Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota GR Supra dostala exkluzivní edici Jarama Racetrack, zamíří pouze do Evropy

Po A90 a Fuji Speedway přijíždí Toyota GR Supra v limitované edici Jarama Racatrack, omezené na pouhých 90 kusů. Všechny ale zamíří do Evropy.
Zpět na článek
14. 3. 2021 14:32
13. 3. 2021 15:55
Vždy. když vidím tuto Toyotu...
...resp. BMW-Toyotu, znovu se nemůže ubránit překvapení, jak ošklivé a přeplácané auto to je. Což je v případě sportovního kupé obzvláště závažný nedostatek... :-O :no:
Rozbalit vlákno
22
Avatar - white label
13. 3. 2021 16:21
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Tradiční japonský design.
https://prezoe.files.wordpress.com/…pan-1024x768.jpg

My to máme o poznání "skromnější".
https://zlinsky.denik.cz/…-je-u-konce.html?…
13. 3. 2021 16:40
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Však je to také těžký propadák, vloni neprodali ani tisícovku aut v celé Evropě, 911 se prodalo přes patnáct tisíc.
Avatar - 3_diamanty
13. 3. 2021 17:12
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Supru som nazivo zatial videl len raz... sedosivu priamo v premavke.... posobila ma mna vynimocne a skutocne svalnato a nasrdene.... bolo to fakt ine ako staticke fotky kde ozaj hodne pripomina bmw... na druhej strane ziadny osial sa nekona... tolko tu bolo reci ohladom toho nekonecneho navratu supry a nakoniec predajmi stejne zaostava za ocakavanim... a da sa povedat ze aj vizazou na styl bmw tiez nic nove neprinasa... dokonca mnohi ju povazuju v podstate len za akesi preplacnute bawo s logom toyoty... skutocny duch supry ale nadalej akoby tu chybal .... s odstupom casu ked mozem povedat mna v podstate vizazou sklamala... auto pritom urcite perfektne ... akurat prislo uz v nespravnom case .... preda par kuskov a opat sa poberie na spanok...
Avatar - Emel
13. 3. 2021 18:02
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
No... protože koncept byl prostě širší a nižší... a oni to pak napasovali na rozměry normálního auta, jenže tam to najednou proporčně nefunguje.

https://i.ytimg.com/…axresdefault.jpg
Avatar - white label
13. 3. 2021 18:39
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Máš pravdu, znásilnili to dost.
Ale i přesto znám lidi, co se jim to líbí i tak, ale problém je v tom, že si to přesto nikdo z nich stejně nekoupil, aspoň zatím ne.
Avatar - Emel
13. 3. 2021 18:53
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Koncept byl pecka.
Produkční verze je proti tomu slabota... ale třeba v červený na pěknejch kolech se to dá.
https://cnet3.cbsistatic.com/…t-drive01001.jpg
Avatar - speedfred
13. 3. 2021 19:07
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Asi patrím aj ja medzi tých ľudí, neviem či by som ju kúpil ale páči sa mi hodne ako som ju videl naživo. Nemam s dizajnom problém a technikou už vôbec.
Možno raz keď bude ako jazdenka za pár šušnov na zábavu.
Avatar - pradeda777
13. 3. 2021 19:00
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Přesně. Koncept byl nádherný. Ale ten jaksi nepočítal s BMW technikou. Z toho důvodu muselo dojít ve stylingu ke změnám, která Supře bohužel neprospěli. Škoda, že už nebude "snad příště".... :-(
13. 3. 2021 22:32
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Byl jsem se s ní v Toyotě projet, a byl jsem nadšený.
14. 3. 2021 08:15
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Jj je to vážně hnus

https://m.mobile.de/…n/313530410.html
14. 3. 2021 09:01
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Je - a učebnicový!
A z tejto škraty nebude nikdy princezná - ani keď budú stáť princovia frontu na bozk ;-)
Avatar - speedfred
14. 3. 2021 09:34
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Neviem ako si myslel ale ten odkaz je pecka, hodne sa mi páči. :yes: :yes: :yes:
Asi stále žijem ešte z filmu F&F.
14. 3. 2021 09:43
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
už jsem ji poptával, tak to snad dopadne:) no jasně, taky se mi líbí, nejlepší bodykit jaký jsem viděl.
Avatar - speedfred
14. 3. 2021 09:53
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Ejha 👏👏👏 aj tých koníkov 🐎 má celkom požehnane.
Avatar - Emel
14. 3. 2021 20:10
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Na poměry Mansory je to vkusný a decentní :-[]
14. 3. 2021 21:06
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
to asi nebude mít moc společného s dotyčnou firmou:)
Avatar - white label
14. 3. 2021 21:43
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Nejsem uživatel tuningu. Tvůj oblíbený google na mě "vyplivl" dva odkazy, jeden tady jede, ten druhý ne:
https://www.tuningblog.eu/en/categories/cars-from-az/levella-toyota-supra-256093/

A pak tohle na YT: https://www.youtube.com/watch?…
14. 3. 2021 21:50
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Reagoval jsem na Emela a Mansory. To je snad zřejmé
Avatar - white label
14. 3. 2021 21:56
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Teď už ano... :-)
Avatar - Emel
15. 3. 2021 09:17
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Aha... já jen viděl jméno :-)
14. 3. 2021 08:58
Re: Vždy. když vidím tuto Toyotu...
Je to tak!
Hocijaké minifirmy vedia ten dizajn lepšie. ;-)
Avatar - _Karel_
13. 3. 2021 16:38
Toyota Supra a Ondřej Mára
Kde je asi konec Fostekovi...
Rozbalit vlákno
20
Avatar - white label
13. 3. 2021 16:46
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Budiž mu síť lehká... :-) ;-)
13. 3. 2021 16:53
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
:-[] :-[] :-[] Nikdy nezapomenu, jak se mi vysmíval, že podle jeho názoru nejsem dost "ekonomicky zdatný" (řečeno terminologií z filmu Volný pád). :-[] Fakt megaubožák. :-(
Avatar - white label
13. 3. 2021 18:41
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Tak to tě zřejmě zasáhl na hodně citlivém místě, když si to tak nezapomenutelně pamatuješ...
Avatar - speedfred
13. 3. 2021 19:29
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
😅😅😅
14. 3. 2021 01:23
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Tak povýšeně a buransky se tu zatím nikdo jiný nechoval, to je fakt. :-) Normální člověk nesoudí jiného podle jeho majetku. A navíc mě vůbec nezná, takže ani neví, jak na tom po finanční stránce jsem, ale přesto se mě snažil vysmívat. S tak ubohým uvažováním o diskusním partnerovi jsem se za ta dlouhá léta mé přítomnosti na tomto webu skutečně setkal jen u Fosteka. :no:
Avatar - honzaHK
13. 3. 2021 22:10
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Na to taky nikdy nezapomenu, a přitom stačilo jen říct, že jseš blb. :-[]

Ale teď vážně - je neskutečně trapný, jak si tady "za zády" přihříváš polívčíčku jak nějakej sedmák, co dostal od třídního kápa přes držku a pak se z toho u školy za topolem vykecává nějaký podobný nule, která dostala přes držku minulý týden.
Avatar - Roman Horký
13. 3. 2021 22:19
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
A ty se do toho mícháš proč? Jde o přebytek nebo naopak insufficienci sebevědomí?
Avatar - honzaHK
13. 3. 2021 23:41
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
A ty se do toho mícháš proč? Ty jseš ten druhej za topolem, viď?
Avatar - white label
14. 3. 2021 00:15
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Říká se tady tomu diskuse. A jedním ze základních rysů diskuse je otevřenost...
14. 3. 2021 14:47
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Hele, pak si tedy tady o něm "přihřívají polívčičku" i ostatní, a já jsem tady o něm rozhodně nezačal mluvit první. A dík za toho "blba", nápodobně! :-)
Avatar - white label
14. 3. 2021 17:58
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Ale jako první si mu tady začal "mýt hlavu" právě ty...
14. 3. 2021 21:39
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Ano, a zcela oprávněně! Byl to totiž nenapravitelný hulvát a náfuka. Ale co se týče obsahové stránky, tak byl vcelku v obraze, o to žádná.
Avatar - honzaHK
14. 3. 2021 20:08
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
V týhle diskuzi jsi to pouze ty.

Fostek byl výrazným kořením místních diskuzí. Ty jseš jen takovej solamyl, co si myslí, že to pár opakujícíma se slovama pěkně zahušťuje, výsledek je ale nakonec pěknej hnus.
Avatar - Roman Horký
13. 3. 2021 19:21
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Fostek psal často buranským slovníkem, ale z faktického hlediska byly jeho příspěvky hodnotnější, než ty tvoje.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2021 19:28
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
To jo. O tvých ani nemluvě.
Já jsem to nepsal nijak posměšně, oslíku.
Avatar - Roman Horký
13. 3. 2021 19:39
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Věděl jsem to. Věděl jsem, že mi odpovíš cca toto, tedy
1. zatáhneš do toho moje příspěvky, ačkoli o nich nebyla řeč
2. Použiješ urážku/nadávku
Zřejmě nějaká frustrace, tak se ve svém životě víc snaž, ono se to povede. Držím palce.
Avatar - white label
13. 3. 2021 19:58
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Neboj Romane, vono to nebude zase tak Horký, jak to vypadá, ani s tím Íáčkem... ;-)
Avatar - _Karel_
13. 3. 2021 20:31
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Romane, zcela upřímně a objektivně - s každým dnem, s každým příspěvkem jen dokazuješ, že seš fakt hlupák.
K věci - já mám Fosteka rád, je mi líto, že odešel. O autech toho ví víc, než já, a určitě i víc, než ty. Ale kombinace Toyota- Mára -Supra pro něj byla vždy smrtelná.
Ty ses začal obouvat do mě, a pak pláčeš, že tě urážím. Seš fňukna.
Avatar - Roman Horký
13. 3. 2021 20:53
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Ale ne Karle, klidně se chovej jako buran. Upřímně - je to škoda. Máš pravdu, dnes jsem zde začal s navážením já. Minule zase ty. Jednu chvíli jsem si myslel, že bychom se mohli bavit normálně, ale pokud jsi opravdu přesvědčen, že ti nemám co sdělit a že jsem trapný hlupák, OK, na názor má právo každý. Promiň, mohl jsem si to odpustit. Ale nějak se mi nelíbilo, že probíráš Fosteka, který se nemůže bránit.
Avatar - white label
14. 3. 2021 00:08
Re: Toyota Supra a Ondřej Mára
Nenapsal tu o něm vůbec nic špatného, tak už se prober.
Naopak, prostě si na něj vzpomněl.
Když napíšu, třeba kde je konec _MT_ (nick), tak to taky bude útok na něj "za jeho zády"?
Právě naopak, chybí tady jako sůl...
14. 3. 2021 14:32
nepěkné BMW
nepěkné BMW
Rozbalit vlákno
0