za mě nic moc
mne sa to lubi aj pri pohlade zozadu.. tento dizajn bude kusok rozdelovat... ale na druhej strane som rad ze to nie je fadne nudne auto ale skutocne budu tu asi dve skupinky... podobne ako napr pri stingeri... a to skupinka ktorym sa paci a potom skupinka ktorym sa to nepaci .. ale ziadna nuda :yes:
17. 2. 2020 12:35
Re: Za mě nic moc
Pro mě stále zůstává designovým vrcholem kompaktního SUV současný VW Tiguan! :-) :yes: :yes: :yes:
17. 2. 2020 12:40
Re: Za mě nic moc
:D tak to jsi pobavil :D
Avatar - Emel
17. 2. 2020 12:48
Re: Za mě nic moc
Ale jo, Tiguan fajn... jenže ten prostě těží z malé délky. Už Allspace je o dost slabší.
17. 2. 2020 12:57
Re: Za mě nic moc
Tak Tiguan jako R dobrá, ale jinak bída. Ale tak každej máme jinej vkus že
Avatar - Emel
17. 2. 2020 14:51
Re: Za mě nic moc
Podívej se na to auto z profilu: https://www.auto-horejsek.cz/…/vw-tiguan-3.jpg
Ok, každý asi máme trošku jinej vkus... ale pro mě tohle prostě boduje, ta kompaktnost tomu dává jiskru, kterou už třeba Tiguan Allspace (ani Sorento, ani Kodiaq, ani Tarraco) nemá.
17. 2. 2020 15:14
Re: Za mě nic moc
Tak je kratší, to máš jako Kodiaq a Karoq z boku dle mě vypadá líp Karoq...
Avatar - Emel
17. 2. 2020 17:22
Re: Za mě nic moc
No jasně. Jenže Karoq je celkově menší, i užší, na menších kolech atd., zatímco Tiguan má prostě ten základ střední třídy.
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2020 13:03
Re: Za mě nic moc
tiguan sa mi teda moc nepaci.. ale je mozne ze ocakavany facelift mu uz pomoze ... fakt som zvedavy .. uvidime :yes:
Avatar - twistedTSD
17. 2. 2020 16:03
Kia
Velká pochvala, že se nenechali zlákat k tomu hroznému trendu šestiokých SUV.
Rozbalit vlákno
0