Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia 1.5 G-TEC přijíždí i jako liftback s manuálem a výhodnější cenou

Nabídka mladoboleslavského bestselleru ve versi spalující CNG je konečně kompletní. Po verzi kombi s automatickou převodovkou totiž přijíždí i liftback a nechybí ani manuální převodovka. V rámci časově omezené akční nabídky lze navíc novou Škodu Octavii na CNG pořídit výhodněji.
Zpět na článek
26. 2. 2021 11:19
26. 2. 2021 11:44
26. 2. 2021 11:48
26. 2. 2021 12:26
26. 2. 2021 12:35
27. 2. 2021 00:54
26. 2. 2021 14:30
26. 2. 2021 13:46
27. 2. 2021 13:44
27. 2. 2021 21:44
26. 2. 2021 13:17
26. 2. 2021 11:30
26. 2. 2021 14:33
26. 2. 2021 12:24
26. 2. 2021 13:14
26. 2. 2021 14:02
26. 2. 2021 14:25
26. 2. 2021 14:55
26. 2. 2021 15:30
26. 2. 2021 17:36
27. 2. 2021 19:26
28. 2. 2021 10:41
28. 2. 2021 11:46
2. 3. 2021 12:26
26. 2. 2021 11:19
pristi rok
budou ceny aut lizat dno.
komu se auto nerozpada pod rukama a/nebo chce neco usetrit, pocka do pristiho roku.
pak pujdou ceny nahoru diky poptavce na Zapade.
u nas dalsich 5 roku bude bida kvuli babisoj, ktrerej zplundroval tuhle zem.
pro nas by bylo nejlepsi, kdyby si nas frau merkel vzala na par let pod svoje kridla
Rozbalit vlákno
26
Avatar - Ozzman
26. 2. 2021 11:44
Re: pristi rok
Toto se nelíbí 11ti z 10ti voličů SPD a tirkolóry :D
Avatar - KANKUNEN
26. 2. 2021 11:45
Re: pristi rok
Ty jsi topone, frau je ještě větší zlo než Babiš, ta bude kámošit s panem dredem a jeho dotacemi organizace Všichni jsme afričani. No nebo čeka fialové modro,které se zmůže jen na výmluvu, že to zničil Babiš. Česko nemá šanci si polepšit.
Avatar - Ozzman
26. 2. 2021 11:48
Re: pristi rok
Pan dred, bohužel, nemyslím jeho stranu, k té mám dost výhrad, je jediný, který dává rozumné návrhy a mluví srozumitelně a né jako náhodný generátor slov . Kéž by pro ty jednodušší ztratil cejch feťáka díky jeho vzhledu a založil si nějakou normální stranu, která by šla volit.
Avatar - donPedro
26. 2. 2021 12:21
Re: pristi rok
No tady by spíš prospěl k obecnému blahu soudce Dredd ;-)
Avatar - Ozzman
26. 2. 2021 12:26
Re: pristi rok
:-[] Teď už jo :D Aspon na pár týdnů :D Někde jsem slyšel krásný názor, že se lidi nechají dobrovolně na pár týdnů zavřít doma a budou to dodržovat, kdž za to Andrej znárodní Agrofert a odejde zpět na Slovensko :D To bych podepsal :D
26. 2. 2021 12:58
Re: Re: pristi rok
Len si ho nechajte. My takých Babisov máme dosť, našťastie ich postupne zatvárajú.
Avatar - wakantanka
26. 2. 2021 13:45
Re: Re: pristi rok
My hlavne máme svojho MAD Igora :D
Avatar - kari.laz
26. 2. 2021 12:28
Re: pristi rok
Musím souhlasit. Mám zásadní výhrady k několika jejich bodům, které chtějí prosadit a kvůli kterým jsou pro mě nevolitelní, ale on sám mluví až překvapivě rozumně k tématům, ke ketrým se vyjadřuje. Většinou má rozumný návrh, nebo řešení. Škoda.
Avatar - Ozzman
26. 2. 2021 12:35
Re: pristi rok
Já ho pozoruji delší dobu. Dříve jsem o pirátech měl nevalné mínění, pak jsem si poslechl jeho a s každým dalším jednáním vlády a rozhovorem jsem přesvědčen, že je to snad jeden z hrstky posledních normálních a z předsedů stran asi dokonce jediný. Bohužel jak říkáš, ale lidi pořád šíří lži o legalizaci a hulení, to je pro ně duležitější, než si poslechnout o čem mluví. Ono by se tam od něj pár normálních taky našlo, ale pak taky dost těch osin v zadku a vůbec původní idealogie strany taky není zrovna něco s čím bych sympatizoval.

Jak říkám, ať to udělá jako Mirda Kalousků, odejde a založí si novou stranu, pak bych viděl alespoň malé světlo na konci tunelu. Navíc koronakrize odkolapa hafo "těch hodných" stran, kteří jen kopou do Andyho...
27. 2. 2021 00:54
Re: pristi rok
No, já hlavně Pirátům nemůžu odpustit, že všichni 3 jejich poslanci v Evropském parlamentu hlasovali PRO další zpřísnění už tak zcela nesplnitelných lmitiů emisí CO2 pro nová auta. Hamba! :-O :-( :no: :no: :no:
Avatar - Jerry.Gunman
26. 2. 2021 12:59
Re: pristi rok
Piráty politickolu stranu FAKT NE - i když musím připustit, že některé názory pana Bartoše mají hlavu a patu a mezi nimi hodně racia...
BTW, všimli jste si, že jakýkoli politik, který se u nás dostane do významnější vládní funkce, spláchne své racionální myšlenky (měl-li předtím jaké) do hýzlu a po čase bude už jenom škodit?
Avatar - KANKUNEN
26. 2. 2021 14:16
Re: pristi rok
Nejvíc se mi líbí jeho 100% v karanténě, rád by rozdával ne ze svého, do práce by chodil jen blb. Jinak mluví dobře, to se bude krást a rozdávat.
Avatar - Roman Horký
26. 2. 2021 11:55
Re: pristi rok
Pod křídla nevím, ale můžeš si vlézt pod sukni.
Avatar - donPedro
26. 2. 2021 12:18
Re: pristi rok
Tak "mutti" odchází na zasloužený odpočinek. Uvidíme, zda-li a případně kam pootočí nástupce kormidlem. Ale kdyby si to tu chtěl vzít na povel herr Markus Söder aus Bayern, tož já bych se nebránil ;-)
Avatar - Jerry.Gunman
26. 2. 2021 12:53
Re: pristi rok
Německo a jeho kancléř nás již jednou pod svá křídla vzali - a skončilo to statisíci mrtvých a ekonomickým průsörem
Pak nás pod svá ochranitelská křídla přivinul SSSR - mrtvých bylo sice méně, ale ekonoický propad byl daleko hlubší

Což si takhle projednou vládnou sami?
Njn, ale zase kde vzít nějakou rozumnou vládu, že... ;-)
Avatar - Roman Horký
26. 2. 2021 13:13
Re: pristi rok
Říká se, že národ, který si neumí vládnout sám, je odsouzen k tomu, aby mu vládli jiní. Češi to ve svých dějinách už potvrdili mockrát. Bohužel.
26. 2. 2021 14:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Jerry.Gunman
26. 2. 2021 15:18
Re: pristi rok
Romane, to si nevybereš... Slováci, Poláci, Bulhaři, Maďaři, Němci, Rusi, Francouzi či Angličani, Fini,skini,Ugrofini - ono je to skorem nastejno ;-)
Když se na to podíváš objektivně, máš pocit, že v umění vládnout (sobě i jiným) je někdo VÝRAZNĚ lepší nebo hoší nežli my?
26. 2. 2021 13:46
Re: pristi rok
za ww2 jsme byli jednou z nejmene postizenych zemi v regionu. v plzni fungoval spolecensky zivot vcetne navstev kin, divadel, zabav a rekreaci. po valce a hlavne po 1948 se jen premalovaly napisy, poupravila agitka a ve skoro stejnem duchu, tentokrat pod komunistama, se jelo dal.
z cca 350tis ceskoslovenskych obeti bylo skoro 300tis zide.
tim neminim zlehcovat nacistickou okupaci, ale pri tom vsem jsme v postate meli stesti, ze jsme byli primym sousedem nemecka a ne SSSR jako treba polsko, kde ty masakry z nemecke i sovetske strany byly mnohem vetsi nez u nas.

v soucasny epidemii cinskeho viru nejhorsi zeme v regionu jsou ty, kde vladnou slovaci - na slovensku matovic, u nas babis.
ale matovic babisoj nesaha ani po kotniky...

to ze ceny aut pujdou s nizsi poptavkou dolu je nevyhnutelny, prvni vlastovkou je i tahle verze oktavky
Avatar - Jerry.Gunman
26. 2. 2021 14:08
Re: pristi rok
za II.W.W. jsme měli... řekněme...štěstí v neštěstí
pak jsme zase (jako prakticky jediní) skorodobrovolně vlezli s komunisty do postele - a díky tou jsme tu Rudou armádu až do roku 1968 neměli. Sotvaže nás "západ" vytáhnul z ruské (_!_), naši noví vládci nás zarazili do té německé, jen to mlasklo. Přece nemůžeme být samostatní a sami

Jaký bude skutečný vliv kovidu na ceny aut, to se dá odhadovat sakra bIbě, protože v tom hraje roli TOLIK neracionálních faktorů, že až :-( :-( :-(
Logické by bylo, kdyby šly dolů - ale budou se chovat logicky?
Avatar - BruceWayne
27. 2. 2021 07:53
Re: pristi rok
Upřesním, Německo si nás pod svá křídla vzalo velice záhy po "statečné" revoluci 1990. Strojní průmysl dnes vyrábí pro Němce, autoprůmysl VW pro němce včetně subdodávek, pole i louky pro Němce, bankovní sektor pro Němce. Co se nepovedlo Hitlerovi, to snadno zvládli vlády Československa a Německa bez jedinného výstřelu. A to nepočítám EU, kterému velí Německo. Babiš rozjel pekárny v Německu, ale dostal přes "hubu" od odborářů, protože si debil myslel, že bude vyplácet jen minimální mzdu a dostane dotace ... myslím si že některé již nefungují. Babiš a podobní fungují na dotacích. Dnes řízený propad všech ekonomik v EU jen tak nikdo nezastaví, ale opět vítězí ti u kormidla.
Auta se samozřejmě nezlevní, porovnejte ceny před šaškarnou korona 2020 prosinec a 2021 prosinec. Je to sice až za 9 měsíců, ale Nárůst bude v desítkách %.
Avatar - Emel
27. 2. 2021 13:44
Re: pristi rok
S těma bankama moc pravdu nemáš... máš představu, co komu patří? A jak to bylo po revoluci? Francie, Rakousko... osobně si nevzpomínám, že by tu po revoluci byla německá banka... a dneska mě napadá jedna (mBank patří ze 70% Commerzbank). Před pár lety LBBW, ale ta už skončila / transformovala se do Sberbank.
Avatar - BruceWayne
27. 2. 2021 21:02
Re: pristi rok
A to je ten problém, dohledat vliv Německé banky a její podíl. Zrovna Deutsche bank je totálně v ***i, ale za ní stojí Deutsche Post, kde mám účet. Commerz je totálně na odstřel. Všude ruší bankomaty a kontaktní centra.
Avatar - Emel
27. 2. 2021 21:44
Re: pristi rok
No ne, tak... většina velkých bank má majoritního vlastníka, kterej je dost jasnej... ona to taky ČNB dost reguluje.

ČS je Erste, rakušáci... stejně jako Reiffeisen. KB je SG, Francie. ING je Holandsko, AirBank patří Kellnerovi, takže dejme tomu česká... ČSOB patří KBC, Belgie. Expo je Kazachstán, Fio a J&T jsou české, Unicredit je italský. Takže... fakt jen ta mBank podle mě.

Že třeba v belgické KBC může být nějaký německý kapitál, to asi může... ale i tak mi přijde, že bojuješ s nějakými duchy, které zrovna v tom bankovnictví neexistují.
Avatar - BruceWayne
28. 2. 2021 18:33
Re: pristi rok
Dal jsem si tu práci a našel jsem tohle o Německých bankách v Česku: Commerzbank, ČMSS, mBank, Deutsche bank, Wüstenrot, Reiffeisenbank im Stiftland eG .... A TO JE DŮKAZ, ŽE DUCHOVÉ EXISTUJÍ. :-! Někdy ve spojení s Belgií či Rakouskem
Avatar - Emel
26. 2. 2021 13:17
Re: pristi rok
No... já si osobně myslím, že žádná opravdu levná auta už nebudou.
26. 2. 2021 11:30
ju jasne
A nebo to bude vsechno jinak jako vzdy 😂
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Jerry.Gunman
26. 2. 2021 14:09
Re: ju jasne
JJJJJ, všecho bude jinak :yes: :yes: :yes:
26. 2. 2021 14:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - lamal
26. 2. 2021 12:24
Emisie
s manualom su nizsie ako s 7DSG... tak why škoda, whý nie je fóbia 1.5tsi s manualom ? Brúder zakazal ?
Rozbalit vlákno
10
Avatar - .StenLi.
26. 2. 2021 13:14
Re: Emisie
Neviem si predstavit ze by som si do takehoto auta kupil manual. Ten patri do auta kde je radenie radost, velky silny a dobre znejuci motor pracujuci v sirokom spektre otacok.. 1.5 zamerany na uzke spektrum nizkych otacok na plyn je dokonaly opak a ten cenovy priplatok ja zanedbatelny. Tiez praktickej jazdenie s DSG nevykazuje vyssiu spotrebu ako manual.
Avatar - .StenLi.
26. 2. 2021 14:25
Re: Emisie
Akoze ta nezmyselne poziadavka od topten ze chce chipnut Fabiu aby z nej mal zabavne sportove auto? :) K hlupostiam ktore nezaujimaju 99% kupujucich ani automobiliek sa nevyjadrujem :)
Avatar - lamal
26. 2. 2021 14:55
Re: Emisie
nie mne prislo, ze viaceri tam volali po tom aby ta motorizacia bola s neporuchovym manualom, videl si len toptena ? to iste sa omielalo dookola aj pri rapide 1.4tsi
Avatar - .StenLi.
26. 2. 2021 15:30
Re: Emisie
A DSG je poruchova? Po namualoch vacsinou volaju ti co si daju pre 5 korun koleno vrtat a potom na nich nadavaju ich manzelky a oni na ne ze nevedia radit s manualom :) .
Avatar - lamal
26. 2. 2021 17:36
Re: Emisie
Vratme sa k zaciatku, manual chce len topten a chudobni ? A keby aj, chudbnich je na svete vela.

O problemoch 7st sucheho DSG tusim (DQ200) bud nic cielene nevies, alebo to ignorujes, inac by si pisal. :-)
Avatar - .StenLi.
27. 2. 2021 19:26
Re: Emisie
Kde prosim ta pisem ze manual je pre chudovnych? Ktory chudobny clovek si kupuje nove auto?
Ak sa spytam ci je dsg poruchove nevies dat normalnu inteligentnu odpoved?
Avatar - lamal
28. 2. 2021 10:41
Re: Emisie
´´ K hlupostiam ktore nezaujimaju 99% kupujucich ani automobiliek sa nevyjadrujem´´ manual nezaujima 99% kupujucich ?

timewaster, pre teba su ingeligetne odpovede zbytocne
Avatar - .StenLi.
28. 2. 2021 11:46
Re: Emisie
Ty vazne nechapes citany text? To vazne? Vidis tam ze sa vyjadrujem k chipovaniu motoru Fabie za ucelom spravenia z toho zabavneho auta a to povazujem za hlupost ktoru neriesi 99% ludi? Alebo tam snad vidis napisane nieco ine? Ty si nedal jednu jedinu inteligentnu odpoved, len sa stracas v konverazacii a to dost zasadne.
Avatar - lamal
2. 3. 2021 12:26
Re: Emisie
´´26. 2. 2021 13:1430Reagovat
Re: EmisieNeviem si predstavit ze by som si do takehoto auta kupil manual. Ten patri do auta kde je radenie radost, velky silny a dobre znejuci motor pracujuci v sirokom spektre otacok.. 1.5 zamerany na uzke spektrum nizkych otacok na plyn je dokonaly opak a ten cenovy priplatok ja zanedbatelny´´

reagoval som na toto, sorry
26. 2. 2021 13:41
Solidní nabídka
Před půltřetím rokem jsem poptával kombík segment C a koukal na Octu v CNG. Motor slušný 1,4, verze jen s DSG, cena přes šest kil a ke slevě se neměli. Tak mám jiný kombík s podobným motorem a továrním LPG za tehdejší cenu o víc jak dvě stě tisíc nižší. Cena za kilometr je nižší v můj prospěch, byť v čase koupě to bylo podobné. Jen LPG zlevnilo a CNG ne. Přesto po delší době od Škodovky za mě slušná nabídka pro ty, co nakupují s DPH.
Rozbalit vlákno
4
26. 2. 2021 22:21
Re: Solidní nabídka
Slušná nabídka? U toho tzv. akčního modelu je víceméně nutno připlácet za paket plus (jsou v něm například repráky a multifunkční volant), takže Combi CNG manuál je za 590 tisíc. A ani za příplatek tam nemůže být například loketní opěrka, nastavitelné bederní opěrky nebo automatická klimatizace.
27. 2. 2021 10:49
Re: Solidní nabídka
Při pohledu na ceny testovacích kousků (v plné náloži kolem 1,1 mio) věc názoru. Stejně jako u nich se vždy se dá něco vyjednat. Navíc za to máš pořád slušně velké auto, čtyřválec, plyn mu jen tak nezanese sací ventily a slušnou spotřebu navrch. Jen ta malá nádrž na fuel by mě asi štvala.
27. 2. 2021 11:34
Re: Solidní nabídka
Co se týče CNG, tak já se na to dívám tak, že se to běžnému soukromému zákazníkovi nemůže vyplatit. Je to dáno zejména tím, že ceny konvenčních paliv v posledních letech klesaly, zatímco cena CNG mírně narostla.
Mimochodem hodně zajímavý je vývoj cen LPG. Když jsem na něj jezdil, tak v zimě stávalo LPG vždy cca 50 % ceny benzínu, někdy i víc. Poslední dvě nebo tři zimy to vůbec nepřelezlo 45 %.
27. 2. 2021 13:59
Re: Solidní nabídka
Věř, že mě osobně to spolu s odpustkem silniční daně (OSVČ) fakt těší.. ;-) Budu to vcelku jednoduché auto udržovat, dokud to půjde.
Avatar - BruceWayne
27. 2. 2021 07:39
Špatná již na rýsovaím prkně
Tohle je pro všechny auta pohánějící plyn či elektrika zničujicí: Zákaz parkování v uzavřených garáží pro veřejnost. V soukromé si může parkovat každý. Taková auta nebrat do města, kde je problém s parkováním mimo parkovací domy.
Rozbalit vlákno
0