Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: FCA bude dočasně snižovat platy, nejvíc ušetří na vedení

Omezení výroby i prodejů stojí automobilku obrovské peníze, které se zkrátka musí někde uspořit.
Zpět na článek
Avatar - pradeda777
31. 3. 2020 11:05
Správný krok....
....a co česká vláda a státní zaměstnanci? Za poslední krize to bylo 10% z platu....
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Jerry.Gunman
31. 3. 2020 11:48
Re: Správný krok....
(Pra)Dědo, státní zaměstnanci se přece ale propouštět nesmějí :D
Přece tím, jaké odvádějí daně, pomáhají plnit státní rozpočet ;-) ;-) ;-) Takže čím větší platy dostávají, tím více do státního rozpočtu přispívají :-) :-) :-)
Cožpak jsi neposlouchal naši asociální to ministryni paní Maláčovou?
A ona o tom tady svého času určitě žbleptala i Hamůňa :D
Avatar - Hammunasakra
31. 3. 2020 12:24
Re: Správný krok....
Že nemám rád ekonomický ŽVANILY typu Maláčová nebo Jerry dost dobrej bejvá i údržbář válcovaích tratí https://www.novinky.cz/…-dlouhy-40298687 :-!

Jo tak POPULISTY ŽVANILY KECALY a PLÁCALY blbostí = fakt nemám rád

Pro tebe plus = ty co žvaněj prostě z NEznalosti maj o jeden bodík víc než ty co plácaj úmyslně a přitom ví co a jak = typ Klaus. Starej i mladej

A ty Jerry by ses z toho PROČ se do mě furt a furt a furt snažíš od doby co sem tě opravil = fakt měl jít léčit = třeba hlavou do zdi, nevim jestli by pomohlo ale mě by se určitě líbilo ;-)
Avatar - Jerry.Gunman
31. 3. 2020 17:07
Re: Správný krok....
Heleď, Kylie / Muňko, na chvíli jsem si tě odebral ze shit-listu, abych se juknul, zdali jsi konečně dostala rozum - a vidím, že jsi furt stejná aktivistická blběnka, jako jsi bývala.
Ale jeden návrh máš zajímavý a inspirující - a BÉŘU TĚ ZA SLOVO :D
Dodej mi svoji hlavu (když už to jinak nepůjde, klidně i se zbytkem těla, já už si to nějak odpreparuju sám) a já s ní budu tak 10-12 čtvrthodinek bušit do zdi. Schválně, co to udělá. Ju?

Až se rozhodneš mi tu svoji dutou šešuli dodat, vzkaž mi prosím po někom příčetném, kde bude k vyzvednutí.

A teď - hybaj zase zpátky do shit-listu - tam, kam patříš :-) :-) :-)
Avatar - speedfred
31. 3. 2020 12:25
Re: Správný krok....
To potom tý dvaja asi nevedia že prehadzuješ peniaze z pravej kapsy do ľavej. 😂
Avatar - Jerry.Gunman
31. 3. 2020 12:46
Re: Správný krok....
A vidíš, v exhibicích jim to nebrání.
Jana "Venezuela" Maláčová na sociálce, Muňka "Dotovaná Nafta" Kylie zde na auto.cz - každá blbka si našla svoji platformu, kde se může seberealizovat a ukájet ;-)
Avatar - Barrichello
31. 3. 2020 17:44
Re: Správný krok....
to víš, paranoidní schisofrenie je věc. Léky docházej, drogy taky nejsou, tak to má teta HammunoKylie těžký :-)
Avatar - Barrichello
31. 3. 2020 17:45
Spolek zkrachovalců začíná šetřit
Jestli FCA přežije tuhle krizi bez uzavření jediný značky, tak přísahám že pošlu 1000 Kč na černoušky do Afriky :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - speedfred
31. 3. 2020 19:51
Re: Spolek zkrachovalců začíná šetřit
:-[] :-[] :-[] :yes: