Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Úpravce dělá z Toyoty RAV4 Lamborghini. Spletli byste si výsledek s Urusem?

Také nám to připadá zvláštní, ale zřejmě existují lidí, kteří chtějí, aby jejich Toyota RAV4 vypadala jako Lamborghini Urus.
Zpět na článek
6. 5. 2020 07:40
Avatar - Dinar
6. 5. 2020 07:40
Nás nezmatou,
jakkoliv by se lambo chtělo vyhřívat (trapným podsouváním svým karosářských dílů) v odlesku paprsků dokonalosti hybridní toyoty, my víme, že toyota je jen jedna. ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ozzman
6. 5. 2020 08:12
Re: Nás nezmatou,
Asi budu ukamenován, ale mne se Ravka líbí víc, než ten paskvil od renomované automobilky, která doposud vyráběla dechberoucí a krásné výrobky jako jsou supersporty.. a traktory :D

Ale fakt, Ravka v dnešním světě má to, co má SUV mít, velký vnitřní prostor, slušný interiér, kufr, jen mu chybí pořádný diesel :D Ta předchozí generace diesel měla, ale zase jí chybělo to ostatní a hybrid měl šikmou plochu kufru, což u "rodinného auta" prostě nechceš... tedy pokud neprodáváš Hifi :D
Avatar - kari.laz
6. 5. 2020 08:35
Re: Nás nezmatou,
Musím říct, že aktuální RAVka mě za srdce tolik nechytla, takže bych to kombinoval ještě jinak. Vzhled předchozí, rozměry aktuální a ještě ten diesel a nebo slušný benzín :D

No a kdyby jsem šel do extrému, tak by to ani nemuselo být SUV, ale nějaký kombík například od Camry s pěkným benzínem (BEZ HYBRIDU!!! a BEZ eCVT/CVT!!!!) a nebo i s dieselem :D
Avatar - rokyta.p
6. 5. 2020 09:07
Urus, Aurus abraka dabra a je tu ubrus - pokrývka stolu
Na Lambo to tedy nevypadá ani omylem. Navíc u proporčně zcela odlišného auta. Nevypadá to až tak zle, ale asi bych řekl buď Lexus nebo nějaká čínská variace na libovolné téma. To mi už přijdou zajímavější nějaké Ferrari z Fordu Probe nebo Opelu Calibra.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Mikesus
6. 5. 2020 12:11
Re: Urus, Aurus abraka dabra a je tu ubrus - pokrývka stolu
Nápodobně. I kdybych si měl myslet cokoliv, urus by to nebyl. To spíš jak píšeš, nějaká čínská kopie.