Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Subaru BRZ: V Evropě si počkáme, tedy jestli vůbec dorazí

Kupé Subaru BRZ již vyhlíží svou druhou generaci. Do Evropy dorazí zřejmě až poté, co značka vyřeší své flotilové emise.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
18. 9. 2020 09:26
Starý kontinent je už v důchodě
Je čas na zhynutí na zeleno.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - kari.laz
18. 9. 2020 10:19
Re: Starý kontinent je už v důchodě
Sem se vrací doba pochodová. Všude pěkně po svých, vše ostatní bude neekologické, zakázané a budou za to upalovat lupou na sluníčku (plynem, nebo dřevem by bylo upalování neekologické)
18. 9. 2020 21:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 9. 2020 11:12
Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
Však vyzerá ako zo starých Toyot :no:
Rozbalit vlákno
6
Avatar - palix
18. 9. 2020 11:59
Re: Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
Čo je na tom "ksichte" zle? Je to pekné športové "autíčko". Mne osobne na ňom nič neprekáža. Ale možno budem ovplyvnený starými Toyotami - konkrétne Celica 7. generácie je pre mňa úplne nádherným autom, aj keď to väčšinou nie je celkom športové auto (výkonmi):
https://upload.wikimedia.org/…ta-Celica-GT.jpg
Kľudne by som ju kúpil aj dnes a bez problémov ňou jazdil. Vlastne keď ju vidím na ulici (veľmi málo), tak sa za ňou vždy otočím.
Na druhej strane Ferrari a podobné superšporty ma už dnes nejako nezaujímajú - ich ceny a prevádzka je absolútne mimo mojích možností.
Kedysi nedávno som stretol jedného Taliana (cca 70 rokov), ktorý podniká na Slovensku. Jeho zamestnanci ho majú radi, pretože im dopraje a zrejme bude aj dobrým človekom. Tak sme trochu pokecali (nudili sme sa). On povedal, že Ferrari si kupujú väčšinou iba mafiáni, pretože normálny človek nikdy nezarobí toľko peňazí :-). Vlastne aj keby som tie peniaze zarobil, Ferrari by som už nekúpil. Možno pred 20 rokmi áno, dnes by to bolo pre mňa plýtvanie peniazmi :-!.
Avatar - speedfred
18. 9. 2020 13:41
Re: Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
Ten posledný odstavec je blbosť (alebo nie všeobecná pravda), ale keď veríš talošovi....
18. 9. 2020 14:24
Re: Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
Tak lokální zvyklosti jsou různé .... V roce 2001, když jsem působil v Coventry mi kolega velmi vymlouval nákup služebního BMW, že prý s tím jezdí "stupid idiots". Tenkrát jsem byl dost překvapený, ale následně se mi jeho slova párkrát vybavily, když jsem nějakého toho podnikatele v BMW pracovně potkal. Znám samozřejmě i dost blbů, kteří jezdí jínýma značkama, ale u BMW je jejich četnost (dle mého naprosto subjektivního vnímání) poněkud četnější.
Avatar - pradeda777
18. 9. 2020 16:55
Re: Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
To jo, ale většinou to jsou namachrovaní mladí borci v ulítaných ojetinách..... :-!
Avatar - palix
18. 9. 2020 19:47
Re: Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
Autá nejako neriešim, každý nech si jazdí na tom, čo sa mu páči a na čo je ochotný vynaložiť svoje peniaze. Vadí mi ale keď nejaký "podnikateľ" ledva zaplatí svojích zamestnancov (alebo mešká s výplatami) a pritom jazdí drahým autom, býva v luxusnom dome...
Na druhej strane poznám ľudí, ktorí majú peňazí ako maku a vyberajú auto mesiace, aby náhodou nebolo veľmi drahé, prípadne jazdia starou "šunkou",ktorú ani poriadne neservisujú. Samozrejme nie každému záleží na nejakom aute :-). Pre niekoho je to absolútne posledná vec - len taká nutnosť.

BMW, Mercedes (hlavne G-AMG) sú často majetkom tých "blbů" - samozrejme človek si ešte môže kúpiť napr Lexus - tých u nás veľa nejazdí :-).
18. 9. 2020 19:55
Re: Toto má byť ,,ksicht" športiaka v roku 2020?
Když to vypadá výborně, tak co by si chtěl na tom měnit.
18. 9. 2020 20:29
Vůbec nechápu, proč Subaru řeší...
...nějaké nesmyslně přísné evropské limityCO2! Pokud by se jeho vedení obrátilo na skutečného "odborníka" jménem Blue Sun, hned by jim vysvětlil, že žádná takové omezení nemusí brát v potaz a že pokuty za vyšší hodnoty CO2, než jsou teď nastaveny v Evropě, jim ve skutečnosti vůbec nehrozí! :-[] :-[] :-[] :-[] :-[]
Rozbalit vlákno
1
18. 9. 2020 21:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.