Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Citroën C5 Aircross do zásuvky prozrazuje české ceny. Výbava rozhodne, jestli vám stačí milion

Nabídku elektrifikovaných SUV na českém trhu rozšiřuje plug-in hybridní Citroën C5 Aircross. A při splnění jedné podmínky může stát 895.000 Kč.
Zpět na článek
Avatar - Jerry.Gunman
17. 9. 2020 12:24
Re: jako...
Tak na tomhle se bohužel shodneme :(
Avatar - Hammunasakra
17. 9. 2020 12:11
Re: jako...
Taky mě moc neberou ALE to co se nám líbí znamenalo děsivý PRODĚLEK

To co se v diskuzích moc nelíbí = raketový vzestup značky
Podnikání není o tom co se líbí v diskuzích ale o tom co se prodává

Plus dřívější vrchol Citroën se dneska jmenuje DS
Avatar - Hammunasakra
17. 9. 2020 12:08
Re: Fujtajbl
Nojo kombinace nejen teoretické znalosti ze elektromotor zabírá narozdil od spalovák HNED okamžitě NAPLNO takže než ty zařadíš tak je ECVT a 80 kW elektromotoru za křižovatkou = ale I letitá praxe ŽE to tak je
Avatar - Hammunasakra
17. 9. 2020 11:58
Re: Fujtajbl
Teorii? Jako že přes XYZ odkazů = si to stejně jako Áda dodnes nepobral? :-O :*) :D :-! :-[]

Hele z barelu ropy dojedeš dál víc km:
a) na naftu
b) na benzín

Hel3 bez dotování nafty bude poměr benzínových a naftových motorů v osobnich autech
a) zase ca 50:50 kam se dostal
b) při tržních cenách nafty spíš tak 95 k 5%
Avatar - Hammunasakra
17. 9. 2020 11:56
Re: Fujtajbl
Chápu že tě má oprava tvýho omylům ekonomii rozhodila a to jak si lhal o svým 6tivalcem uvedlo do stavu dodnes trvajícího muňkování = ale nepřeháníš to už?
Avatar - kari.laz
17. 9. 2020 11:38
Re: jako...
Jenže poslední dobou dělají spíše kočkopsy, než něco, co by měl člověk chtít. Bachratá polosuv bez přidané hodnoty, diesely, které měli skvělé omezují a motory mají jen 1,2 tříválec a 1,6 ale tam to taky omezují. Takže co z toho nakonec zbude...
Avatar - Jerry.Gunman
17. 9. 2020 11:20
Re: jako...
No vždyť jo :D
Každému vyhovuje něco jiného :yes:
Avatar - kari.laz
17. 9. 2020 10:59
Re: jako...
Já mám na PSA ještě více než ty ;-) . Takže kritika z mé strany by měla být přijatelná :-)
Dokonce jsem kdysi měl na 2.2 HDI 550000 a motoru nic nebylo. Dokonce původní dvouhmoťák i vstřiky. Jediná výměna byla ve 380000 lamela spojky a turbo, kde praskla uvnitř osička.
Avatar - Jerry.Gunman
17. 9. 2020 10:15
Re: jako...
Hele, já s vozy PSA jezdím někdy od roku 2008 a nalítal jsem na nich velmi spokojených skoro 700.000 km - a dosud nikdy mne nenechaly ve štychu.

Ale je fakt, že mi trhá srdce, když vidím, co se stalo z Citroënů :( Z automobilky, která byla vyhlášena svými krajně nekonvenčními řešeními a jejíž hydropneumatické pérování se kvalitou vyrovnalo vozům o jednu až dvě kategorie vyšší, se stal výrobce jakýchsi bezpohlavních bublinoidních samohybů, které vypadají jak vožužlaný kousek mýdla - a u nichž to, co Citroëna dělalo Citroënem (tedy hydropneumatické pérování) už dávno nenajdeš.

Nakonec i sám fakt, že vrcholným modelem evropského Citroënu je právě C5 aircross, podle mne ukazuje úpadek značky zcela zřetelně
Avatar - Jerry.Gunman
17. 9. 2020 10:06
Re: Fujtajbl
Je :D

někdy pod nickem Kylie
někdy pod nickem Hamunasakra
a kdo ví, možná i pod nějakými jinými jmény.
To víš, když už se loni v létě(??) přiznal / přiznala ke své psychické poruše (Aspergerův syndrom), tak potřebuje každým příspěvkem dokazovat, že jím skutečně trpí :D
Avatar - kari.laz
17. 9. 2020 09:50
jako...
S 2.0 HDI a 4x4 by to šlo.... no ale ...prostě PSA :D :D :D
Avatar - kari.laz
17. 9. 2020 09:48
Re: Fujtajbl
S tím si notují v mimozemském zrychlení na semaforech jejich hybridních Toyot :D a v moralizování, jak si mají majitelé nehybridů pěkně zaplatit pokuty za CO2, když nemají hybridy :D
17. 9. 2020 06:36
Re: Fujtajbl
dik za reseni tohoto individua :yes:
Avatar - Jerry.Gunman
16. 9. 2020 23:55
Re: Fujtajbl
Ty snad odmítáš Teorii Dotované Nafty?
Ojojojojojojojojoj, tož to budeš brzy zhamunomasakrován :D
Avatar - speedfred
16. 9. 2020 21:56
Re: Fujtajbl
:-[] :-[] :-[] :yes: Za chvíľu si tu bude písať Hamuna iba s Kylie.
16. 9. 2020 20:36
Re: Aircross
jj tak jsem to myslel ale ten predokolkovej, kterej je jestlu to chapu spravne tady, muze fungovat uplne jinak..
16. 9. 2020 19:33
Škoda kufru
Bral bych to spíše než 5008, kvůli pohodlí, ale ten kufr je bída, když má člověk 3 děti..
Avatar - _Karel_
16. 9. 2020 19:15
Re: Aircross
Já to bral spíš z hlediska fungování hybridu než jízdních vlastností, aspoň tak jsem to od tebe pochopil.
16. 9. 2020 18:38
Re: Aircross
Hele ale ten predokolkovej hybrid od PSA se prej chova o dost blbejc takze bych to moc bez vyzkouseni nechvalil. To 4etense nebo jak se to jmenuje fungovalo slusne, lip nez volvo t8
Avatar - Hammunasakra
16. 9. 2020 16:44
Re: Fujtajbl
Hlavně si tam NEDAT ádu = na kterýho jedinýho s tou naftou poslední dobou reaguju ;-)

A moc rád bych znal jeho odpověď = ale ani na naftu kterou FURT DOKOLA propaguje ani na plyn kterej totéž = zatím neodpověděl. Jen dál a dál a dál a ... opakuje plynafta plynafta plynafta...
Avatar - JirkaVejrazka
16. 9. 2020 16:39
Re: Fujtajbl
Tak jo, taky si te davam na hate-list. Tyhle plamenne boje v kazde diskusi a dokola opakovani stejnych argumentu se proste neda cist :(
Avatar - _Karel_
16. 9. 2020 16:05
Aircross
Cena cca v mezích konkurence.
Předpokládám, že pohon je +- identický s DS7(kromě výkonu), a ten tu kesumb docela chválil, že funguje dobře. Auto se mi líbí, ale kufr je tedy docela bída, přestože ho baterky nezmenšily. Nemít v r.2020 možnost vyhřívání volantu, to se taky moc nepovedlo, o AWD nemá cenu mluvit, inu francouzské SUV s pohonem jen na předek.
Ad cena - s nějakými bonusy 50t při protiúčtu bych moc nekalkuloval, nevěřím tomu, že mi o těch 50t automaticky nesníží nabízenou cenu za výkup.
Avatar - Hammunasakra
16. 9. 2020 15:48
Re: Fujtajbl
Hele už konečně chápeš = že na tunu verze benzín dojedeš dál než na naftu?

Hele už konečně chápeš = že bez dotování dieslový motory v osobácích = nedávaj smysl a sou nekonkurenceschopný?

Hele už si vymyslel kde chceš brát ten https://denikreferendum.cz/…je-most-do-pekla kterej stejně jako ropu https://www.idnes.cz/…51539_igsvet_tom nemáme? Elektřinu SI vyrobíme https://cs.wikipedia.org/wiki/Gemasolar ve dne v noci jen tím že slunce svítí, vítr fouká a voda teče