Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový systém Ford Co-Pilot slibuje pohodlné hands-free cestování

Technologický balík asistenčních systémů Ford Co-Pilot by se měl brzy rozrůst o funkci Active Drive Assist, která nabídne pohodlné cestování po vybraných dálnicích bez rukou na volantu.
Zpět na článek
Avatar - Mikesus
21. 6. 2020 20:39
Re: První vlaštovky
Já to třeba chápu při jízdě na dálnici. Pokud jede každý jak má tak v pohodě, ale jakmile se objeví levoproudaři, le*** nebo kamioňáci, co ti to pošlou před auto, to mne opravdu nebaví.
Jen nevím, jak si s těmito situacemi daný systém poradí
20. 6. 2020 22:00
Re: První vlaštovky
A kde jsem zmínil něco o tom, že auta nemám rád? Já nemám rád řízení.
20. 6. 2020 21:14
Re: První vlaštovky
Tvůj postoj ka autům ia řízení naprosto respektuju.
Ale moc nechápu, proč teda chodíš na web o autech a primárně pro lidi, co mají auta rádi.
Vůbec to nemyslím konfrontačně nebo osobně (a že to umím :) ) ale prostě to fakt jako nemůžu pochopit.
20. 6. 2020 17:30
Re: První vlaštovky
Vlakem samozřejmě jezdím, ale on jaksi nevyjíždí z místa bydliště, nejezdí na obchodní schůzky, do obchodu, do školy, atd víš?
Možná to nechápeš, ale ne každý je multimilionář, aby měl k dispozici od rána do večera řidiče.
Bohužel já auto potřebuju i když mě nebaví ho řídit a je to pro mě zcela ztracený čas. Místo abych cca 2 hodiny denně využil ke smysluplnějším činnostem, tak je protočím volantem a prošlapu pedálama.
20. 6. 2020 13:29
Re: První vlaštovky
a co tak ist vlakom alebo zaplatit si vodica?
ked nechces soferovat alebo ta to nebavi, nik ta nenuti.
cesty budu prazdnejsie a bezpecnejsie :yes:
20. 6. 2020 13:02
První vlaštovky
Můj sen se snad jednou konečně naplní a nebudu muset točit kolem, tahat za páku a šlapat na pedály jak nějaký neandrtálec a ty dlouhé hodiny v autě využiju k něčemu prospěšnějšímu...
20. 6. 2020 12:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.