Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Česku se ročně prodá 70.000 ojetin se zfalšovaným původem

V Česku se ročně prodá okolo 70.000 ojetých aut s falešným původem. To je zhruba deset procent tuzemského trhu vozů z druhé ruky.
Zpět na článek
28. 6. 2020 19:01
29. 6. 2020 07:09
Avatar - CICERO
28. 6. 2020 15:41
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Jenik3
28. 6. 2020 17:09
Re: Prodej přes facebook a cena až na 1. místě :D
Copak, že se prodá, ale hlavně koupí.
28. 6. 2020 19:01
pecka
Kšeft jede dál. Kocourkov nezastavíš. Welcome in the shit Mr. Švejk.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
28. 6. 2020 20:44
neuveritelne
ze aj v dnesnej dobe ked uz clovek cloveku vidi pomaly aj do zachoda ( technologicky pokrok nejde zastavit... moralne je to uz horsie no jo ) .... tak este aj dnes sa stale najdu taketo falosne kusky ..... sila... :-O
Rozbalit vlákno
1
29. 6. 2020 07:09
Re: neuveritelne
Pokud člověk kupuje nějakou nejasnou exotiku, tak je asi lepší využít nějaké webové služby, které auto prolustrují a tady bych viděl i důvod zveřejnění takovéhoto článku přes ČTK. Viděl jsem reportáž v Černých ovcích o pánovi, který koupil u německého dealera VW nějakého Transportéra čico. Byla to opravená totálka z Polska, což mu přiznali jen částečně - tedy opraveno po nehodě, ale nebylo mu zděleno, že těmi opraváři byli odborníci v Polsku. Ale ani u nás není žádná velká jistota. Před nějakým časem tu nakousl Dinar svůj zážitek s jakousi prodanou ojetinou (myslím X5 ?). Bral si to od něj nějaký známý a když mu vypouštěli z motoru olej, tak to vypadalo, že dlouho nebyl vyměněný.
29. 6. 2020 22:05
Kontrola VIN
Já se před koupí takového vozidla ochránil díky kontrole VIN vozidla, ale ne přes Cebii.. Zkusil jsem Poměrně novou stránku https://vincheckfree.net/cz/kontrola-vin
Spolupracují s Carvertical a jde přes ně využít 10% slevu, což je fajn...Cebii jsem si udělal taky, ale měla dokonce méně informací než tato služba...slevový kód jsem našel v článku https://vincheckfree.net/cz/pravda-o-carvertical-proverili-jsme-nas-vuz/ :-)
Rozbalit vlákno
0