Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus LFA slaví 10 let, doma ho teď může mít každý

Vůz, který měl symbolizovat japonský supersport pro 21. století, slaví desáté výročí od zahájení výroby dárkem pro všechny.
Zpět na článek
15. 12. 2020 17:20
15. 12. 2020 19:22
15. 12. 2020 16:21
Nepreháňajú to?
No neviem, ale keď sa pozriem na tú titulnú foto, tak mám pocit, že už to Lexus trochu preháňa s tými obrovskými papuľami. :-[]
Rozbalit vlákno
0
15. 12. 2020 17:20
Exlusivní...
co já vím tak asi pět let po ukončení výroby byly tak exklusivní, že stály neprodaný v Americe na showroomech.
JInak jo jo...jekot V10 atmo je opojný.
Můj V10 Lamborghini je také takový.
A v M5 býval taky podobný.
Ale s Lexusem LFA jsem bohužel nikdy nejel. Dokonce jsem ho ani nikdy neviděl. Je to festovní BYauto.
Moc by mě to zajímalo. Už kvůli tomu robotizovanýmu manuálu Aisin. Třeba R-Tronic v R8 a Gallardu byla neskutečná s r a čka. A SMG dovedlo zabít i M3 E46.
Vlastně každá taková skříň je sranec, co jsem zažil a tak by mě to moc zajímalo - protože nikdo tomu nikdy nic nevytknul a to včetně dost důvěryhodných lidí.
Helme se...člověk napíše, že má desetiválec Lamborghini a přidá poměrně rozumný návrh do diskuse o automatech ve sporťácích...a malej čecháčkovskej paleček dolů je na světě. No schválně, když teď půjdu do garáže nastartovat, jestli mi to zkazí radost, ty anonymní záprdku :D
Rozbalit vlákno
4
Avatar - wakantanka
15. 12. 2020 18:45
Re: Exlusivní...
Fakt je ale ten že Clarkson sa nad tým autom vždy rozplýval. Že si žiaden nevidel sa nečudujem vzhľadom k cene za akú ho predávali. Predsa len to nie je Bugatti či iná vehlasná značka. Alebo si len nemal šťastie ho stretnúť. Ja som jediný MB McLaren videl raz aj to náhodou v Bulharsku, vyskočil z neho taký chlapček a to som čumel dupľom. :) Možno mu ho dal niekto umyť ... :)
15. 12. 2020 19:22
Re: Exlusivní...
Jasný, je jich 500 na světě a v Evropě v provozu to nebude moc.
Ale jak říkám - zajímala by mě ta skříň (když se Clarkson a jiní tak rozplývali - jak píšeš)
Vím, že GTR běhá na měniči, ale tohle je ještě o hodně horší systém - teda ve všem, co jsem zažil.
Avatar - wakantanka
15. 12. 2020 20:21
Re: Re: Exlusivní...
To hej, ale ani MBMc722 nebolo vyrobených bohvie koľko, tuším že do 1000. Pre mňa najväčšia rarita okrem F40 čo som kedy v živote stretol.
K prevodovke, ťažko povedať, hádam by ale japončíci nesprasili svoj technogický demonštrátor a defacto výkladnú skriňu nejakou len takou hociakou prevodovkou. Jedna vec je čo dávajú do bežných áut a druhá vec je čo vymysleli pre LFA. Neviem Jeremy je huba nevymytá a ak by to bolo zlé, tak by na tom aute nenechal nitku suchú.
15. 12. 2020 23:39
Re: Re: Exlusivní...
Právě! Taky si myslím, že to musí být DOBRÁ ROBOTIZOVANÁ PĚVODOVKA".
Takže mě to vrtá hlavou.
15. 12. 2020 18:07
Hodně slabej den plnej sena
Redaktůrek Mára se zmůže jen na to, postovat bezvýznamné hovadiny z internetu, týkající se Toyoty a Lexusu.
Tohle je vždycky otřesná úroveň. Dneska tato vystřihovánka a obrázek od anglickýho studenta: Jarin GR s rouškou. OK, to víme. Ondřej je bohužel na svým limitu a lepší to nebude.
Ale když to ještě dneska zakrmil Zajíc s těma patlaninama toho "grafika" a šéfredaktor s akuvysavačem...tak si říkám, jestli nemá ten Kolman pravdu. Ne, nemusíme to číst.
Doufám, že mají něco zajímavýho v rukávu na dlouhý lockdownový večery mezi svátky. Takhle ne.
Rozbalit vlákno
0