Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW Nivus nás nechává nahlédnout do svého interiéru. Malé SUV se představí ještě letos

Brazilská divize Volkswagenu pracuje na novém SUV kupé nazvaném Nivus. Nepůjde však o auto jen pro jihoamerické trhy, prodávat se bude také v Evropě.
Zpět na článek
14. 3. 2020 12:05
14. 3. 2020 12:05
No fakt krása.
Displeje co z výroby stojej 500 korun mají zakrejt bakelit.
Já jsem tady často různýmipůlmozky obviňován z uctívýání koncernu.
Ale ne, uctívač nejsem.
Jenom jsem si donedávna myslel (vlastně věděl), že VW dělá lepší auta než zbytek mainstremau.
VW ale dělá všechno pro to, abych si to myslet přestal.
Rozbalit vlákno
1
16. 3. 2020 11:06
Re: No fakt krása.
No vyjimecne celkem souhlasim.

Skoda, ze treti a ctvrta veta si drobet protireci :-)

EV fandim (klidne od VW..), ale Nivus se mi prilis nezamlouva ani jmenem ani vizazi. Osobne by mne min vadil interier, nez exterier. Z koncernovych EV se mi libi Enyaq. Skoda, ze u nej prijdou nejprve s klasickou SUV karoserii a az pak s tou splyvavou (nemam rad pojem "coupe" u takoveho auta..).
14. 3. 2020 12:17
SUV už nééé
Začínam mít pocit, že už je tady přesSÚVéčkováno. Pamatuji na módu MPV, všichni to museli mít, teď se toho nemůžou zbavit a na silnici o to nezavadíš. Krabice na převážení "vzduchu" ;-\
Rozbalit vlákno
11
14. 3. 2020 12:44
Re: SUV už nééé
Je v tom dosť podstatný rozdiel. Zatiaľ čo MPV je pre rodinu plne využiteľné (áno, aj s tým tvojím "vzduchom naviac), tak SUV v drvivej väčšine prípadov jazdí výhradne po asfalte a to, čo má voči klasickým autám naviac, nikdy nevyužije.
14. 3. 2020 13:15
Re: SUV už nééé
Ano, MPV mělo zcela jistě větší smysl než SUV, souhlas. :yes:
14. 3. 2020 16:38
Re: SUV už nééé
MPV jako rodinné auto má smysl.
SUV moc ne.
14. 3. 2020 18:46
Re: SUV už nééé
SUV má smysl jako auto. Prostě návrat k normální velikosti automobilu.
14. 3. 2020 19:56
Re: SUV už nééé
Co to blekotáš?
SUV máš od malejch chcípáků jako Arona atd až po třeba Lincoln Navigator?
Cos tím chtěl říct? Chtěls asi bejt zajímavej, že?
14. 3. 2020 20:50
Re: SUV už nééé
Pokud by jsi byl schopen se trochu zamyslet, tak by ti došlo, že myslím výšku. Nastupování atd. A určitě můj příspěvek netrumfne tvé blekotání, že SUV nemá smysl jako rodinné auto.
Avatar - speedfred
15. 3. 2020 07:40
Re: SUV už nééé
Do MPV sa nastupuje lepšie ako do SUV.
Avatar - _Karel_
15. 3. 2020 10:17
Re: SUV už nééé
Měl jsem už cca 30 aut, a lepší rodinné než nynější SUV nebylo žádné.Netuším, proč by vedle MPV nemělo mít smysl. Že vás to pořád baví, řešit nesmrtelnost brouka.
15. 3. 2020 10:48
Re: SUV už nééé
Většinou s tím nemají žádnou zkušenost.
Avatar - _Karel_
15. 3. 2020 11:22
Re: SUV už nééé
Možná i mají. Jen to berou stylem "když to nechci já, nemá to smysl".
15. 3. 2020 13:10
Re: SUV už nééé
A nebo také "když to nemohu mít já, nemá to smysl". Alespoň na autorevue.cz to tak často vypadá. Mmochodem, tam ten JirkaX nejsem já.