Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Harley-Davidson letos představí dvě revoluční novinky. Dojde i na enduro

Harley-Davidson se připravuje na uvedení zcela nových modelů a během roku 2020 se máme dočkat dvojice, s níž severoamerický výrobce vstoupí do pro něj zcela nových segmentů trhu s novými motocykly.
Zpět na článek
Avatar - kari.laz
27. 2. 2020 12:38
jsem na to zvědavý
Jak se jim to povede.
Obzvláště na to enduro. Vzhledem k tomu, kolik zavedených "endurových" značek tu je, bude hodně záležet na tom, jak dobrý jejich model bude. Přeci jen tu jsou modely na jako KTM 1290 Advanture, BMW GS, Africa 1100, Triumph Tiger a další. Jsem hodně zvědavý na živé setkání a případné jízdní dojmy.
Rozbalit vlákno
1
27. 2. 2020 20:09
Re: jsem na to zvědavý
Tak na to fakt zvědavý nejsem. Byť nejsem absolutně příznivec této značky, myslím že odklon od tradic se jim vymstí. Copak nějaký Harikář je zvědavý na HD elektromotorku či enduro? Jediné, co kdy na HD stálo opravdu za to, byl zvuk. Jenom zvuk. Vše ostatní stojí za starou bačkoru a nechtěl bychj to ani za půl darma. Svobody, krásného a pohodového svezení si užiju mnohem lépe na mém čtvrt století starém a poctivém klasickém japonci dost a dost. :yes: