Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dovolená v Rakousku: Vybrali jsme ty nejlepší silnice!

Možnosti cestování se uvolňují, a tak je už možné vyrazit i za hranice. Sousední Rakousko nabízí lákadla nejen pro milovníky horské turistiky, ale také třeba pro řidiče.
Zpět na článek
7. 7. 2020 08:00
21. 7. 2021 11:40
Avatar - CICERO
6. 7. 2020 16:59
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
7
6. 7. 2020 20:31
Re: Fakin OsterREICH !!!
Možná na výhledy. Na jízdu určitě ne.
Avatar - CICERO
6. 7. 2020 22:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 7. 2020 21:55
Re: Fakin OsterREICH !!!
Zrovna Stelvio je, alespoň co se týče jízdy, nic moc. Nekvalitní povrch a celková podinvestovanost je v pádný argument pro placené rakouské průsmyky, kde je opravdu vidět, že tam ty peníze zůstávají.
Ale hezky tam je, o tom žádná. Ranní sjezd "do mraků" je nezapomenutelný zážitek :-)
Avatar - CICERO
6. 7. 2020 22:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - skopikk
7. 7. 2020 09:33
Re: Fakin OsterREICH !!!
Na Velkýho Zvoníka určitě! S teplou mikinou, s novou sadou kotoučů a destiček a s jedním pivkem. Vždycky tam bývala tlačenka. Punto za sebou udrželo i supersporty. Stelvio nevím, tam sem nedojel.
Avatar - xxc
11. 8. 2022 21:03
Re: Re: Fakin OsterREICH !!!
To už aj cestu do práce mám lepšiu, ako transfagarasan :-) Neviem, čo na tom ľudia vidia.
7. 7. 2020 16:57
Re: Fakin OsterREICH !!!
Nekvalitní povrch se dá ještě vcelku přežít, ale "legendárnější" východní svah je na jízdu opravdu celkem nuda na (na Alpy). Ten západní je mnohem lepší, ten mne baví oběma směry.

To Grossglockner Hochalpenstraße, pokud se člověk trefí do malého provozu, tak je fakt paráda.
7. 7. 2020 08:00
A zase...
"...Na rakouských silnicích jsou zakázány palubní kamery umístěné uvnitř vozidla..."

Tato blbost sa tu opakuje so zeleznou pravidelnostou...
Rozbalit vlákno
0
7. 7. 2020 18:57
kdyz na grosglockner
tak az nahoru na vyhlidku edelweisspitze, da se tam vetsinou i zaparkovat a samozrejme na vyhlidku france josefa, kde je pekna hosdpoda.
byl sem tam na kole, 2x na motorce a nekolikrat autem, naposledy vloni, to se puvodne pouhy hodinovy vyhlidkovy prejeti od jihu na sever cestou domu protahlo na petihodinovy trajdani a deti pak druhej den nesly do skolky a skoly...

nejlepsi bylo slapani nahoru na kole pred cca 10 lety, to se nezapomina, dolu sem udelal svuj rychlosti rekord - 95, dnes mam uz pri 70 bobky ...
Rozbalit vlákno
0
21. 7. 2021 11:40
Juhu
S mým partnerem se letos chystáme prozkoumat rakouské horské štíty okolo attersee. Koukali jsme na http://attersee.cz a ty fotky? No to bude něco pro mě. Pronajmout si třeba na 4 dny chalupu někde vysoko v horách a dívat se každé ráno při snídani na tu nádheru. rozesetá jezera? Jo, to je něco pro mě.
Rozbalit vlákno
0