Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tankujeme AdBlue: Vadí nedolít, přelít, ukápnout i poplést otvory

Prakticky všechny moderní dieselové automobily používají k odstranění oxidů dusíku z výfukových plynů AdBlue. Z původní myšlenky, že jej budou doplňovat servisy, sešlo. Je to na řidiči a lze při tom nadělat hodně škody.
Zpět na článek
29. 2. 2020 08:31
29. 2. 2020 08:31
29. 2. 2020 08:35
29. 2. 2020 08:54
29. 2. 2020 09:14
2. 3. 2020 08:20
29. 2. 2020 09:10
29. 2. 2020 09:15
29. 2. 2020 09:19
29. 2. 2020 09:27
1. 3. 2020 19:51
2. 3. 2020 12:07
29. 2. 2020 10:28
29. 2. 2020 10:48
29. 2. 2020 11:02
29. 2. 2020 11:10
29. 2. 2020 12:06
29. 2. 2020 12:13
29. 2. 2020 15:31
29. 2. 2020 16:06
29. 2. 2020 16:36
29. 2. 2020 19:12
29. 2. 2020 17:32
1. 3. 2020 07:52
1. 3. 2020 19:13
1. 3. 2020 19:17
2. 3. 2020 07:17
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 08:29
Hlavní mínus
HLAVNÍ MÍNUS je že za prachy který tady nakrad má na adBlue monopol náš slovenskej předseda český vlády = co mimochodem dodnes neumí pořádně česky

A samozřejmě že nafta na který má taky vejvar = je bez zvýhodňování v miliardách ročně = nekonkurenceschopná. Nicméně PROTOŽE na fosilních palivech a adBlue má byznys = tak za slováka estébáka se tu nic jinýho rozvíjet nebude. Tak sme léta konjunktury promrhali a v budování dobíjecí tankovací infrastruktury propadli na předposlední místo v Evropě = eště že tu je to Rumunsko :-!

No budování dopravní infrastruktury stojí taky za ... ANO :D

Nicméně komu vadí že si během vládnutí posílá sám sobě tisíce milionů https://www.peak.cz/…t-miliard/14345/ tak je https://ct24.ceskatelevize.cz/…-udajneho-stretu to je NÁŠ v česku nejoblíbenější politik :yes: :*)
Rozbalit vlákno
10
29. 2. 2020 08:36
Re: Hlavní mínus
No nBEV nikdo nechce tak proč by se to budovalo?
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 08:37
Re: Hlavní mínus
Protože ČASEM a to pak dojde i tobě = ty dobíjecí místa a vodíkový čerpačky prostě BUDOU chybět. A mě se na úrovni Rumunska NELÍBÍ
29. 2. 2020 08:38
Re: Hlavní mínus
Ty jsi míle za Rumunskem. :-!
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 08:47
Re: Hlavní mínus
A ty si myslíš = že máš schopnost to posoudit :-!

Bohužel jen baštíš to co slovenskej tunelář komunista estébák chce = sem ten 1. příspěvek editoval jak moc mu vynáší dědictví po mafiánskym kmotrovi Mrázkovi a jak oblbuje lidi že ten propad na předposlední místo v Evropě je vlastně plus = a byl si rychlejší a potvrdil, jak se mu to daří :yes: ;-)

No viz já 8:37 první druhý čtvrtý šestý sedmý a osmý slovo :D

A bohužel to NENI sranda = je to jen promrhaná doba a prachy = který místo na veřejný nezaostávání = dou tomu slovákovi https://www.peak.cz/…t-miliard/14345/ a jemu podobnejm
Tohle https://www.novinky.cz/…u-korun-40313533 byly leta https://cs.wikipedia.org/…wiki/Konjunktura

Když urazíš https://www.youtube.com/watch?… na úroveň klidně podprůměrnýho rumunskýho ekonoma = dojde ti že to co sem napsal je fakt

A že to FAKT neni dobrý :-!
29. 2. 2020 08:53
Re: Hlavní mínus
Nečtu to.
Max do dvou řádků.
Jsem zrychlenej.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:05
Re: Hlavní mínus
Je to moc složitý? To je mi (tě) líto :-)

Předposlední odstavec :-!
29. 2. 2020 09:11
Re: Hlavní mínus
Nevím. Nečtu to, protože jsem se mnohokrát přesvědčil, že jsi blbec a tudíž mě to nezajímá.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:19
Re: Hlavní mínus
Jj všichna ta snaha lidstva problematiku řešit všichni ti inženýři a firmy kdo se ty desítky let věnovali snižování emisí a všichni absolventi medicíny který to potvrzujou všechny ty vyhozený miliardy = všechno to sme blbci ;-)

A pak je tu homo fostekus :-!
1. 3. 2020 10:21
Re: Hlavní mínus
spíš zabržďenej :no:
1. 3. 2020 13:14
Re: Hlavní mínus
Čo stále plačeš? Slováci vám ho nenasadili, bola to vaša voľba. ;-)
29. 2. 2020 08:31
Poplést otvory
zase tak nevadí, pokud je to fakt kovaná ***. :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 08:32
Re: Poplést otvory
Tak to se mi povedlo jen s mou první. :D
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 08:31
AdBlue
Že může nastat problém, když doplním víc, to jsem tedy netušil. Přínosný článek.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 08:49
Re: AdBlue
Pozor je od Vaculíka ale jinak :yes: :yes: :-)
29. 2. 2020 08:35
No pěkně
tak byrokrati a dobytkové v Bruselu vymyslí další zhovadilost, automobilky vyrobí paskvil, kterej není schopen načíst hladinu chanek v nádržce a ejhle auto stojí.
A redaktůrci prostě napíšou "protože jste neurotičtí cintálkové". Aha, takže řidič a čtenář je vůl a celej ten systém je naprosto v pořádku, když na základě své nedokonalosti zastaví auto s plnou nádržkou AdBlue. Jasně. Může za to cintálek. Třeba starší zodpovědnej dědula, kterej je zvyklej mít radši všeho víc a do foroty. Bravo.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 08:48
Re: No pěkně
Sakra CO s tim má Brusel? :D

No viz já 8:47 předposlední odstavec :-!
29. 2. 2020 08:54
Re: No pěkně
Kdo vymyslel ty emisní normy, které tohle vynucují? V Bangkoku?
Znova - nečtu tvý odstavce.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:07
Re: No pěkně
Znova 8:47 předposlední odstavec :D

No ale ŽE nečteš (nejen mě) TO bude ten problém ;-)

Jinak Evropa NIKDY nebyla lídr v emisích a FURT NENI = ale je MOŽNOST že za pár let doženeme díky Trumpovi https://ekolist.cz/…ty-pro-emise-aut tu Kalifornii a časem Japonsko

Zdá se že TO že by to jednou MOHLO nastat = už teď fosteky apod řádně DĚSÍ :-!
29. 2. 2020 09:14
Re: No pěkně
Tak jsem si to přečetl -a zase (podle očekávání) meleš srance.
Nech auta atama. Kdyby každý člověk vyprodukoval tolik emisí a odpadu jako průměrný Kaliforňan nebo Japonec, planeta by velmi rychle zkolabovala.
Je to problém pitimcůjako jsi ty, kteří nejsou schopni vidět svět v souvislostech a na kříž přibili prostě automobilový průmysl, protože to jejich hloupé mozky tak vidí.
Ano, jsi blbec.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:21
Re: No pěkně
Viz já 9:19 :D

Viz já 9:15 https://www.auto.cz/diskuse/74078/1 :-!

Fascinujicí jaký OPAKY reality lidi typu homo fostekus vymyslel :-!
No tak jestli si byl v Japonsku tak šintoismus a z něj vycházející vztah k přírodě je TO co má TEN vliv na snahy o minimální emise aut :-)

No a proto i gigavýrobce typu Toyota zvládá budoucí evropský normy = ale zatim lídr v tomhle směru kterej myslitele homo fostekus přivádí k šílenýství tak líd celý desítky let byla Kalifornie a Japonsko a furt sou

Ale je fakt výbornej černej humor když druh homo fostekus píše viz ty poslední 2 věty o SOBĚ a je snad fakt přesvědčenej.. :*) :D :-!

Viz já 9:15 chápání v souvislostech = základní školy = ti jak to vypadá VŮBEC NEJDE ale to 9:15 https://www.auto.cz/diskuse/74078/1?… jel si už nějakym hybridem nebo elektroautem? Nebo si jen jak píšeš neskutečně pozadu naprosto nechápající co se to děje a proč se to děje = prostě ti zcela unikly všechny souvislosti? Včetně těch se učí na základní škole? A to neni ironie ani urážka ale smrtelně vážně míněnej dotaz
2. 3. 2020 08:20
Re: No pěkně
Presne to samy jsem chtel komentovat.

System, kterej nepozna, zes neco dotankoval, je blbe navrzenej system. Kdyby nekdo dotankovaval po pullitru, tak budiz, ale kdyz ani nepozna, zes dotankoval treba 20% kapacity (!). To, ze je ten system dokonce tak stupidni, ze po par mensich tankovanich nepozna plnou od prazdne, to uz snad nemuze byt ani vtip (ani tomu moc neverim).
29. 2. 2020 08:52
Nesmysly v autech
Nikdy nebudu podporovat tyhle nesmysly co vymyslí pár lidí v Bruselu pro miliony uživatelů. Díky bohu, že to moje auta nemají a mít nebudou. Kde to jsme, abych v mrazu dřív ohříval chc..ky v nádrži místo zadku na sedačce??? ;-\

Uvědomme si už konečně, že Evropa s 9% podílu emisí svět nespasí a od Ukrajiny na východ tohle stejně nikoho nezajímá. Vytváříme emise navíc výrobou těchto nesmyslů a platíme desetitisíce za jejich opravy...
Rozbalit vlákno
22
29. 2. 2020 08:55
Re: Nesmysly v autech
Pozor, jsou tu i blbí, co nevědí, že je to z Bruselu a mají pocit, že to v autě bejt musí a je odlakživa.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:04
Re: Nesmysly v autech
No blbí rsp. naprosto neznalí tu ROZHODNĚ sou = konečně máme zas PLNOU SHODU fosteku :-)

Sou tací co si z neznalosti VYMYSLELI že adBlue je vymyšlenej v Bruselu = byls tam někdy? ;-)

Mě na adBlue vadí HLAVNĚ to že monopol za prachy co TU nakrad má jeden slovenskej komunista. ŽE adBlue je jen součást tý 60 let trvající cesty za nižšíma emisema = to ti myslíš časem dojde nebo.. si skončil v úrovni: Za všechno co se mi nelíbí může Brusel, řikal to ten slovák https://www.idnes.cz/…00054_domaci_kop co nám šéfuje :-!
29. 2. 2020 08:56
Re: Nesmysly v autech
:yes: :yes: :yes:
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 08:57
Re: Nesmysly v autech
Další Brusel? Fascinující https://www.idnes.cz/…00054_domaci_kop jak to funguje :-!

Tak omezování emisí začalo někdy v době kdy se náš slovenskej premiér narodil a to už je sakra dávno :-)
A ne v Bruselu ale v americe konkrétně Kalifornii = ostatně ta je celý ty desítky let v tomhle směru lídrem = dokud nezačal řádit Trump https://ekolist.cz/…ty-pro-emise-aut doba až EXTRÉMNÍCH tupců a populistů v čelech států je mezinárodní, netýká se jen našeho prezidenta a premiéra :*)
Přeju bratrum slovákum aby byli o krok před náma a dneska tohle vyřešili = a Fica a SMER poslali po desetiletí na smetiště dějin :-)
Že to po těch mnoha desítkách let aktuálně u bez dotací subvencí zvýhodńování paliva neexistujících dieslovejch motorů v OA došlo k adBlue = sakra CO s tim má nějakej Brusel? :D
29. 2. 2020 09:10
Re: Nesmysly v autech
95g/km nevymyslel Trump ani naši předci. Je to bič na automobilky z Bruselu, za který zaplatí všichni zájemci o nové auto, potažmo o ojeté, kteří se následně nedoplatí za servis.
29. 2. 2020 09:15
Re: Nesmysly v autech
Nech ho.
Je to tu všeobecně známý blb a žije v bludu.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:28
Re: Nesmysly v autech
To je fosteku ZNÁMÁ obrana lidí jako ty před realitou = že VŠICHNI NAD tebou sou vlastně blbí. Všechny ty tisíce kvalifikovanějších co to co ty tu teď kritizuješ dělaj dýl než ty straších na planetě = fakt myslíš že se všichni celý ty desetiletí včetně tvý soušky učitelky na základce MÝLÍ

Že nad tim všim čníš ty = homo fostekus? :D
29. 2. 2020 09:33
Re: Nesmysly v autech
Hm, kdybych v tom byl sám, bylo by to jeden na jednoho a tak bych zapochyboval.
Vzhledem k tomu, že si tady drtivá většina lidí myslí, že jsi blbec, tak jsem docela v klidu. Ty by ses měl zamyslet. :-!
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:39
Re: Nesmysly v autech
No to bude ten problém = tady :-!

Jinak viz já 9:34 = nezkusil bys? ;-)
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:25
Re: Nesmysly v autech
Vtipný že to zvládá i velký nadprůměrně výkonný japonský auto typu https://www.cnet.com/…-awd-price-msrp/ a vůbec jedna z největší automobilek na světě = japonská

Fakt ti nedošlo že těch 95g/km co zmiňuješ je jen aktuální zlomek tý DESÍTKY LET TRVAJÍCÍ řady = snah o snižování emisí? Trvající nejspíš DÝL než si naživu? ;-)
29. 2. 2020 09:34
Re: Nesmysly v autech
Možná jsem naživu déle než si myslíš a možná jsem opravil víc aut než si myslíš. Pojem normální auto u mě skončil s normou Euro 3, tím neříkám že nejezdím s novými. Jako motoristovi srdcaři mi jejich emisní okruhy a normy nic neříkají a nesouhlasím s nimi. Chudák zákazník na konci řetězu to nějak zaplatí, aby jezdil. :*)
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:43
Re: Nesmysly v autech
No jestli si tady DÝL než se řešej emise aut = tak už bys měl mít nějakou tu znalost ne? :-)

Nevim proč si skončil s autama někdy před 20ti lety = i teď je spousta super jezdících aut https://www.auto.cz/…omba-roku-111966 a https://autobible.euro.cz/…e-cim-dal-lepsi/ a https://www.garaz.cz/…doufali-21002318 a samozřejmě i auta jinejch značek

Ale furt je tu ta základní znalost ze základní školy = viz já 9:15 https://www.auto.cz/diskuse/74078/1
29. 2. 2020 09:50
Re: Nesmysly v autech
Na to ti lehce odpovím, jezdím autem i dost po Evropě a nikdy se mi nestalo, že mě odstaví 2000km od domu například snímač NOx. Znám lidi, které ano. Nepotřebuji nic víc dodávat :-[]
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 10:00
Re: Nesmysly v autech
Ani mě se to nestalo = a to aktuálně jezdim 2ma 3letejma autama a předchozí a to před nim byly taky auta novější než 20 let = myslim vyrobený PO roce 2000 ;-)

Jak to souvisí s tim viz já 9:15 a jak s aktuálníma emise reálně plnícíma fakt povedenejma autama = ať s těma pár co sem dal odkazy nebo dalšíma?

ŽE byly za tu historii skoro délky lidskýho života co existuje snaha snižovat emise poruchový auta = a s extrémně rychle rostoucim počtem aut na planetě to má čim dál větší smysl a na hustě osídlenejch místech jako je Evropa eště víc než třeba v Austrálii = jak tvá reakce ŽE se auta porouchávaly porouchávaj a budou porouchávat souvisí s tim co sem napsal?

Pamatuju šestiválec benzín v záruce asi před 17ti? lety kterej udělal to co popisuješ = protože SW vyhodnotil že jedna žhavící svíčka neni ve formě. Podle technika by auto hravě ujelo další tisíce km, ale reagovalo jak ty popisuješ. To by ses musel vrátit do pravěku = to přece nemá souvislost s Euro3 nebo obecně emisema. Jo už hodně dlouho hraje u aut velkou roli software = ale viz odkazy i dneska sou k dispozici super auta = i relativně cenově dostupný

No a furt je tu ten problém ze ZŠ viz já 9:15 ve vedlejší diskuzi = přes ten vlak nepojede :-)

No ona znalost ŽE nám emise škodí je stará přes 100 let a dodnes jí tu část diskutujících = odmítá :yes: :D :-!
29. 2. 2020 10:26
Re: Nesmysly v autech
Ještě Euro 3 diesel mé oblíbené značky nemá DPF, AdBlue a dost často ani elektronickou kontrolu EGR, tudíž umí "dýchat" čistý vzduch po malé úpravě, aniž by byl problém na emisích. Tím pro mě končí relativní jednoduchost a poměrně vysoká spolehlivost u aut. Problémů s dalšími normami a cen za jejich udržitelnost v provozu jsou plná vlákna různých webů. Přeji tisíce km bez závad :*) :yes:
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 10:35
Re: Nesmysly v autech
Dík a nápodobně

Zvolili sme pro firmu https://www.idnes.cz/…auto_ojetiny_fdv relativně spolehlivý držáky :-)

A i když poukazuju na absurditu dieslu v osobních autech kterej se neobjejde bez multimiliardovýho zvýhodňování paliva = tak 2 z minulejch aut byly diesly :*)
29. 2. 2020 10:38
Re: Nesmysly v autech
znam tyhle smradochy.
jediny co pomuze je rychle predjet
a to i za cenu dopravniho prestupku, ale je to ospravedltelny jednani v nouzi
jinak podle WHO hrozi rakovina plic a mocoveho mechyre
29. 2. 2020 10:50
Re: Nesmysly v autech
Zbytečně riskuješ životy ostatních účastníků provozu. Moje auta plní limity kouřivosti pro ně stanovené s velkou rezervou. Dobrá péče se mi vždycky vyplatila :*) :yes:
29. 2. 2020 10:59
Re: Nesmysly v autech
mozna ses vyjimka, co plni tehdejsi emisni limity, ale i tak jet za tebou znamena vysoky riziko rakoviny, proto vzdy volim co nejrychlejsi predjeti
29. 2. 2020 14:05
Re: Nesmysly v autech
Motáš rôzne veci. 9% je CO2 a súvis globálnym otepľovaním. Tu by som toľko nestresoval. Močovina je kvôli NOx a to je lokálne znečistenie podobne ako pevné častice. Škodlivosť je pri oboch dokázaná.
Ak vyradíš na staršom aute EGR, tak emisie dusíka vstupnú a mierne klesnú pevné častice. Takže na STK ktorá meria len dymivosť si vysmiaty, ale normu na ktorú bolo homologovanému už neplní. Takže ak ťa s tým na západe skontrolujú, tak máš celkom drahý problém.
Avatar - Mikesus
29. 2. 2020 20:41
Re: Nesmysly v autech
Každý má právo volby. Pokud chce někdo jedovatý diesel, musí počítat s určitými kompromisy. Mně by to tedy za to nestalo takový nesmysl mít v autě. To radši budu mít ekologictejsi, levnější pohon a jeste k tomu s nižší spotřebou.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 20:45
Re: Nesmysly v autech
Rozhodně možnost volby = ale určitě NE jedno zvýhodňovat a objektivnost volby miliardama pokřivovat

No i přes to že je nafta dál a dál zvýhodňovaná = pomaličku i v Evropě klesá a i přes to že tolik lidí dodnes proti hybridum bojuje nebo je aspoň různou formou pomlouvá a shazuje = i přes to jejich podíl pomaličku stoupá

Byls na https://www.idnes.cz/…o-foto-video_nyv ? :-)
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 09:10
Hate list
nepomáhá, zase mám obrazovku plnou nemocného zeleného hnisu, blekotajícího o dotované naftě.
Zase jedna zku.vená diskuze.
Rozbalit vlákno
12
29. 2. 2020 09:15
Re: Hate list
:yes:
twl je to nářez, jak ty srance furt mele dokola. :-)
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 09:19
Re: Hate list
Říkám si tak, co za člověka - když mu Iudex napíše 20x - "hamuno mám tě na HL" - tak mu stejně po 21. odpoví.
Říkám si, co za člověka - když mu napíšeš "nečtu tvoje cinty, jsou moc dlouhý" ti odpoví dalším dlouhým cintem.
Takhle se ponižovat.
29. 2. 2020 09:27
Re: Hate list
:D :D :D
Je to strašný hovado!
...ale vono to tu poslední dobou šlape i bez něj.
Mazda666 byl hustej. Jak se úplně bezdůvodně vytasil s károu, řekl, že jí nikdo nemůže mít a pak se zasukoval v těch dvou nickách... :D
Nebo Kolman...na něco se ho zeptáš a von ti vodpoví tak, že zároveň ze sebe udělá 3.14ču a ješte vodpoví na něco jinýho.
Třeba jako
"Kolmane, kolik je hodin?"
"Vždyť jsem už napsal, že řízek se salátem"
Je to nejlepší jízda na webu!
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:34
Re: Hate list
Tvoje VIM že všechno VIM a VIM že všechno je OBRÁCENĚ než si mysleli ty chytřejší a vzdělanější a VÍM že nad VŠIM sem JÁ homo fostekus = je sice vtipný, ale jen chvilku ;-)

Nezvlád by si chvíli hrát spíš Sokrata https://citaty.net/citaty/18910-sokrates-vim-ze-nic-nevim/ by bylo minimálně blíž realitě :-!
1. 3. 2020 10:25
Re: Hate list
Duševní mrzáček už tady zase onanuje. Chcipák jeden.
1. 3. 2020 19:51
Re: Hate list
Promiň, ale ať je Fostek jaký chce, tak často vyplodí i něco rozumného. O tobě se to bohužel říct nedá a děláš nám, kteří máme rádi Mazdu, tak akorát ostudu. Kdyby sis ji aspoň nedal do nicku, ale takto naprosto dehonestuješ mou nejoblíbenější automobilku :-(
Skoro nikdy sem už nepíšu, ale dnes už mi to fakt nedalo
2. 3. 2020 00:42
Re: Hate list
to myslíš vážně, to jsi tak zaslepený. Se ho ještě zastávej. Zaměř se na něj a čti to co napíše pořádně. Zuráží každého kdokoliv cokoliv napíše. Je to spratek a lhář. Mně s ním už došla trpělivost z ***em. Aby mi nadával do piču.su, když člověk napíše obyčejné dvě věty, je to psychouš a imbecil. Pokud mu to do teď tady procházelo tak věř tomu, že já se s tím snažím něco udělat. Tak zhnusená diskuze, která po něm vždycky zůstane není na žádném normálním webu. Je to prostě ***, všech ***ů. A potřeboval by přes držku. Jestli tobě ty jeho arogantní názory a jak každého uráží do debil.u vyhovojují, tak na mě laskavě nechoď ze slušností. Já jsem tady za těch 25let byl slušný dost. Ale takového chcípáka bych ... no nebudu dál sprostý.
2. 3. 2020 12:07
Re: Hate list
Ale to víš, že jeho příspěvky čtu a vím, že dost často někoho uráží když se s ním neshodne. Ale sem tam napíše něco rozumného k věci. Mě jen vadí kam klesly zdejší diskuze za poslední dobu, kdy někdo provokuje, druhý hned začne nadávat a uráží se navzájem a s diskusí o autech to nemá nic společného. Když ti vadí, tak na něho nereaguj a máš klid.
2. 3. 2020 18:57
Re: Hate list
a myslíš, že mě to nevadí...a tenhle psychopat patří k hlavním debilům diskuze. A někteří snad ze setrvačnosti, že jako občas napíše něco normálního, mu to budou trpět. Ani náhodou...mě už ta trpělivost došla.
2. 3. 2020 00:53
Re: Hate list
Budu to dělat tak dlouho, dokud ten i.diot nepřestane urážet normální lidi, normální diskutující. Nebude se jim vysmívat a posílat je někam. Vytahovat se, machrovat jako by sež.ral Šalamounovo h.o.vno.
2. 3. 2020 00:47
Re: Hate list
,,,vytasil s károu, řekl, že jí nikdo nemůže mít a pak se zasukoval v těch dvou nickách.,,,


on si ten kret.en Fostek ani nepamatuje, co dělal dvě směny zpět v Lídlu
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 09:29
Re: Hate list
No jak VÍŠ karlíku = doteď a to je fakt fascinující = doteď to tu část diskutérů POPÍRÁ a ODMÍTÁ

Ta zelená barva to neni HNUS ale jak všechno chápeš OPAČNĚ = je to aerodynamická ČISTOTA obtékaného vozu ;-)

Což je FAKT SMUTNÝ = to uznávám :-|

Jinak necintej kraviny nelži neurážej = a nebudu odpovídat = jednoduchý žejo :-)

No možná ne až tak jednoduchý :D
29. 2. 2020 09:34
Hlavni je se strefit
Ani ta kapka by nemusela vadit
Rozbalit vlákno
0
29. 2. 2020 10:28
tipuju
ze tretina ceskych volicu nema predpoklady k uspesnemu nacepovani mocoviny.
kdyz k ty tretine jeste pripoctu komouse, okamurovce a i sosany, tak uz jsme na polovine.

k provozovanu naftaku by mela byt obdoba zbrojniho prukazu
Rozbalit vlákno
6
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 10:48
Re: tipuju
Smíchat českou politiku s dolíváním AdBlue může jen psychicky nemocný člověk.
29. 2. 2020 11:02
Re: tipuju
vidim, ze sem klofnul hrebicek na hlavicku
a to sem ani nepsal o tom, ze na mocovie vydelava StBak
ted uz jen cekam, kdy budu oznacenej za vlastizradce podobne jako ti tipci, co resi jeho podvody
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 11:10
Re: tipuju
Ne, vlastizrádce ne. Jenom trotl.
29. 2. 2020 12:06
Re: tipuju
pro koblihozrouty zcela jiste i trotl :D :D :D
Avatar - _Karel_
29. 2. 2020 12:13
Re: tipuju
Nejsem v žádným případě volič ani Babiše, ani komančů nebo Okamury.
Přesto nemám potřebu to cpát pod dolívání močky. Když máš deprese z aktuální politické situace, zkus psychologa.
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 12:29
Re: tipuju
No ale PROTOŽE máš společný názory a závěry s tou trotloidní většinou co volí Zemana babiše komanče nebo Pitomia tak proto sem se tě před časem ptal jestli ty toho Zemana = ty sice furt řikáš že NE NE NE ale velmi podobný názory = prostě máš ;-)

Takže by mě fakt zajímalo = koho teda volíš :-)

Jo a tim trotloidní myslim jak píše fostek o NECHÁPÁNÍ SOUVISLOSTÍ v souvislosti že sám nechápe CO PROČ se to s autama děje :-! myslim prostě lidi co jim to moc nemyslí aneb nechápu souvislosti proč tyhle sráče NE a NE a NE a NE
29. 2. 2020 11:06
Problém je jinde
V ostatnich vyspělých částech světa spalují naftu kamiony, traktory, taxíky, prostě auta, které řídí profesionálové. Pouze Evropa je výjimka. A tohle je důsledek.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 11:20
Re: Problém je jinde
NE to sis POPLET evropa neni výjímka a zatim ani neni lídr = jen TO že by jednou časem MOHLA bejt v tomhle směru lídr světa = v někom vyvolává DĚS BĚS HRŮZU ;-)
Avatar - KANKUNEN
29. 2. 2020 11:14
Když máš magory na hatelistu
tak si člověk neuvědomuje, jak velcí mohou být lidi magoři.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 11:18
Re: Když máš magory na hatelistu
ANO a ANO je jich až nečekaně moc
29. 2. 2020 15:31
Test
Jo tak to jste byli vy, co jste se přišli minulou sobotu zeptat na cenu kaňďáku a nabídku natankování za desetinu jste odmítli?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Beefcake
29. 2. 2020 16:06
Rofl
Radost citat, aka je to zabava :-[]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lordlord
29. 2. 2020 16:36
rtrtrt
dá se to nahradit v nouzi obyčejnou vodou
Rozbalit vlákno
1
29. 2. 2020 19:12
Re: rtrtrt
Destilkou. Ale jenom do dalšího startu, potom to pozná a už nenatočíš.
Avatar - Jenik3
29. 2. 2020 17:32
a proto benzin
Můj poslední naftak (asi euro5) si bral je naftu a bylo to příjemný jezdeni na autobahnech. Od té doby jezdím jen na benzin a zamlouvá se mi to stále víc. Klobouk dolů před Toyota, Suzuki a Mazda - až nekriticky respekt.
Rozbalit vlákno
2
29. 2. 2020 19:24
Re: a proto benzin
Som na tom podobne. Mal som auto s dieselom, sice uz s DPF, ale este bez adblue. To sa este dalo zvladnut, aj ked par krat sa rozsvietila kontrolka a musel som si dat kolecko na vypalenie filtra (to pritom jazdim vacsinou po dialnici).

Dnes uz tankujem benzin, a som uplne spokojny. Sice o liter vyssia spotreba, ale menej starosti s udrzbou, a za to mi to stoji!
Avatar - Hammunasakra
29. 2. 2020 19:36
Re: a proto benzin
Ten drobnej rozdíl ve spotřebě kterej je dneska většinou třeba ten litr je danej rozdílnou objemovou hmotností = aneb za velkoobchodní ceny kde se počítá SPRÁVNĚ na hmotnost = je vlastně spotřeba vznětovýho a zážehovýho motoru stejná

My idioti to navíc daní dál pokřivujeme = aby byl rozdíl eště VÍC ve prospěch na litry stejný ale hmotnost těžší nafty :yes: :-!
1. 3. 2020 07:52
Ad blue
Pánové. Delam do aut uz dlouho. Dotaz zní. Máte doma valchu nebo automatickou pracku?? Valcha je spolehliva, ekologicka, vydrzi bez emisi atd. Nebo automatickou pracku. Same cidlo, nic moc spolehlivost atd atd. A k Ad blue to je dobrá věc pro DPF snizuje teplotu horeni tim spotrebu nafty a hlavne muzete vcelku v tech zacpach dychat.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Barrichello
1. 3. 2020 17:37
Re: Ad blue
Ne AdBlue není dobrá věc, stejně jako moderní naftáky nejsou dobrá věc, sou to nespolehlivé hajtry co se zadíraj díky dpf a nesmyslným olejovým intervalům, karbonování a to vše díky pomateným EU normám. Díky, nechceme.

Zlatý benzín a LPG ty automatická pračko :-)
1. 3. 2020 19:13
Re: Ad blue
Benzín jak známo je u x motoru primovstrikový tzn karbonuje uplne stejne. Videl jsem jich u nas na servise vic nez dost. Neprimovstrik umi Fiat 1,4 t jet nebo jejich 1,2 fire. Jsou proti zazracnemu tsi od vagu vecne.
Avatar - Barrichello
1. 3. 2020 21:11
Re: Ad blue
Nepřímovstřik umí kdekdo, HEMI je taky obyčejný MPI.
A u přímovstřikového benzínu bez dpf stačí měnit olej po 6-8 tis km a občas to pěkně protáhnout po okresce...
1. 3. 2020 19:17
Re: Ad blue
Benzín jak známo je u x motoru primovstrikový tzn karbonuje uplne stejne. Videl jsem jich u nas na servise vic nez dost. Neprimovstrik umi Fiat 1,4 t jet nebo jejich 1,2 fire. Jsou proti zazracnemu tsi od vagu vecne.
Avatar - Barrichello
1. 3. 2020 17:35
AdBlue a sazomety si naložte do zádele
normální lidi jezdí na benzín a LPG :-)
Rozbalit vlákno
1
1. 3. 2020 19:15
Re: AdBlue a sazomety si naložte do zádele
Sahni si do laufu noveho dieselu a mrkni na prst. Pak sahni do primovstrikoveho benzinu pred r.v 2017 a mrkni na prst a uvidis kdo ma pravdu.
Avatar - _beta
2. 3. 2020 07:17
Fíha
To je celkom dobrodružstvo, kúpiť si a prevádzkovať moderné auto na naftu.
Ja taký hrdina nie som a navyše mi aj celkom vadí hluk a smrad. Preto zbabelo dávam prednosť vozidlám na benzín.

Prajem dobrodruhom veľa šťastia pri tankovaní močoviny a veľa šťastných kilometrov bez upchatých filtrov.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - KANKUNEN
2. 3. 2020 08:19
Pokud porovnáváš moderní diesel
a starý benzín máš pravdu. Nejvíce elektroniky je v EV a často 3 motory .