Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Harley-Davidson láká nové zákazníky na proplacení řidičského průkazu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 19. 2. 2020 • 01:56
73
6
Zobrazit náhledy (73)
Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail FXDR Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Softail Low Rider Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Softail Fat Boy Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide Harley-Davidson Sport Glide

Harley-Davidson představuje sympatickou motivaci k pořízení nového motocyklu ze své nabídky a především k získání řidičského oprávnění skupiny A.

Harley-Davidson přichází se speciální kampaní, zaměřenou na všechny nové držitele řidičského oprávnění skupiny A, stejně tak i ty, kteří se na zisk řidičského oprávnění na velký motocykl chystají v roce 2020.

Pokud si totiž plánují pořídit motocykl Harley-Davidson a řidičský průkaz získali od května 2019 nebo jej stihnou dokončit do konce letošního roku, bude to právě Harley-Davidson, kdo jim řidičský průkaz a cenu kurzu proplatí.

Stačí si pořídit motocykl řady Street, Sportster nebo Softail o objemu 1746 kubických centimetrů a mít k tomu řidičské oprávnění skupiny A, získané od května 2019. Akce navíc platí až do konce roku 2020, a tak může být i motivací, proč se konečně se startem jarní sezóny vrhnout na zisk řidičského oprávnění. Značka následně novému majiteli motocyklu Harley-Davidson proplatí náklady na základní kurz skupiny A, tedy na velký motocykl, až do výše 12.500 Kč.

„Jsem rád, že všem novým držitelům řidičského průkazu skupiny A můžeme nabídnout tento zajímavý benefit. S naší dealerskou sítí jsme proto připravili kampaň s názvem Cesta ke svobodě. Všechna naše dealerství budou akceptovat kurz absolvovaný u jakékoli autoškoly po celé ČR. Uvědomujeme si, že nová koncepce zisku řidičského oprávnění na motocykl není nejsnazší, proto chceme všem novým motorkářům přinést alespoň tuto výhodu, a těm, kteří ještě nad pořízením řidičského oprávnění váhají dodat odvahu a poskytnout podporu,” říká Michal Fric, marketingový manažer Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

V Harley-Davidson si zároveň uvědomují, že absolvování a zisk řidičského oprávnění skupiny A není už nyní otázkou jednoho měsíce, proto celá kampaň trvá až do konce roku 2020. Zahrnuje, jak zisk řidičského oprávnění, tak dobu, do které si lze motocykl pořídit.

Zdroj: Harley-Davidson Central and Eastern Europe s.r.o.

Související články

Témata
20. 2. 2020 11:35
Re: Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
Fakt je že si tenkrát hodně lidí ťukalo na čelo, když zjistili, že je to moje první motorka. Takže budu spíš vyjímka potvrzující pravidlo.
Avatar - Jerry.Gunman
20. 2. 2020 11:08
Re: Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
V tom případě blahopřeji a možná i malounko (a v dobrém) závidím jednomu šťastnému parchantovi :D :D :D :yes: :yes: :yes:
20. 2. 2020 10:34
Re: Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
Já jsem si Haryka jako první mašinu pořídil. Obsah 1250, výkon 150 koní.
Avatar - Jerry.Gunman
19. 2. 2020 17:38
Inu, H & D je sice HODNĚ dobrá značka,
ale v tomto punktu se obávám, zda hoši z marketingu neťápli malounko vedle
- Harryka si "asi" nikdo nepořídí jako první velkou mašinu
- cena ŘP A oproti pořizovací ceně motorky (základní modely začínají obvykle na "již od" 8, 10 nebo 12.000 EUR
- servis a "ustájení" taky nejsou zadarmo

Ale co, hloupá reklama taky reklama - a důležité je, aby se Harrykům dařilo :yes:

Když ale vidím tu zrůdnost, která si říká LiveWire... Tak si říkám, že kdyby otcové zakladatelé vstali ze svých hrobů, MOCNĚ by se zhrozili, JAK MOC dnešní manageři tuhle firmu zkur... no, však vy už mi rozumíte :-(
19. 2. 2020 15:47
Re: Proč ne
Tak Harley dělá i výrazně slabší motorky. Cena dílů a servisu je pekelná. Když jsem přešel k BMW, zdálo se mi že je všechno zadarmo.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud