Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini a jeho chystané novinky: Silnější i hybridní Urus a lahůdky za stovku milionů

Urus se sice prodává skvěle, v Sant' Agatě však počítají s podpořením zájmu, díky novým verzím. Lamborghini také osloví tu nejbohatší klientelu.
Zpět na článek
26. 7. 2020 23:23
Re: Že prý
To nezpochybňuji, ale na motoristickém webu je celkem legrační hrát "divadélko" na téma Lamborghini vyvíjelo V6 hybrid nebo vyvíjí V8 hybrid. Jediné co může Lamborghini "vyvíjet" je tlak na šéfa Audi aby jim z toho koncernového regálu dal buď ten V6 nebo V8 hybrid. Tam někde celý "vývoj" Lamborghini ohledně pohonu Urusu začíná a zároveň končí.
Avatar - wakantanka
26. 7. 2020 22:47
Re: Že prý
Čo by za to iné automobilky dali mať taký výber z koncernových regálov. 🙂
26. 7. 2020 22:38
Re: Bůh aut
A nejhorsi je, jak Urus vypada.
Neni to vylozene zly - na Audi.

Ale na Lambo je to esteticky priserne nudny kus auta.

Kdyby mi nekdo rekl “mam Lambo” a ukazal mi tohle, vlastne se zacnu smat :-)
Avatar - white label
26. 7. 2020 21:01
Re: Bůh aut
Jízdně by to mělo být dost podobné RS Q8.
Avatar - Machýrek
26. 7. 2020 18:54
Bůh aut
Toho Uruse bych moc chtěl. Doufám, že mi někdy bude přáno zažít se aspoň projet.
26. 7. 2020 11:02
Že prý
"...si v Sant' Agatě mohli dovolit ten luxus přepracovat dlouho avizovaný plug-in hybrid". Obávám se, že v Sant' Agatě si nemohou vyjma V12 dovolit vyvíjet žádný motor včetně hybridů a pokud měli V6 PHEV, tak jej měli z koncernového regálu a pokud nyní uvažují o V8 PHEV, tak to bude zase jenom úvaha o existujícím V8 PHEV z koncernového regálu. Takže jediný "luxus", který u Urusu mají je výběr z koncernových regálů.