Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prodej aut v době koronaviru? Toyota spouští virtuální showroom

Zákazníci Toyoty si mohou nabízené vozy prohlédnout virtuálně. Prodejce je odprezentuje pomocí videohovoru.
Zpět na článek
3. 4. 2020 18:25
Avatar - iudex
3. 4. 2020 08:28
Internetový predaj
Zrovna včera som bol s autom v servise a debatovali sme aj o tom, ako predávajú. Vraj predajcovia tiež robia online predaj. A na moju otázku, koľko áut tak predali, bola odpoveď: nula. Proste nikto nechce kúpiť auto len tak virtuálne, každý si ho chce aj ošahať.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - xxc
3. 4. 2020 10:34
Re: Internetový predaj
Kúpiť nie je problém, len potom ho prebrať. A najväčší problém je prihlásiť na Slovensku, otváracie hodiny na úrade sú skrátené a termíny plné.
Avatar - iudex
3. 4. 2020 11:14
Re: Internetový predaj
Tak my sme v utorok auto prevzali a včera zapísali. Zapísať nie je problém, len sa musíš objednať cez web na konkrétny termín (a samozrejme tých termínov je pomenej), inak ťa nezoberú.
Avatar - xxc
3. 4. 2020 15:11
Re: Internetový predaj
Objednávam sa stále, ale termíny neboli k dispozícii a pár dní trvalo, kým som zistil, čo sa deje a ako na to (striehnuť na termín okolo polnoci). A samozrejme ma na prvý krát nezobrali :-)
Avatar - iudex
3. 4. 2020 15:51
Re: Internetový predaj
Tak to sa môže líšiť podľa okresu, ja som našiel v utorok termíny na štvrtok (zo dňa na deň sa nedá, až obdeň), asi 7 voľných.
Ad "objednávam sa stále": to si predajca?
Avatar - JirkaV8
3. 4. 2020 12:57
Re: Internetový predaj
Koupě není problém, ale výběr. U ojetiny je to pak bez reálu zcela zajíc schovaný v pytli. :D
Avatar - iudex
3. 4. 2020 15:11
Re: Internetový predaj
Je otázka, či by sa v prípade kúpy auta online nevzťahovala na takýto predaj smernica o predaji na diaľku, teda aj s právom odstúpiť od zmluvy do 14 dní bez uvedenia dôvodu. ;-)
Avatar - R32
3. 4. 2020 18:25
Predaj?
Predaj (teda objednávka) je asi najmenší problém. Ja mám objednanú Toyotu od konca januára a nakoľko stoja závody nikto nevie povedať kedy auto príde...
Rozbalit vlákno
0