Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ty to zvládneš! Kampaň emotivním klipem vybízí k etickému chování na silnicích

Lidská bezohlednost a agresivita bohužel přispívají k nelichotivým číslům ze statistik úmrtí a těžkých zranění na našich cestách. Kampaň Ty to zvládneš – Setkání s realitou se snaží být jakousi prevencí.
Zpět na článek
17. 12. 2020 09:25
17. 12. 2020 09:49
17. 12. 2020 15:04
17. 12. 2020 19:54
18. 12. 2020 22:33
6. 1. 2021 10:30
17. 12. 2020 21:10
17. 12. 2020 09:25
hele ne
Jako bejvalej nehodář, řikam že to nezvládneš. Češi jsou zákeřný ***i, viděl sem toho dost. Je to v nás. Asi tou vodou co tady pijeme, nevim, ale marod na hlavu.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - WinDiesel
17. 12. 2020 09:49
Re: hele ne
Obávám se že máš pravdu. Jsme na hlavu.
Avatar - Anonym
17. 12. 2020 15:04
A co s youtubery?
Zajímavé, že se na jednu stranu vynakládá nemalé úsilí a peníze na tyto (správné) kampatě a na druhé straně se vůbec neřeší youtubeři jako např. Agresivní řidič, kteří týden co týden zveřejňují nová videa svých bezohledných agresivních jízd a ještě si na tom staví svůj business.

Dokonce se mezi sebou vzájemně předhánějí, kdo že je to ten větší machr.
Jejich videa maj vysokou sledovanost, tj. z toho plynoucí odměny ze strany Youtube.
Takže když se to přitáhne za vlasy, tak je youtube k takovému chování vlastně motivuje tím,
že to umožní zveřejnit a ještě je odměňuje.

Policie s tím nic nedělá a vlastně nikdo s tím nic nedělá. Ale zato se dělají takovéto kampaně...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - beibej
17. 12. 2020 19:54
kamion
Na začátku vide je animovaný kamion na prázdné dálnici se třemi pruhy a jede uprostřed. No a pak z něj udělají poškozeného chudáka když ho jiný řidič předjíždí zprava. Přitom má levý pruh prázdný. Tahle scéna je tak odbytá až to svítí. No a teď je to součást školícího videa. Za mě :no:
Rozbalit vlákno
2
18. 12. 2020 22:33
Re: kamion
Jo už první scéna jak auto jede v levém pruhu a druhé ho objede zprava vypadá divně. Pokud je to jednosměrka se dvěma pruhy ve městě, je manévr regulérní až na tu utaženou myšku. Pokud to není jednosměrka, tak obě auta jedou nesmyslně v protisměrném pruhu !
Celkově to na mě působí dojmem, že grafik u počítače moc nevěděl co vlastně dělá.

Takže za mě to je odfláknuté. Zajímala by mě výše dotace na to video. Asi dostali dost, čím větší ***ina tím víc peněz se dá prošustrovat
Avatar - lyon667
6. 1. 2021 10:30
Re: kamion
Celkově to ve mě vyvolává dojem, že právě autoři tohoto videa patří mezi tzv. vychovávače, kteří rádi omezují ostatní s přesvědčením, že všichni, co jedou rychleji, jsou "pyráťy sylňyc"...
17. 12. 2020 21:10
blbost
KOlik asi taková ptákovina stála?
Rozbalit vlákno
0
22. 12. 2020 19:29
Očekávám neúčinnost kampaně.
Kampaně tohoto typu působí pouze na ty, kteří jezdí slušně a snaží se nikomu neublížit. Hovádka Boží budou jezdit stále stejně , kampaň nekampaň. Tolik lidí , co jsem znal, už jsou pod drnem ....ať už nehodu zavinili, nebo ne. :-( Jak se říká: nemusí být válka, lidi se pozabíjí navzájem na silnicích.
Rozbalit vlákno
0