Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Harley-Davidson láká nové zákazníky na proplacení řidičského průkazu

Harley-Davidson představuje sympatickou motivaci k pořízení nového motocyklu ze své nabídky a především k získání řidičského oprávnění skupiny A.
Zpět na článek
20. 2. 2020 11:35
Re: Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
Fakt je že si tenkrát hodně lidí ťukalo na čelo, když zjistili, že je to moje první motorka. Takže budu spíš vyjímka potvrzující pravidlo.
Avatar - Jerry.Gunman
20. 2. 2020 11:08
Re: Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
V tom případě blahopřeji a možná i malounko (a v dobrém) závidím jednomu šťastnému parchantovi :D :D :D :yes: :yes: :yes:
20. 2. 2020 10:34
Re: Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
Já jsem si Haryka jako první mašinu pořídil. Obsah 1250, výkon 150 koní.
Avatar - Jerry.Gunman
19. 2. 2020 17:38
Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
ale v tomto punktu se obávám, zda hoši z marketingu neťápli malounko vedle
- Harryka si "asi" nikdo nepořídí jako první velkou mašinu
- cena ŘP A oproti pořizovací ceně motorky (základní modely začínají obvykle na "již od" 8, 10 nebo 12.000 EUR
- servis a "ustájení" taky nejsou zadarmo

Ale co, hloupá reklama taky reklama - a důležité je, aby se Harrykům dařilo :yes:

Když ale vidím tu zrůdnost, která si říká LiveWire... Tak si říkám, že kdyby otcové zakladatelé vstali ze svých hrobů, MOCNĚ by se zhrozili, JAK MOC dnešní manageři tuhle firmu zkur... no, však vy už mi rozumíte :-(
19. 2. 2020 15:47
Re: Proč ne
Tak Harley dělá i výrazně slabší motorky. Cena dílů a servisu je pekelná. Když jsem přešel k BMW, zdálo se mi že je všechno zadarmo.
Avatar - Magister
19. 2. 2020 12:33
Proč ne
Jen 1746 kubických centimetrů nebude ten ideální objem pro začátečníky. Hlavní je ale asi cena a pak cena servisu a dílů, co mladé u nás musí nutně odradit.