Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep láká na omlazený Compass. A prozrazuje datum premiéry

Automobilka Jeep oficiálně potvrdila, kdy ukáže facelift kompaktního SUV Compass. Na trh by měl vůz dorazit ještě před koncem roku.
Zpět na článek
30. 5. 2020 17:02
30. 5. 2020 20:08
30. 5. 2020 20:21
30. 5. 2020 23:10
31. 5. 2020 11:50
31. 5. 2020 16:09
Avatar - twistedTSD
30. 5. 2020 17:02
Džíp
Modernizace světelné techniky a interiéru mu rozhodně prospěje, ale jestli opravdu nepřijde kombinace diesel + 4x4, bude to z mého pohledu ohromné zklamání.
Rozbalit vlákno
4
30. 5. 2020 20:08
Re: Džíp
Tak s tím bych se rozloučil. Fůze s PSA určuje trend á la 3008, Grandland X,... Ale žádné malé SUV nebude mít výhledově kombinaci dieslu se 4x4. Už teď je jich málo a zcela jistě nástupce Karoqu a koncernové spol. na tom bude stejně. Jeep by měl být tak nějak z principu vždy se 4x4, ale když už i Subaru montuje pouze mezinápravové spojky, tak to není nic nenormálního.
Avatar - twistedTSD
30. 5. 2020 20:21
Re: Džíp
Jeep přece není nějaký podělaný crossík do města bez dalších ambicí, aspoň Haldex mi příjde jako nutná podmínka, aby mě vůbec zajímal.
30. 5. 2020 23:10
Re: Džíp
Měli by ten džíp držet vejš.
Chceš, zaplať, nechceš platit, ok, máme pro tebe citróna, pažouta, sopla a fiona.
Kdyby džíp udrželi vejš, mohli by zrušt směšnou DS.
Tlačil bych ho někam nad součsný VW bejt nima. Aspoň ana úroveň dosavadního VW - než to začali šidit.
Další pojízný necky typu Crossland fakt nechci vidět s maskou jeepu... :-)
31. 5. 2020 11:50
Re: Re: Džíp
VW už nemá žádnou úroveň.
30. 5. 2020 18:13
Já bych uvital
Modernizaci Grand čůra
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
30. 5. 2020 19:29
Re: Já bych uvital
suhlas... uz by to chcelo uplne nove GCH

ale inak compass sa im fakt vydaril a priebezna modernizacia mu pomoze nadalej drzat krok s coraz silnejsou konkurenciou prave v tom najnabitejsom SUV segmente..... takze nejake tie vylepsenia aj compassu uz urcite pomozu ... a popravde prave compass sa mi od jeepu ( ak neratam uz skor pracovny wrangler ) pozdava na bezne pouzitie ako bezne rodinne auto asi najviac.... dokonca aj mi tu jeden tmavomodry paradny compass ( asi rok stary ) mame rovno pod oknom a to je celkom zaujimave pokukanicko vedla samych tych uz okukanych sportagov a tucsonov a dusterov .. a aj jeho svetla vyska 208mm je velmi slusna... a to este trailhawk verzia ma o dalsich par centi viac .. proste ked sikovny jeep aj do mesta aj pre rodinu a cez vikend na chalupu ... tak za mna prave compass a ked nie jeep tak potom eclipse... toto je u mna momentalne najpritazlivejsia a najzaujimavejsia dvojica v segmente

compass vs eclipse
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…

a takyto svetlomodry je fakt krasny... a zase tato red diamond asi najviac sedi eclipsu
https://www.youtube.com/watch?… ... ach jo... kazdopadne top dvojica u mna :yes:
Avatar - twistedTSD
30. 5. 2020 20:23
Re: Já bych uvital
Je to takový old school, ale to se mi na něm líbí.
30. 5. 2020 19:55
Modernizaci potřebuje
jako sůl. Interiér nikdy nevypadal zajímavě ani moderně ani prakticky. Ten ji potřebuje víc než ladění masky a exteriéru vůbec. Lepší světloměty za příplatek jsou xenonové :-( Snad tam dají diody.
Rozbalit vlákno
1
30. 5. 2020 23:07
Re: Modernizaci potřebuje
Přesně, taky mě to napadlo. Xenony - to je snad fór.
31. 5. 2020 16:09
Jeep
VJeepu Compass je použit devítistupňový automat a ne sedmistupňový, jak uvádí autor článku.
Rozbalit vlákno
0