Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Před patnácti lety se poprvé představil Bugatti Veyron

Francouzský výrobce supersportovních vozů Bugatti představil před 15 lety, 5. září 2005, nový model Veyron.
Zpět na článek
5. 9. 2020 20:30
5. 9. 2020 21:54
6. 9. 2020 10:43
5. 9. 2020 10:10
Všechna čest V16
quadturno, 1000koní a 400+. To všechno bralo dech a posunulo to měřítka. A navíc při tom všem luxus, spolehlivost a daily use. Věěc z jiného vesmíru.
Ale bohužel...mě přišel vždycky ohavný a to i na živo a přes ohromující parametry nikdy nebyl v mé garáži snů. Design se škaredě nepovedl.
Rozbalit vlákno
3
5. 9. 2020 11:14
Re: Všechna čest V16
V miliónech na kus prodělečný projekt se zcela absurdním scenami běžného servisu = 3/4 milionu běžná roční prohlídka v tom není olej atp. Dynamikou okamžitě překonán = levnějšími modely malovýrobců

Design Kabaň aerodynamicky nefunkční ale originální

Dnes zpětně všechno známo včetně roků odkladů a problémů = fosteku až TAK mimo?
5. 9. 2020 13:56
Re: Všechna čest V16
DYT JE TO Pýcha pana Piecha… předražená brečka VW NechapuCO na tom máte... prostě VW = ten co ho dneska všichni nenávidí = já už tenkrát = BEZ TOTALNI Efektivity !!! Bez DIESELU to prostě není ono, a to už už měli u VW i DIESEL V12 a pak si uvědomili, že radši budou = EFEKTNIM CIRKUSACKYM SPOLKEM...

VWAGEN FAKEN HAGEN...

HAMUŇO :yes: :yes: :yes: NEKOREKTNI
6. 9. 2020 10:41
Re: Re: Všechna čest V16
Dynamikou překonán. OK. Ale za cenu, že sedíš v plasťáku, vevnitř je kvůli motoru 60 stupňů, neslyšíš vlastního slova, o komfortu nemluvě. To se nedá srovnávat. Stará Octavia WRC při dobrým zpřevodování podrtí na semaforu i Bentley GT. Čím bys jezdil radši?
A že to bude prodělečný, bylo jasný od začátku, je to jen umění možného, kterej zaplatí ostatní značky koncernu.
Cena servisu? Blbej, kdo dává, blbejší, kdo nebere. Tak asi tak.
5. 9. 2020 20:30
Uff
Tak tohle teda nezestarlo hezky ...
Mozna na tehdejsi dobu inzenskej zazrak ale hnusny to bylo a zustalo.
Rozbalit vlákno
1
5. 9. 2020 21:54
Re: Uff
Viz já 11:14 ani ten inženýrký zázrak
6. 9. 2020 10:43
Ovšem
souhlasím s tím, že je to hnusný. Vždycky mě iritovala škvíra pod kapotou a světla z prvního superba. :D
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud