Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda FCX Clarity – Čistá budoucnost

Japonci mají na výstavě Los Angeles Auto Show sériovou podobu automobilu, který jako koncept FCX (Fuel Cell eXperimental) několik let prezentovali po celém světě.
Zpět na článek
anonym
19. 11. 2007 11:51
Re: Design
Bereš mi to z huby.
anonym
17. 11. 2007 13:07
Re: Design
To je podle mne omyl. Prius proti Civicu drtive vitezi proto, ze jde o zcela jiny system. Civic neumoznuje ciste elektricky provoz a proto ho lide nevnimaji jako plnohodnotne reseni. Ja bych si napriklad koupil hybrid rad, ale dokud nebude v "normalnim" aute - combi, MPV, tak kupovat nejakeho exota nebudu. Prius je pro moje potreby nepouzitelny. Myslim, ze v Evrope hybridy neprorazi do te doby, dokud je vyrobci nenabidnou v "normalnim" aute.
neregistrovaný "ZocelenyDrapalik"
17. 11. 2007 13:01
Re: Asi tak
Podepisuji
neregistrovaný "Mesuge"
16. 11. 2007 23:13
Vodikove sarlatanstvi pokracuje..
Pekne, ovsem ponekud chybi udaj o zivotnosti palivovych clanku, asi je v ramci tohoto demo programu automobilka kazdy rok vymeni. Vyrobni cena jednoho kusu auta tak pul mega usd.

A vyrabet vodik nejdriv z plynu no to uz je vazne nejvic, nebyl by efektivnejsi cernousek s klikou..
:no:
Avatar - skejpa
16. 11. 2007 21:31
Re: Design
presne moje rec. auto je to docela pekny, trochu zvlastni alem nevadi mi. ten zadek je ale uz tak divnej ze se mi oc nelibi. ale budiz. jestli to dela dobrou dynamiku...
neregistrovaný "500"
16. 11. 2007 21:27
Nebezpečná HONDA!!!
Mám desiatku najobľúbenejších značiek. A Honda nejak začína ohrozovať MB, Audi. Počítajte somnou: Civic, Civic Sedan, Nový Accord, Legend, CR-V, FCX a mnoho ďalších...
Pokiaľ chcete luxusný interiér ale nemáte peniaze tak Hondu. Dokonale spracovaný s nádichom luxusu. Ten najlepší.
A ten exteriér. Kedysi v 90. rokoch to teda boli autá. Len a len kvalitné. Ale dnes je to ukážka majstrovského diela čo dokážu Japonci vymysleť. :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "játra"
16. 11. 2007 20:31
Ale jo, tohle se povedlo...
PO všech stránkách krásné auto, design exteriéru i interiéru a skvělý alternativní pohon, Honda má opět velké plus :yes:
16. 11. 2007 18:50
Pujcovani....
...,to se u Hondy dost boji.Prece by se v Amrice nasel nekdo,kdo by chtel nad majiteli Veyronu machrovat,ze mu to stalo asi tak stejne(kolem 30 mega) ;-)
16. 11. 2007 18:50
Pujcovani....
...,to se u Hondy dost boji.Prece by se v Amrice nasel nekdo,kdo by chtel nad majiteli Veyronu machrovat,ze mu to stalo asi tak stejne(kolem 30 mega)
Avatar - delphino
16. 11. 2007 16:54
Re: Design
no ale tohle mě přijde lépe doladěný než prius, navíc myslím že tenhle tvar je trošku aerodynamičtější, ale je to můj subjektivní názor. Jinak ten zadek se jim dle mého už zas tolik nepovedl...
neregistrovaný "Neri1"
16. 11. 2007 15:47
Re: Design
Ta podobnost není určitě náhodná. Hybridní(vodíkové) vozy musí vypadat prostě jinak.Když si vemete prodeje Priusu nebo Civicu Hybrid, myslím, že to bude každému jasný.
neregistrovaný "Klofan"
16. 11. 2007 15:15
Design
čumáku se fakt povedl, líbí se mi ty zrcadlovky :-) Jen se divím že z profilu to docela připomíná konkurenční prius.
neregistrovaný "míšan"
16. 11. 2007 14:39
Asi tak
Jsou to frajeři. Hondá má vůbec odvahu. stejně jako s posledním Civicem. Ukážou koncept a pak ho prostě vyroběj :-). To jiný automobilky ukážou úžasný koncept a bum, postavěj nudnou škatuli která vychází z té minulé. A že Honda dokázala "zkomerčnit" fuel cell, to je chválihodný. Osobně bych byl teda spíš pro obyčejné nabíjecí baterie s nějakým malým dobíjecím zdrojem (alá Chevy Volt), ale i tak je to počin správným směrem. Určitě lepší nežli další...ještě čistší rudolf diesel...Je tedy pravdou že elektrony je potřeba honit něčím ekologickým a ne uhelkou, pak to je opravdu na nic.
Speciálně na chevy Volt jsem zvědavej, jestli půjde do výroby a v jaký podobě...
neregistrovaný "Soichiro"
16. 11. 2007 14:24
Banzai!!!!
No konecne. Uz bylo pomalu na case.