Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW ID.4 nechává nakouknout do interiéru. Že vám je povědomý?

Elektrický crossover se představí co nevidět, ale ještě před oficiální premiérou si můžeme prohlédnout pracoviště řidiče.
Zpět na článek
5. 9. 2020 20:31
5. 9. 2020 09:07
Enyaq je horší, jedině ID.4
Dle obrázků, bude u ID.4 více místa pro koleno u středového panelu.
Tedy za mě, jedině VW. To omezení kolena u středového panelu nemíním tolerovat, jinak bych tu Škodu bral.
Navíc je VW aerodynamičtější, takže na dálnici značně vyšší dojezd.

Tedy já přemýšlím prakticky, ale čtenáři auto.cz asi budou na ty efekty. Takže dostanu mínusy.

Zajímala by mě plánovaná produkce Eniaqu, ID.4, sourozence u Seatu a Audi. Zda bude vyšší než celé Tesly.
Rozbalit vlákno
10
Avatar - _Karel_
5. 9. 2020 10:39
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
:D :D Teda jako klidně může být ID4 lepší, to jo. I když je to trochu předčasný predikovat z obrázků. Ale lepší auto proto, že má menší středový panel, to se tu jen tak nevidí - pardon, nečte.
Avatar - Mikesus
5. 9. 2020 10:43
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Obrázky přeci mluví za vše. Osobní zkušenost? Zbytečné.
5. 9. 2020 11:38
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
A keď sem dajú video, tak podaktorí si s ním na diaľku aj zajazdia a zhodnotia pohon a podvozok, prípadne priestor v druhom rade sedadiel.
5. 9. 2020 10:47
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
toto bude zrejme prvy model v historii koncernu, kedy bude Skoda luxusnejsia a komfortnejsia ako jej brat / sestra od VW
5. 9. 2020 11:07
Re: Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Ci luxusnejsia je uplne jedno, ked je momentalne nefunkcna. Momentalne by som si z novej produkcue vw nekupil nic najblizsie dva roky, resp.pockal by som si na az na facelifty
Avatar - rohYpnol
5. 9. 2020 12:33
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Bohužel zdaleka ne poprvé. Kamiq má hodnotnější interiér jak T-Cross... Npař.
Avatar - SKAY
5. 9. 2020 12:40
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Tak VW chce být ekoligičtější a tak lisuje Pet láhve a na sedadla dává jutu :-)
Avatar - Ada je zase tady
5. 9. 2020 13:09
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Jenže pro některé z nás to je podstatné - třeba já jsem nekoupil XC70 kvůli nedostatku místa pro pravé koleno. Tedy za ten postoj človíčka za přezdívkou Nlauda je třeba dát :yes:
6. 9. 2020 00:15
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Ono se člověk v tomhle ohledu jinak rozhoduje, když má metr šedesát, nebo 188 cm jako já. Takže já tenhle parametr výběru taky celkem chápu. Akorát bych to spíš soudil až po vyzkoušení, protože některý auta mi příjde jakoby kouzlily s prostorem.
Avatar - _Karel_
6. 9. 2020 00:24
Re: Enyaq je horší, jedině ID.4
Za prvé z obrázků...
a za druhé - opravdu je horší auto to, který má menší tunel? Na co je pak složitě testovat, že. Stačí sednout a kouknout na koleno.
Avatar - KANKUNEN
5. 9. 2020 14:06
Je nějaký předběžný výpočet
kolik asi VW na těch svých EV prodělá? A kolik to bude stát na dotacích? Pokryje to vůbec spotřební daň z PHM?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - KANKUNEN
5. 9. 2020 14:33
V Americe frčí benzínové
auta velikosti Avie 4x4
Rozbalit vlákno
0
5. 9. 2020 14:46
Další zbytečný...
....elektrovehykl. :-( :no:
Rozbalit vlákno
0
5. 9. 2020 20:31
Zelený VW
Tak tyhle elektrošuplíky jsou přece úplně zelené a plně recyklovatelné, proto vypadají tak “eko” lacině až bakelitově. Pro toho kdo adoruje “green new deal “ je ID řada splněný sen a cíl v nové ideologii. Takže “good luck my friends” ;-)
Rozbalit vlákno
0