Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Elation Freedom má být luxusní hyper-elektromobil s výkonem 1400 kW

Ručně vyráběný sporťák ze slunné Kalifornie může mít až čtyři elektromotory s kombinovaným výkonem přes 1400 kW, konstruktéři ale mysleli i na příznivce tradičních spalovacích motorů.
Zpět na článek
20. 11. 2020 09:17
20. 11. 2020 09:30
20. 11. 2020 09:17
Další
plácnutí do vody.
Neexistující super(hyper)sport. Kolikátý už?
Rozbalit vlákno
1
20. 11. 2020 09:30
Re: Další
A taky mi uniká k čemu je maximálka přes 400 km/h, a s ohledem na americké využití i vlastně přes prachbídných 150 km/h. Všechno musí být pracně a nákladně dimenzované na provozní podmínky které prakticky nikdy nenastanou
Avatar - Roman Horký
20. 11. 2020 09:54
Opravdu mi uniká
k čemu podobný sráče jsou. Aby se o někom napsalo v novinách? Masový hlad po EV to nezpůsobí a i kdyby tak trh nebude schopen na straně nabídky fungovat. Na planetě totiž chybí surovinové zdroje pro masovou elektromobilitu, víme? A takový jeden sráč planetu určitě nezachrání i kdyby všichni klimaticko-změnoví-magoři měli 100x pravdu se svou nesmyslnou vírou.
Mimo to si uvědomte, že pokud šílenci dotáhnou do konce zákaz prodeje spalovacích motorů, tak bude po silnicích jezdit cca 5 procent osobních aut, než dnes. Víc jich totiž nepůjde vyrobit.
Rozbalit vlákno
2
20. 11. 2020 11:50
Re: Opravdu mi uniká
Třeba si jen chtělí dokázat co všechno jde udělat s baterkama a některé disciplíny opravdu vypadají dobře (jiné zas blbě). No a i když vědí že je to k ničemu, vědí taky že po světě se potuluje dost podivínů co to taky mají celkem k ničemu ale mají zároveň hromadu zbytečných peněz.
Ale plýtvání to je, takový už je svět. Z nadhledu je to ale možná lepší než vyrábět samopaly
20. 11. 2020 12:53
Re: Opravdu mi uniká
Ale oni nic neudělají, takže si nic nedokážou.