Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dacia Bigster se bude prodávat také jako Renault

Dacia prostřednictvím konceptu Bigster prozradila, že hodlá rozšířit nabídku o SUV větší než Duster. Takové auto se bude prodávat i se znaky Renaultu.
Zpět na článek
11. 2. 2021 09:23
11. 2. 2021 12:07
11. 2. 2021 12:51
11. 2. 2021 13:41
11. 2. 2021 17:27
11. 2. 2021 17:58
11. 2. 2021 18:12
11. 2. 2021 19:58
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 09:23
bigster
podobne aku duster .... aj tu to bude mimo eu uz ako renault ( brazilia rusko a pod ) ... takze v tomto nic nove... strategicky to ma renault nadalej dobre omaknute a osetrene ....

kazdopadne to u nas v eu vyzera na paradne SUV a na najlepsiu daciu sucasnosti ... bigster ale nakoniec ani nebude nejake velke SUV ( vzhladom k nazvu ) .... dlzka 4,6m je defakto presne na urovni RAVky CRVecka, discovery sport alebo GLBecka ... ale to je prave ten idealny rozmer kde su tie najlepsie a najziadanejsie kusky takze za mna je to vlastne super.... navyse ak ponukne skutocne az 6 miest .... podobne ako GLB ci discovery sport tak to moze byt velmi zaujimava a aj podstatne lacnejsia volba ako podobne velka 6 miestna konkurencia .... a co motory? bude tam aj nieco silnejsie ako 1,33tce? aj ked to bude iste v pohode stacit kedze necakam ze pojde o nejake tazke a zlozite auto... tak ci tak sa mame na co tesit... ked pozeram na cennik sandera ci dusteru tak mam citak ze aj bigster bude nadalej hodne cenovo prijemne posadeny a to znamena len jedine... opat to bude neskutocny trhak a dacia moze opat svoju poziciu vo svete pekne posilnit .... bodaj by bolo viac takychto sikovnych dostupnych a jednoduchych aut ... no nic... drzim palce... dacia :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - WinDiesel
11. 2. 2021 12:07
Re: bigster
Spousta slov o ničem.
Ty jsi nezaměstnaný že máš tolik času psát ty plky Toppere?
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:51
Re: bigster
preco to potom citas... ved sa na to vykasli... ja ta tiez neriesim... proste pis co chces... stejne ti s tym nepomozem... navyse mozes byt este rad ze som sa skutocne nerozpisal ... lebo ja som inak dost zhovorcivy typek... aj v reale .... hadam necakas ze sa ta tu budem prosit co mam pisat a kolko a kedy len aby som tebe vyhovel ... tak vidis... neries blbosti a spravaj sa uz konecne normalne ... a budes mat fakt krajsi zivot uvidis
11. 2. 2021 13:41
Re: bigster
Jedina vec, ktera bude podle me komplikovanejsi, bude samotna cena.

Neni snadne udrzet cenu tohoto auta v "dacia" cenach a zaroven nabidnout auto, ktere ma ty spravne kompromisy na spravnych mistech. Zvlast ve chvili, kdy to sdilite s Renaultem.

Dokud Dacia pouziva "stary" tech z Renaultu ze ktereho udela levnejsi auto, neni to problem. Ve chvili, kdy je ta technologie stejna, to zacne byt dost obtizne.

Ale zase svet se posunuje, emisni normy zpusobuji, ze uz nejde uplne snadno aplikovat starou technologii beze zmen atd.

Uvidime.
11. 2. 2021 16:24
Překvapení
Renault to tak dělal s modely Dacie vždycky a dělat bude, co je na tom tak senzačního?
Rozbalit vlákno
0
11. 2. 2021 17:27
Ausus
Dachna a kopiruje svetelny podpis Volva. Fuj!
Rozbalit vlákno
0
11. 2. 2021 17:58
Cena.
Dacie a Renault dokáží zaujmout pouze cenou. Pokud budou stát stejně jako jiná značka, tak to nikdo nekoupí. Leda blázen.
Rozbalit vlákno
2
11. 2. 2021 18:12
Re: Cena.
A ta jiná značka je co? Blázni spíš kupují ty tvoje značky s nějakým tříválcem a pochybnou spolehlivostí.
11. 2. 2021 19:58
Re: Re: Cena.
Zrovna u dacie bych o velký nabídce motorů moc nemluvil. Třeba u koncernů je navýběrodostvíc. Kolík je motorů u dacie??? Tam nemají tu 0,9???