Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tesla nepotřebuje úspěch Cybertrucku. Elon Musk má v záloze plán B

Šéf Tesly od počátku počítal s variantou, že by extravagantní Cybertruck nemusel u zákazníků slavit úspěch. V takovém případě by jim nabídl klasický pick-up.
Zpět na článek
4. 8. 2020 16:20
My češi máme Plán C !!!
NEKUPOVAT EV !!!

KUPOVAT Dotovanou o 2Kč levnější Agrofert naftu a žít si jako králové uprostřed svazu Ejropského !

Chávez :-!
Rozbalit vlákno
0
4. 8. 2020 19:38
Takovéto křápy si koupí jen fanatický Muskolog!
https://www.autoforum.cz/…ne-mimo-tabulky/
Rozbalit vlákno
6
4. 8. 2020 22:14
Re: Takovéto křápy si koupí jen fanatický Muskolog!
https://www.autoforum.cz/…-nepochopitelne/
Ešte som nepočul, žeby sa také niečo stalo normálnemu autu :)

Tesla nakoniec zmení ten pick-up tak, že bude na nepoznanie a nakoniec ho zákazníci ani nebudú chcieť. Myslím si ale, že čokoľvek dá Tesla na trh, fanatický zákazník kúpi. Nemajú také výrobné kapacity, aby sa museli báť, že sa ich výrobky nebudú predávať. Môžu mať vysoké ceny, aj tak sú na Tesly rady...
Nechápem tú eufóriu okolo Tesly. Za tie peniaze môžem kúpiť BMW, alebo akékoľvek iné výborné auto.
5. 8. 2020 10:48
O fanatizme tu melú zväčša len ľudia, čo sa žiadnou Teslou nikdy nezviezli. Nerozumiem, ublížila vám tá Tesla nejak, alebo Muskovi niečo závidíte...?
5. 8. 2020 13:52
Já teslou jel... hučí to vní jako v tramvaji, a kvalitou oplývá jako AZNP
5. 8. 2020 15:47
Vadí mi Muskovy nelegální praktiky. On je ale nedotknutelný jako Babiš u nás.
To že ledasco rozjel a hodně toho dokázal neznamená že se může chovat otevřeně nelegálně.
6. 8. 2020 14:32
Mne je Musk nesympatický, neviem prečo, ale v podstate ma absolútne nezaujíma. V Tesle v podstate nevidím nič pozitívne.
6. 8. 2020 14:31
Mne núkali testovaciu jazdu Teslou a ani som nemal záujem. Aj keby som na ňu mal, tak nie som ochotný platiť také peniaze za nejaké auto - a Tesla má k autu za takú vysokú cenu reálne ďaleko. O jej nekvalite a v poslednej dobe toho popísalo už dosť.
9. 8. 2020 23:05
Nemám Tesly rád,
jsou rychlejší než moje motorka :D Ale vážně - do města jsou Tesly příliš velké. Za mě je dnes nejlepší elektromobil BMW i3 REX.
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku