Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tohle BMW řady 6 předběhlo dobu. Vertikálně orientované ledvinky mělo už před lety

Představení nového BMW řady 4 způsobilo slušný poprask. Na svědomí ho má zejména designové provedení ledvinek.
Zpět na článek
4. 6. 2020 07:55
4. 6. 2020 10:03
4. 6. 2020 07:55
E63
Byl ze všech stran i uvnitř vizuelně nejnepovedenější baworák posledních dvou tří dekád. Tenhle tuzink tomu kupodivu ale docela sluší, zvedlo se to z pozice "nudné a unylé" do polohy "to by šlo" a "celkem zajímavé".
Rozbalit vlákno
1
4. 6. 2020 10:03
Re: E63
Pravdu díš. Banglova sedma, před FL, to je panečku krasavec.
650i jsem dva roky měl a za celou dobu jsem asi nepotkal nikoho, komu by se to auto nelíbilo...
4. 6. 2020 09:27
Vy jste srandovní, pane Zajíci!
Vertikální ledvinky měla BMW už od samotného počátku své automobilové existence (nemám na mysli Dixi).
Rozbalit vlákno
2
4. 6. 2020 09:48
Re: Vy jste srandovní, pane Zajíci!
Přesně tak. "Představení nového BMW řady 4 způsobilo slušný poprask" - mi příjde že to způsobilo poprask jen v redakci ACZ, je to už asi čtvrtý článek na stejné téma. :no:
4. 6. 2020 10:28
Re: Vy jste srandovní, pane Zajíci!
vokurková sezona to víš. Kdyby na to donekonečna někdo neupozorňoval, tak je to jen další designový prvek, na který si každej udělá vlastní názor a další baworák, kterej buď se líbí, nebo ne. Ale když přišla po E34 nová E39ka se světly pod kryty, tak to taky rozvířilo hladinu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku