Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Indian Challenger: Jedna z nejlepších motorek roku

Nejstarší americký výrobce motorek Indian zažil nejeden pád na dno, ale teď je v životní formě a chrlí novinku za novinkou. Kontroverzní challenger hodlá změnit svět svalnatých baggerů.
Zpět na článek
4. 8. 2020 09:29
4. 8. 2020 10:06
4. 8. 2020 09:29
hmm
Radsi dodge challeneger 👍
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
4. 8. 2020 10:06
Re: hmm
nieco podobne riadil arnie v o filme vzbura strojov nie? nejake podobne hebedo ... tusim to bola policajna biela motorka siroka tiez jak pol auta
Avatar - 3_diamanty
4. 8. 2020 09:52
tento typ motoriek
sa mi paci asi najmenej ... alebo mozno je vhodnejsie napisat ze sa mi vlastne nepaci ( ale to uz by vyznelo asi moc pesimisticky ) ..... ale tak ma zase ine vyhody ako nejake to cestne enduro https://img2.auto.cz/…ull/6406528_.jpg .... chapem... kazda motorka ma svoje pre a proti

za mna ale daleko radsej nieco ako toto paradne suzuki :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - kari.laz
4. 8. 2020 14:24
Re: tento typ motoriek
Tak zrovna tenhle stroj je vyloženě cestovní náčinní hltající stovky kilometrů. Na to sedneš a jedeš a neřešíš.
4. 8. 2020 11:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kari.laz
4. 8. 2020 12:53
Indiáni jedou
Poslední dobou se Indian neskutečně vyšvihl. Jeden skvělý model střídá druhý, spousty skvostů v nabídce. Motorky co navíc fungují. Myslím, že na poklesu tržeb HD má Indián lví podíl, určitě přetáhl nějaké zákazníky a zlanařil nové, kteří by šli jinak pro HD. Indian roste, chrlí skvělé modely a to ani nemusí vypustit do světa odpad jako je elektrický nesmysl.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - palix
4. 8. 2020 18:49
Re: Indiáni jedou
Pritom Indian bola donedávna pre širokú verejnosť relatívne neznáma značka. Viacmenej len ľudia, ktorí sa trochu zaujímali o motorky vedeli, že to je historicky celkom úspešná značka.