Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Audi A3 má nejlepší infotainment z koncernových kompaktů

Po Octavii, Golfu a Leonu jsme vyzkoušeli další nový koncernový kompakt. A jeho multimediální systém se nám líbil ze všech nejvíc.
Zpět na článek
18. 11. 2020 21:20
18. 11. 2020 22:13
18. 11. 2020 22:50
19. 11. 2020 08:02
18. 11. 2020 18:42
Jak to bylo v aktech X?
I want to believe?
...
ptz nové infotainmenty od Škody... Neřeším styl, způsob ovládání, grafiku , konektivitu.
---
Nikdy žádná věc či výrobek co jsem kdy viděl v jakémkoliv oboru v jakékoliv zemi na světě v jakékoliv době
NEVYKAZOVALA TOLIK PORUCH A FAILU jako tyhle nový škodovácký infotainmenty.
Nemůžu věřit, že to je doopravdy v prodeji a čekám na nějakou hromadnou žalobu nebo tak.
Tak snad Audi zaboxovalo.
Divím se, že ty škodovácký hrůzy se ještě nestaly námětem nějakého článku.,,,Teda vlastně se moc nedivím.
Je to strašná škoda, protože jinak je Škodovka docela na čele mainstreamu (zatím, kat už je na místě) a dělá dobrý auta pro normální lidi.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - _Karel_
18. 11. 2020 19:39
Re: Jak to bylo v aktech X?
Pokud je to tak bídný, tak je fakt zajímavý, že o tom nikdo nepíše. Zaplať pánbů že mi to ve VW funguje. Ten mamrd asi vážně koncern pohřbí.
Avatar - fOE
19. 11. 2020 07:28
Re: Jak to bylo v aktech X?
"Nikdy žádná věc či výrobek co jsem kdy viděl v jakémkoliv oboru v jakékoliv zemi na světě v jakékoliv době NEVYKAZOVALA TOLIK PORUCH A FAILU jako tyhle nový škodovácký infotainmenty."

To je pomerne odvazne tvrzeni, zvlast kdyz ho napises do diskusni casti ACZ, ktere ani po dvou letech... :-[] :D
Avatar - Blue Sun
19. 11. 2020 08:26
Re: Jak to bylo v aktech X?
Jo, jako třeba dnes, kdy místo přidání příspěvku mě stránka pro jistotu rovnou odhlásí? :-D
18. 11. 2020 19:50
Koncernová prasárna na zákazníky
Ta vyčůraná strategie koncernu VW už je úplně jasná - nové, výrobně levnější, ale z hlediska míry odvádění řidičovy pozornosti velmi nebezpečné ovládací prvky ve formě tabletu a dotykových plošek jsou určeny pro zákaznický "pleps", zatímco bezpečná a uživatelsky příjemná fyzická tlačítka se v koncernových vozech nově stala luxusem, takže ho nově mají již pouze Audiny. Z tohoto arogantního postupu VW vůči svým zákazníkům je mi doslova na zvracení a nové koncernové auto s "celodotykovým" ovládáním si určitě nekoupím a za Audinu připlácet nehodlám. :-( :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - fOE
19. 11. 2020 07:32
Re: Koncernová prasárna na zákazníky
Proc te ten "arogantni postup" rozciluje zrovna ted?
V minulosti jsi mel u audi MMI, to bylo v case kdy byl interier audi pojem a jeste se nesetrilo, a ve zbytku koncernu uz se jelo na dotyk. Ted se jede na dotyk i v audi, ale zustalo par tlacitek, kde ve zbytku koncernu bude levne dotykove reseni vsude. Rozestup premie vs. zbytek koncernu je tam tedy furt stejny, dnes stejne jako v minulosti.
19. 11. 2020 08:17
Re: Koncernová prasárna na zákazníky
.... já mám teď ve firmě 3 Škodovky a nemyslím že bych nějakou další ještě kdy koupil.... za rok budu řešit výměnu jedné z nich a možná ještě koupím O3, nějakou s malým nájezdem a v záruce.... ale do O4 už nepůjdu, jednak kvůli tomu že jsou fakt drahé a potom přesně kvůli tomu dotykáči.... Pokud kromě koncernu půjdou tímto směrem i jiné evropské značky, budu řešit Korejce/Japonce, ačkoliv firma 20 let jezdí výhradně v evropských autech.... vyhřívání sedaček a distribuci vzduchu klimy prostě přes dotykáč neřeším.... vyloučeno....
Avatar - Roman Horký
18. 11. 2020 19:53
premohl jsem se
zkouknul jsem video a ani jsem se nepozvracel. Takze palec nahoru, blbinky ktere prodavaji masovemu plebsu vam jdou v audi dobre.
Rozbalit vlákno
2
18. 11. 2020 22:00
Re: premohl jsem se
To víš, ne každej masovej plebs si může dovolit Pažouta a Kojotu.
S uslintanou atmo 1.8mou.
:-!
Avatar - Roman Horký
19. 11. 2020 07:31
Re: premohl jsem se
Já mám svoje auta rád. Měl jsem dokonce jeden VW a v tom se mi jezdilo perfektně, bohužel mi ho rozbili. Byla to dvojková Jetta s 1.8 atmosférou (sic!).
18. 11. 2020 21:20
Hm..
Ta sedacka je celkom dohuzvana na to, ze to je nove auto.
Rozbalit vlákno
3
18. 11. 2020 22:13
Re: Hm..
Co znamená "dohuzvana"? :-O
18. 11. 2020 22:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - iudex
19. 11. 2020 08:02
Re: Hm..
Pomačkaná, pokrčená, vyťahaná.
Avatar - Barry Lyndon
19. 11. 2020 11:54
holt prémiové tlačítko
Výrobci elektroniky přešli na dotykové displaye už před lety, je to levnější. Automotive je klasicky poněkud pozadu (snad kromě Tesly), takže jim to trvalo déle. Za fyzická tlačítka si holt připlatíte. Časem si připlatíte i za fyzické budíky (v základu bude jenom display, zatím je to naopak, ale to se změní). Závěrečná fáze bude autonomní elekromobil. Pár "podivínů" si pořídí mnohem dražší auto se spalovákem a budou řídit sami, ale bude jich ještě míň než majitelů mechanických hodinek dneska :-). Bude jich tak málo, že to možná ani nebude muset být zakázané :D
Rozbalit vlákno
1
19. 11. 2020 19:07
Re: holt prémiové tlačítko
Víte co je nejhoší? že máte pravdu :-| Vidím to úplně stejně
Avatar - pradeda777
19. 11. 2020 11:54
Vsadím se...,
....že ani na ten nejlepší infotainment žádné auto nikam nedojede..... :-(
Rozbalit vlákno
0