Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Sériová Cupra Formentor míří do Ženevy. Dostane 2.0 TSI, nebo snad pětiválec?

Cupra zatím neoznámila, jaký motor dostane sériová verze konceptu Formentor. Ten byl plug-in hybridem, sériové SUV kupé by ale mělo dostat i konvenční verze.
Zpět na článek
23. 2. 2020 11:37
24. 2. 2020 11:42
Avatar - Alf1k
22. 2. 2020 17:12
Ale tak nevypadá zle
Ale moje otázka je, jestli to je jen marketing a odlišnosti začínají a končí u znaku na kapotě nebo ne.. :yes:
Rozbalit vlákno
5
22. 2. 2020 18:15
Re: Ale tak nevypadá zle
Odlišnosti od čeho, on existuje nějaký Seat Formentor? :-)
22. 2. 2020 18:50
Re: Ale tak nevypadá zle
Vidím to podobně jako Alf1k ve smyslu odlišení od nového Leona. Současné Seaty jsou odrbané na odhlučnění a materiálech, tradičně to tu debatujeme u Atecy Cupry. Když sedneš do Golfa a do Leona, tak pochopíš proč je levnější. Cupra tu cenu ale tahá nad VW, takže tam nastává trochu problém...

Fermentor se mi teda hodně líbí, zajímavé že má být i delší než Ateca, čekal jsem, že bude spíš menší, ale to je jedině plus. Zpracování a samozřejmě cena rozhodne, těším se :yes:
22. 2. 2020 19:04
Re: Ale tak nevypadá zle
Vždyť jasné, já to pochopil. Jen zrovna pod tímhle autem bych tohle stěžování nečekal jako první bod. Každopádně auto vypadá dobře na to, že je to SUV :-!
22. 2. 2020 19:15
Re: Ale tak nevypadá zle
No interiér vypadá totiž stejně jako Leon 2020 :D Koukni https://www.auto.cz/…o-snad-petivalec?… vs https://www.auto.cz/…-hezci-je-kombik?…

Dobře vypadající SUV - naprostý souhlas :yes:
Avatar - Alf1k
22. 2. 2020 19:41
Re: Ale tak nevypadá zle
Tak pochopil nebo ne? :-) A neřekl bych, že si nahoře na něco stěžuju, přemýšlím jen, jestli ten novej znáček něco znamená i pod kapotou a garantuje za ty money lepší techniku než, protože jestli jsou tu experti, kteří plácají pod Audi něco o převlečených Passatech, tak se divím, že už tady nepředvádí své orgie :-[]
Je to podle článku first real Cupra - ne “SeatCupra” tak doufám, že teď už mi rozumíš.. :-)
Auto se mi líbí, za design :yes:
Avatar - curwasportiva
22. 2. 2020 22:00
Formovent
Te je teda jmeno zase... Ale kdyz se prizvednutemu hatchbacku muze rikat "SUV kupe" tak se to klidne muze jmenovat i Dementor... :D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - _Karel_
23. 2. 2020 11:37
Formentor
Ošklivý to není, ale vypadá to jako typický japonec. Interiér přesná kopie Leona. Pětiválec by mě hodně hodně překvapil, podle mě bez šance.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lamal
24. 2. 2020 11:42
simply design
je spickovy... vidim, ze Seat zapocal dalsiu dizajnovu eru, konecne od doby tretieho Leonu a je to velka parada... ma to hlavu a patu, Korea aj Nemecko uc sa... a zavid
Rozbalit vlákno
0