Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz GLC vykreslen bez špetky maskování. Revoluci nečekejte

Druhá generace crossoveru se představí v příštím roce. Už teď si ale na základě špionážních snímků můžeme udělat obrázek o její podobě.
Zpět na článek
16. 6. 2020 11:28
16. 6. 2020 11:59
16. 6. 2020 18:35
Avatar - Alf1k
16. 6. 2020 11:28
Hmm
A já vůl a miliarda dalších volů si vždycky mysleli, že GLC je SUV.. 🤔 Ale dnes nám a celému světu stačí mrknout na auto.cz a vrazit hlavou do stěny: To auto je crossover! 🤷🏻‍♂️
Rozbalit vlákno
1
16. 6. 2020 11:59
Re: Hmm
To máš jedno. Dneska ráno, když jsem jel okolo autosalonu mé kdysi oblíbené značky Mercedes Benz, tak jsem si uvědomil, jaký smutný osud mají jejich starší modely. Zatímco jezdit první generací Škody Octavie není žádná ostuda, protože je to solidně vyrobený vůz, pokud by někdo vyjel s MB E typ masařka byl by zcela jistě ihned identifikován jako příslušník některého z minoritních etnik, ať už historicky usazeného v ČR nebo někoho z nové vlny. Můj první MB byl CLK 320 právě z tohoto období a poslední kus (ale čtyřválec) jsem viděl na silnici v Bukurešti v roce 2009.
Avatar - _Karel_
16. 6. 2020 12:04
Crossover GLC :-)
Pokud to dopadne zvenku takto, tak za mě dobrý. Zadní partie se mi u nynějšího modelu spíš nelíbí, a tenhle zadek je velmi dobrej :yes:
Snad by si už zasloužil nový interiér, ale to nám jen nejspíš "Renča" dala opět do galerie obrázky stávajícího.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
16. 6. 2020 18:16
tie predky medvedov
su poslednu dobu najvacsia dizajnova slabina ... fakt len to Gecko je cele ok inak same divne predky....
Rozbalit vlákno
0
16. 6. 2020 18:35
K pousmání
Když někdo namaluje svou představu nového auta, pak to VŽDY dělá bez špetky maskování. Titulky na ACZ jsou vážně někdy těžko stravitelné...
Rozbalit vlákno
0