Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chrysler Crossfire: definitivní konec výroby

Německý Karmann vyrobil na začátku tohoto týdne poslední Chrysler Crossfire. Kupé a roadster využívající komponenty prvního Mercedesu SLK měli nelehký život. Vyrobeno bylo 76 tisíc vozů, což je podstatně méně, než jaká byla očekávání tvůrců.
Zpět na článek
19. 12. 2007 15:21
neregistrovaný "SE NEDIVIM"
19. 12. 2007 15:29
anonym
19. 12. 2007 18:35
anonym
19. 12. 2007 22:01
anonym
20. 12. 2007 13:52
anonym
21. 12. 2007 00:56
neregistrovaný "HRUSKO"
21. 12. 2007 08:37
neregistrovaný "Bob12"
21. 12. 2007 14:29
neregistrovaný "FERINO3"
21. 12. 2007 17:11
neregistrovaný "Bob12"
19. 12. 2007 19:53
neregistrovaný "bob12"
19. 12. 2007 20:02
neregistrovaný "Bob12"
20. 12. 2007 08:27
anonym
20. 12. 2007 11:01
neregistrovaný "Bob12"
neregistrovaný "SE NEDIVIM"
19. 12. 2007 15:21
SE NEDIVIM, hrozny design...
;-)
Rozbalit vlákno
9
anonym
19. 12. 2007 15:29
Re: SE NEDIVIM, hrozny design...
AAaaa pan asi jezdi v 1.3i felicii co?CrossFire mi přijde jako učebnicový příklad coupe.DLouhý předek a za sedačkama hnedka Laufy.
anonym
19. 12. 2007 18:35
Re: SE NEDIVIM, hrozny design...
A ako si dospel k zaveru ze asi jazdi vo felicii? Ty dufam nejazdis v crossfire. To by bola vacsia tragedia ako ta stara skodovka, takze to hodnotim ako fakt ze mu skladas kompliment. >:-[]
No a podla mojho nazoru, ako uz tusis, je crossfire designovo hrozny (ako kazdy chrysler), technika staci o generaciu dozadu aby nevybocoval z portfolia znacky, no a v poslednom rade by som ho vobec neprezentoval ako ucebnicovy priklad coupe. Na to mu chyba opticka dynamika a celkovy design posoby privelmi tazkopadne. Nizke predajne vysledky crossfire svedcia asi o tom ze aj roznorodost populacie a schopnost ludi stravit takmer cokolvek ma svoje hranice.
19. 12. 2007 21:09
Re: SE NEDIVIM, hrozny design...
Designově hrozný jako každý chrysler... No, každý máme jiný vkus... Mně se Crossfire líbí (naživo), i když původní koncept byl ještě odvážnější. Ze současného výrobního programu této automobilky bych snesl i 300C :-) (o sesterských značkách Dodge a Jeep ani nemluvě...)
anonym
19. 12. 2007 22:01
Re: SE NEDIVIM, hrozny design...
Design Chrysleru Crossfire je velmi povedeny a je to ukazkovy priklad coupe. Pises, "Na to mu chyba opticka dynamika", co to jako je "opticka dynamika"?. Nicmene 70 tisic prodanych vozu bych povazoval naopak za uspech. Spousta podobnych projektu se u jinych vyrobcu nikdy do seriove vyroby nedostalo, hlavne z duvodu nerentability. No a nakonec, ukazuje to, ze dnesni kupec ma natolik vymyty mozek (take tvuj pripad) co je "pekne" a co nikoliv, ze vydi-li auto, ktere se designem odlisuje od jeho utkvele predstavy, neni schopenna tento design adekvatne reagovat, popr: uvedomit si, ze by si mel najit jineho konicka, nez auta.
anonym
20. 12. 2007 13:52
Re: SE NEDIVIM, hrozny design...
Vaším koníčkem, pane, by mohl být pravopis. To souvisí přímo s inteligencí - a té vaší by odpovídala kára - samozřejmě na svážení odpadků!
neregistrovaný "HRUSKO"
21. 12. 2007 00:56
Re: SE NEDIVIM, hrozny design...
HMMM . . . tak podla mna je crossfire uplny putac pozornosti, jedneho takeho cierneho vlastnim, rok vyroby 2004 a kam s nim pridem je zarucene cislom jedna! mam skusenost ze dokonca jeden pan ktory mal mercedes SL sa ma pytal ze odkial som to zohnal... lebo sa mu to fakt pacilo... to hovori za vsetko .. a podla mna za zlymi predajnymi vysledkami je nedostatocna reklama, pretoze aj dnes vacsina ludi ani nevie aka zacka auta to je... a to je ta chyba ktoru spravili v Chrysleri... a tek kto neveri ze jedneho vlastnim nech sa pride pozriet do Trnavi.. urcite ma zbada :-) ... crossfire is the best!
neregistrovaný "Bob12"
21. 12. 2007 08:37
Re: Crossfire is the best
souhlasim a pozdravuji na Slovensko!! crossfire mel malo reklamy ale z dnesniho pohledu muzeme byt jedine radi aspon ho nema tolik lidi.a malokdo vi ze vse pod nadherne tvarovanou kapotou je MADE IN GERMANY. nejspis budu organizovat XF sraz pristi rok v Praze a prijedou i majitele z Nemecka a okoli tak jsi taky zvan!! vice na www.crossfire-forum.de
jinak v dubnu bude sraz v drazdanech a pak v chiemsee tesim se budou to bezva vylety a setkai s lidma ktery maji stejna uzasna auta jako my! jsme jiz dnes klasici!!hezke Vanoce.
neregistrovaný "FERINO3"
21. 12. 2007 14:29
Re: Crossfire is the best
no ja som z Trnavy, ale ziadny Crossfire tu teda nebehaa ... ale za par tyzdnov bude, objednal som si ho totiz z USA ;-) uz nech tu je ...
neregistrovaný "Bob12"
21. 12. 2007 17:11
Re: X FIRE JE SKVELY AUTO
proc ho kupujes v USA? USA verze je upravena pro us silnice a v nemecku kde se vyrabi jich jeste par maji. je mozny ze pri kurzu dolaru se to vyplati ale jinak doporucuju kontaktovat nemecke dealery. ja konkretne koupil sapphire silver blue coupe limited v maximalni vybave a AT v mnichove. uzij si XF.
neregistrovaný "bob12"
19. 12. 2007 19:53
CROSSFIRE JE JIZ DNES LEGENDA A SKVELY AUTO
Nejlepsi auto v kategorii na trhu, hluboce podcenene.jiz dopredu odsouzene tiskem, ale to je o PR.gratuluji nam, majitelum, patrime jiz dnes ke klasikum.vy, co jste neridili, nepoznali, uprimnou soustrast.doufam ze karmann a jeho lide budou mit i nadale praci.XF FOREVER!!!! a ridicum ochcavek a nudnych tdi preji dalsi nudna auta.bob
Rozbalit vlákno
1
Avatar - da_b0mb
19. 12. 2007 21:56
Re: CROSSFIRE JE JIZ DNES LEGENDA A SKVELY AUTO
Covece brzdi. At te netrefi slak... :-)
neregistrovaný "Bob12"
19. 12. 2007 20:02
jeste dodatek
Jo a jeste dodam jedno vsem tem chytrakum ktery tvrdi ze stara generace slk je spatna, to jsem zvedavy jak vy zrovna poznate rozdil mezi novou a starou pri rizeni, kdyz uz je rec o te nove, ma mnoho chyb.XFIRE FOREVER!!!
Rozbalit vlákno
1
anonym
20. 12. 2007 08:27
Re: jeste dodatek
Ja som jazdil na starom SLK a nebolo to zle auto, konkretne 320. Ale su aj ovela lepsie auta, nove slk mi nesadlo vobec, ale kolko chuti...
neregistrovaný "Bob12"
20. 12. 2007 11:01
Xfire is the best
jeste jednou rikam, KDO NERIDIL A NEVLASNTIL XFIRE, NEPOCHOPI.
je to laska, je to o emocích a to auto se člověku odvděčí každou chvíli kterou tráví za volantem.
kolik jezdi v praze 911, Caymanu, zasranych tt cek a Z4 a Ztek nissanu, akolik jezdi crossfiru.z vlastli zkusenosit mohu jen potvrdit, ze Xfire je daleko vetsi turnhead nez vsechny porsche dohromady.ja jsem ve sve cenove relaci jeste zkousel cayman, ktery me uprimne zajimal, ale xfire ma daleko vetsi dusi. asi po mesici jsem vratil i z4 coupe prestoze ma objektivne trochu vetsi zatah ale paradoxne jde o americke auto kdezto crossfire je 100 nemecka zalezitost!! a kdybych chtel neoc ostrejsiho vezmu si SRT6 neboli amg verzi..pristi rok planujeme sraz majitelu prijedou i z nemecka kd eje skvely forum tak se teste!!XFire forever! :yes: :-!
Rozbalit vlákno
0