Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Harley-Davidson Road Glide Limited: Ještě jeden americký komfort

Nedávno jsme tu měli nejcestovnějšího indiana, teď jsem se svezl na velice podobně orientovaném Harley-Davidsonu Road Glide Limited.
Zpět na článek
6. 9. 2020 20:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
7. 9. 2020 06:38
Autor (ne)motorkářem
Autor článku teda motorkář fakt nebude... Být nervózní kvůli absenci elektronických asistentů, to je jinej level :no:
Rozbalit vlákno
7
Avatar - SKAY
7. 9. 2020 06:54
Re: Autor (ne)motorkářem
Posadit ho na Moto Morini tak ani nenastartuje.
7. 9. 2020 06:58
Re: Autor (ne)motorkářem
Mě překvapil jeho názor na používání zadní brzdy (v minulém testu Indiana)

....Asi jsem přecitlivělý, ale já prostě za řídítky nechci mít pocit, že i přes maximální tlak na páčku musím pro sichr šátrat pravou nohou po zadní brzdě ....

https://www.auto.cz/…y-pohodli-135690
Avatar - SKAY
7. 9. 2020 07:02
Re: Autor (ne)motorkářem
Tak tydle parníky je jiný( usměvný )svět.
7. 9. 2020 09:51
Re: Autor (ne)motorkářem
Popravdě nevím, jestli i "Indián" má elektronické sdružené brzdy, jako ostatní parníky. Vůbec té elektroniky je v něm podstatně méne než u H-D, Hondy nebo BMW. Ve finále za ty peníze stejně nejspíš skončíte u Hondy, už kvůli motoru.
Avatar - kari.laz
7. 9. 2020 09:09
Re: Autor (ne)motorkářem
U testů motorek se nemá tady cenu ani pozastavovat. Autor tak možná projet Xiaomi elektrickou koloběžku. Podobných nesmyslů tu má celkem dost. Asi by se měli podívat po někom kompetentním a ne jen někdo , kdo dostal papíry na motorku.
7. 9. 2020 11:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - kari.laz
7. 9. 2020 11:32
Re: Autor (ne)motorkářem
Ten alespoň rovnou řekne, že to má mraky elektronického nastavení, ale že od toho tam není a když to někdo bude chtít vědět, ať si zajde k dealerovi. A hodnotí to, co dělá motorku motorkou. Jízda a motor.