Diskuse: Valašská Rallye po 1. dnu: Pech bojuje s Kopeckým o sekundy

Posádka Václav Pech a Petr Uhel (Ford Focus RS WRC 06) vede po prvním dnu Kowax ValMez Rally, která je druhým podnikem Sonax mistrovství republiky v automobilových soutěží. Opakuje se tak souboj z Bohemia rallye, neboť zpět o pouhých 4,3 sekundy jsou Jan Kopecký s Janem Hlouškem (Škoda Fabia Rally2 evo) z továrního týmu Škoda Motorsport.
Zpět na článek
12. 8. 2020 04:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 8. 2020 22:19
Nemohu souhlasit
Venca je sympatický a dobrý,nejlepší nikoliv.Umi tam kde jede po miliónté.Kopecký je lepší ale není motivován.Nový spolujezdec,mizerný program....Teoreticky rychlejší byl i Roman Kresta ale tam byl problém s hlavou.A věřím že kdyby se před x lety místo vytrvalostním závodúm věnoval rally byl by top Enge
8. 8. 2020 18:17