Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Indian FTR 1200 S Race Replica: Láska na první pohled a třetí svezení

Zamiloval jsem se nad první fotkou a nemohl se dočkat dne, kdy otočím heftem Indianu FTR 1200. První rande úplně nedopadlo, ale další šance se vyplatila – dala vzniknout pevnému svazku.
Zpět na článek
25. 10. 2020 20:03
26. 10. 2020 08:32
26. 10. 2020 08:33
Avatar - palix
25. 10. 2020 20:03
Indian
Absolútne NÁDHERNÁ motorka :-O. Parametre 90 kW a 120 Nm môže byť celkom postačujúca až "poriadna" porcia výkonu. Kľudne by mi stačila 1/2 týchto parametrov. Teraz jazdím na mašine s 39 kW a 55 Nm (karburátor, minimum elektroniky...) a tak akosi mi to úplne stačí.
V poslednom čase keď sa pozriem na nové autá, tak to je samá sterilita, elektronika, asistencia... Až ma už pomaly prestávajú zaujímať. Na druhej strane - ak pozriem na nové motorky... Obrovský počet nádherných motoriek. Mať cca 100 000€ na nové skvelé auto, tak si radšej kúpim nejaké auto za 20 000€ a k tomu pár nádherných motoriek (napr Norton Commando 961 , Ducati Scrambler, BMW R nineT ...) :-!.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kari.laz
26. 10. 2020 08:32
Re: Indian
Naprostý souhlas. Sice už i tady se to začíná zvrtávat na špatnou stranu, viz objevující se automaty, elektro posunovadla a hlavně přetechnizované motorky a tolika elektriky, že by jeden brečel. Ale není toho pořád tolik a ten výběr je pořád obrovský a hlavně ty výběry motorů. od řekměně 50 do 2500. To jsou motory, na které nemá objemově většina mainstreamu, kde začíná být trend končit na 1,6 pomalu. A výkony to je a byl úplně jiný svět. Já sám jezdím na motorce hrozně rád, a tím víc emě těší, že člověk má pořád z čeho vybírat a není to žádná z nouze cnost pro neřidiče, jako se začínají profilovat auta, aelspoň ta běžná.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kari.laz
26. 10. 2020 08:33
Indian
Se neskutečně vyšvihl a dělá neuvěřetitelné stroje ve své kategorii. Ani se nedivím, že HD je na ústupu, zatím co Indián jen kvete.
Rozbalit vlákno
0