Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zavřené automobilky nabízejí nová uplatnění, budou vyrábět pro zdravotnictví?

Epidemie nového koronaviru způsobila postupné uzavírání automobilek po celém světě, nyní však automobilový průmysl nabízí nové možnosti uplatnění.
Zpět na článek
Avatar - Jerry.Gunman
22. 3. 2020 17:21
Je fakt, že automobilový průmysl...
Je fakt, že automobilový průmysl sdružuje ohromná kvanta vysoce kvalifikovaných lidí, kteří jsou schopni v krátkém čase vyrábět vysoce kvalitní a spolehlivévýrobky ve velkých sériích.
Je taky pravda, že minimálně v roce 2020 se dá předpokládat vcelku významný pokles poptávky po automobilech - a zároveň ještě významnější nárůst poptávky po zdravotnickém materiálu a složitých a drahých zdravotnických přístrojích.

I když situace nyní vypadá velice dramaticky, tak Evropa, severní Amerika, Austrálie, Japonsko, Korea aj. se s tím nakonec nějak poperou. Čína to (jak se zdá) také relativně obstojně zvládá. Co se ale stane v zemích, jejichž medicínský standard leckde stěží odpovídá přelomu XIX. a XX. století euro-amerického kulturního okruhu? Co se stane se "zbývajícími" státy Asie? Co bude v Indii? Co se stane se zeměni střední a jižní Ameriky?A jaký vývoj bude mít infekčnost a smrtnost tohohle virového kurewstva v Africe?

Jako tolikrát v historii, opět to bude ta levičáky všeho druhu tolik nenáviděná a proklínaná křesťanská civilizace heterosexuálního bílého muže, která bude zachraňovat celému světu zadek...

Ale neztrácejme hlavu, mohlo by to dopadnout ještě o poznání hůře - mohli bychom se všichni dostat do situace, kdy osud civilizace bude z velké části záviset na rozhodnutí nového Císaře Říše Středu - generálního tajemníka komunistické strany Číny.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ja Prvni 123
22. 3. 2020 19:48
A teď si představte, že FIAT už dokončuje linku...
Bude stavět plicní ventilátory ve spojení s Magneti Marelli.

http://www.passioneautoitaliane.com/…-produzione.html?…
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Jerry.Gunman
22. 3. 2020 20:18
Re: A teď si představte, že FIAT už dokončuje linku...
Italové to dají :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
22. 3. 2020 22:07
Re: A teď si představte, že FIAT už dokončuje linku...
Jo, držím jim palce...
Avatar - CICERO
22. 3. 2020 22:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
23. 3. 2020 05:51
Re: A teď si představte, že FIAT už dokončuje linku...
Podľa tvojho popisu som si chvíľu myslel, že EU a hlavne Taliani spravili niečo rýchlo. Toto bude pripravené až na druhé kolo, ktoré začne na jeseň. A to ešte v prípade, že si pri letnom spomalení nákazy nepovedia, že všetko je v poriadku vyrábame podľa pôvodného plánu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud