Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Poslechněte si, jak naštvaně zněla Tatra 700 GT, český supersedan s výkonem přes 400 koní

Víte, že v roce 1996 v České republice vznikl sedan s osmiválcem, výkonem přesahujícím 400 koní a schopností akcelerovat z klidu na stovku za 5 sekund?
Zpět na článek
26. 7. 2020 23:01
Doplnění informací
Četl jsem článek o Tatře 700GT a jsou zde mylné informace. Jak píšete ten údajný zákazník byl skutečný majitel GTéčka p.Juřiček a účastnil se mimo pořadí na závodech do vrchu ecce homo bylo to i v televizi v auto moto revue. Po nehodě to nechal v Brně předělat na dvoudvéřovou verzi která existuje do dnes a měl by ji mít majitel s Brna nebo někde z okolí naposledy jsem ji viděl ve Slavkově u.B. na Oldtimer Festivalu. A teď se vrátím k p.Juřičkovi ten jezdil i s Tatrou 613 GTH možná ji i vlastnil a co já si pamatuji na sprintech v Kopřivnici tak byl v ní namontován a zkoušen právě motor s vstřikováním a dvěma svíčkami na válec který potom putoval do 700 GT a tyto motory upravoval p. M.Bordovský který je i v Tatře Ecorra sport za kterou se také podílel p.Juřiček a v současnosti vlasněnou p.Hajduškem.
Rozbalit vlákno
0