Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Popelářem v Praze na vlastní kůži: Sen mnoha kluků je opravdu dřina

Popelařina je kór dřina, říká se. Sen mnoha kluků jsem si v Praze vyzkoušel na vlastní kůži. Pídil jsem se po všem možném, co by vás mohlo zajímat. A že toho je!
Zpět na článek
28. 9. 2020 09:44
Re: Sen!
pěkná příhoda. a nadhled, který evidentně nebyl dán každému /viz příspěvek výše...
ve třetí třídě? jsme měli nakreslit, čím chceme být, vyšlo to tak, že třetina policajtem, třetina hasičem a třetina popelářem... děti moc nepřemýšlí nad tím, že odpadky smrdí...
28. 9. 2020 07:47
Sen!
Ako decko som snival o tom ze budem "popelarem" (smetiarom). Pacilo sa mi, ako sa ti chlapi vzadu na schodiku vozia, pozeraju do slniecka, usmievaju na nas, decka. Dokonca nam niekedy aj dovolili postavit sa na ten schodik!

Raz (to som bol hadam v 2 alebo 3 triede ZS) ma ucitelka za nieco hresila, a povedala mi "ked sa nebudes ucit, budes smetiarom (popelarem)!". No mne viac nebolo treba. Prisiel som domov, a cely nateseny vravim rodicom, ze ododnes sa nemusim ucit, lebo pani ucitelka mi slubila ze budem smetiarom. Mamu skoro slak trafil! Nabehla do skoly a vynadala ucitelke, co mi balamuti hlavu. A mal so po kariere smetiara...
27. 9. 2020 23:50
Sen?
Teda sníval som o všeličom, ale o tomto ani omylom. Celý deň poťahovať voz po 20 metroch, alebo sa naťahovať so smradľavými smetiakmi, to je fakt sen za všetky drobné...
27. 9. 2020 16:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 9. 2020 14:15
Drina
Je to narocne povolanie a neviem ako zaplatene, ale napr v rakusku su tieto fleky zalezitoustou rodinnych klanov