Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mrkněte na příplatkovou výbavu pro nový Ford Bronco. Poctivé vychytávky do terénu i drobnosti

Nový Ford Bronco je působivým strojem již v základní výbavě, komu by ale nestačila, ten si může vybrat z pětistránkového seznamu příplatků. A je z čeho vybírat.
Zpět na článek
16. 1. 2021 17:05
17. 1. 2021 11:23
Avatar - 3_diamanty
16. 1. 2021 17:05
Bronco
Mne sa Bronco velmi pozdava a momentalne za mna asi naj ford keby som si mal vybrat... a to uz popri mustangu je co povedat. Uzasne auto.... snad pride aj do europy aj ked velke nadeje tomu nedavam.... ale tak kto ho velmi chce stejne si ho zozenie aj u nas... taketo sikovne auto s mnozstvom individualnych uprav aj doplnkov je skutocne ako take lego pre dospelych... aj interier ponali vyborne.... presne takto sa mi to lubi... a takuto architekturu s implementovanym dotykacom v palubke som uz chvalil aj na kodiaqu ci inde ... cakam ze bronco teda bude velmi uspesny model ... ma na to vsetky predpoklady.... :*)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - speedfred
17. 1. 2021 11:23
Re: Bronco
Bronco ma nejako nezaujímalo ale teraz som pozrel fotky a nestačil som sa diviť. Palec hore Fordu za odvahu pustiť toto na trh. Fakt zaujímavý povoz a hlavne každý si ho môže ušiť na mieru.