Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Expedice Tatra kolem světa 2: Nejsilnější zážitky byly ty ne úplně pozitivní

Nejsilnější zážitky z expedice Tatra kolem světa 2 byly ty, které nejsou úplně pozitivní. Kvůli koronaviru expedice značně překopala původní plány, členové výpravy by se v následujících týdnech rádi dostali do Ázerbájdžánu nebo Ruska. V rozhovoru to řekl šéf výpravy Marek Havlíček. Tatra vyrazila z Prahy v únoru.
Zpět na článek
23. 8. 2020 13:47
23. 8. 2020 13:47
vyznam cesty
tak splni si sen, dobrodruzstvi, zazitky... ale k sireni dobreho jmena republiky potrebujeme trochu vic. Trochu vice driny, vyzkumu, rizika, podnikatelskych, konstrukterskych a obchodnich schopnosti... :-(
Rozbalit vlákno
2
23. 8. 2020 17:07
Re: vyznam cesty
sen je jít cestou švýcarska,izraele a jižní koree :-[] Chávez
24. 8. 2020 14:45
Re: vyznam cesty
Co to tu plácáte o významu cesty? Si jen sebestředný Havlíček honí triko, protože závidí úspěch Trabantů. :-[] Je to normální komerční cestovka typu Adventura, jen se marketingově odkazuje na GTC, aby to někoho zajímalo. Motor si rozjebali, ale chytří jak rádia. V době kdy lidé seděli a šili roušky jen papouškují svojí propagandu, jak se kola nesmí zastavit. Z počátku se mi to celkem líbilo, ale teď na to házím bobek.
8. 9. 2020 10:26
Tatra ve slepé uličce
Sice jsem se zařekl, že už se nebudu k Havlíčkovu cirkusu vyjadřovat, jak mne ostatně MH i důrazněžádal, ALE musím se ohradit proti napadání Dana Pribana, kritizujícího Havlíčkovy moresy , že "se změnil v nositele pravdy a jediného vykladace pravdy ..." – přičemž stejné názory sdílí plno lidí kteří něco o cestování ví, jenže většinu z nich dávno přestalo bavit natahovat se s tímto "cestovatelským Babišem" , který namísto odkazu TKS1 či třeba Stingla prezentuje spíše marketingový projekt ve stylu, "když máš prachy, můžeš se stát cestovatelem" ….

A když už mě „náčelník“ Havlíček zablokoval a znemožnil kritizovat jeho úlety a intriky přímo na oficiální stránce TKS2, shrnul jsem své výhrady a poznatky ve svém blogu OTAZNÍKY KOLEM CESTOVKY „TATRA KOLEM SVĚTA 2“ aneb HAVLÍČKOVA PODIVNÁ „EXPEDICE“ =
https://ferohrabal.blogspot.com/…tatra-kolem.html

p.s.
Jo, když má MH takovou klaku pochlebovačů, nic ho nepřesvědčí, že není genius. Dnes už mi připadá jako dyslektik, kterému p. učitelka před lety řekla, že z něj nikdy nic nebude, a on prostě musí nyní celému světu vytřít zrak a dokazovat stále něco sobě i ostatním... díky hroší kůži a umění oblbování (demagogie) je zralý do politiky, takový cestovatelský Babiš.
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku