Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Bayon vstupuje na český trh. V základu s klimatizací, ale bez rádia

Hyundai rozšiřuje nabídku o malý crossover Bayon. Jde svým způsobem o náhradu za někdejší ix20. Jako ona sází na dostupnou cenovku.
Zpět na článek
12. 3. 2021 10:27
12. 3. 2021 11:52
Avatar - JirkaV8
12. 3. 2021 10:03
Otázka priorit
Osobně se mi daleko více líbí nová Dacia Sandero Stepway LPG než tenhle Bžunda.
Rozbalit vlákno
0
12. 3. 2021 10:12
Welcome na trhu :-)
Super :yes: svojich zakaznikov si určite najde :-) , trochu konkurencie v tomto segmente bude len k dobru :-)
som zvedavy na predaje v segmente a na Yaris Cross :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :-)
Rozbalit vlákno
3
12. 3. 2021 10:20
Re: Welcome na trhu :-)
No to je fakt super že máme na trhu další designovou obludu. Jako by trh nebyl za***nej ošklivostma už tak dost. :-(
Avatar - 3_diamanty
12. 3. 2021 10:39
Re: Welcome na trhu :-)
Na yaris cross sa tesim aj ja.. to bude dalsi toyotacky superseller a dalsia tvrda rana pre konkurenciu... toyota neskutocne jede poslednu dobu... a uz len zo zahranicnych prezentacii a jazd si dovolim tvrdit ze yariss cross bude topka segmentu a dalsi superseller... navyse bude aj v 4kolke... ale aj tento bayon sa mi paci.. ovela viac ako vacsia kona... aj kufrom sikovne a prakticke auto vzhladom na dany podorys a koncepciu... aj vyssia svetlost vzdy pride vhod... obecne azia jede... korejci toyota... mame tu aj paradny juke a kaskaj... eu im zase nestiha.. t cross ci arona su vedla nich uz razom zastarale kusky
12. 3. 2021 18:29
Re: Welcome na trhu :-)
až na živo uvidime aké obludné to nakonec bude :-) :-) :-) :-) :-) :-) sam som zvedavy :-)
12. 3. 2021 10:24
Moc se to nepovedlo,
ale nejúspěšnější auta na našem trhu byly Fabia II a Roomster - také ne zrovna skvosty...
Rozbalit vlákno
0
12. 3. 2021 10:27
Dobrá cena?
za 350k to má hrozně slabý motor a žádnou výbavu. Rozumný motor a výbava je za půl míče a to už je na takového prcka dost!
Rozbalit vlákno
3
12. 3. 2021 12:53
Re: Dobrá cena?
hrozně slabý motor? Ve srovnání s čím? Pokud to váží +- tunu, tak je na běžné ježdění dostatečný a naopak, oproti turbodmychadlem vyhoněných litrech i spolehlivější. Ono stále platí Murphyho zákony: co to auto nemá, to se nemůže pokazit!
12. 3. 2021 13:43
Re: Dobrá cena?
Já už jsem s 1.2 62kW jel v nové i20 a je to pohodová motorizace. Atmosféra, 4-válec, velmi tiché...
Avatar - Blue Sun
12. 3. 2021 20:18
Re: Dobrá cena?
i20 s tímhle motorem váží 1013-1123 kilo, tohle bude tak o metráček těžší, což zhruba sedí na minulou generaci 2008. S dvanáctistovkou 60 kW byla... tak akorát. Desítka koníků navíc by se hodila.
12. 3. 2021 10:37
Ceny relativně slušné...
...ale po designové stránce je to fakt přeplácaný a překombinovaný děs-běs, křečovitě se snažící na sebe za každou cenu upozornit. Bohužel ale v negativním smyslu. Bayon je totiž úplně mimo evropský designový vkus! :-( :no:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
12. 3. 2021 10:46
Re: Ceny relativně slušné...
Podobne ako v pripade vacsej kony aj tu cakam velky uspech.... mladi zakaznici uz nechcu skatule ako t cross... ale uz chcu coraz napadnejsie a vystrednejsie auta.... ja cakam velky uspech pre bayon.... a do karat mu hra sj dobra cena a slusny kufor.... pecka kusok... skoda len tych tgdicok....
Avatar - KANKUNEN
12. 3. 2021 11:05
Re: Ceny relativně slušné...
Tohle je spíš vystříkanější auto. Světla jsou jak když nabliješ na nový ubrus.
12. 3. 2021 18:24
Re: Ceny relativně slušné...
No jenže jestli to fakt myslí vážně jako nástupce iX20, tak to je takové typicky důchodcovské auto. Dobrá cena je za ořezanou výbavu, pro mě zajímavá kombinace motoru a výbavy je někde na 440 - 470 tis. No a ve svých 30 se cítím ještě mlád, ale současný design Hyundaie mě teda neoslovuje. Tucson mi naživo přijde snad ještě ošklivější než na fotkách, a tohle taky asi nebude můj šálek kávy.
Avatar - Blue Sun
12. 3. 2021 11:52
Takže
první zajímavá kombinace výbavy a motoru za 440 tisíc... Hyundai je s cenami docela sebevědomý.
Rozbalit vlákno
0
12. 3. 2021 12:21
Zlepšenie výbavy?
Oceňujem, že pre Style je napríklad mŕtvy uhol už štandardom, ale dať skoro 2000 eur za adaptívny tempomat a nepotrebné veci k tomu? ;-\ Nakoniec si človek fakt povie, že zlatý Jazz s hybridom.
Rozbalit vlákno
0