Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot e-308 dorazí v roce 2023. Na souboj vyzve VW ID.3

Značka Peugeot původně v kompaktní třídě s elektromobilem nepočítala. Doba si ale takové modely žádá, a tak nová 308 dorazí i s čistě elektrickým pohonem.
Zpět na článek
Avatar - Roman Horký
1. 4. 2021 15:21
To bude hezký souboj.
Tak hlavně aby nevypli proud... Roztočte obnovitelné zdroje pětiletky a ani fouk nazmar.
Rozbalit vlákno
10
Avatar - 3_diamanty
1. 4. 2021 16:29
Re: To bude hezký souboj.
Mne sa ten vacsi id4 dokonca aj paci... len to chce ferovu cenu a pouzitelny dojazd.... a samozrejme aby to aj bolo kde nabijat a nestravil pritom clovek pol dna.... mozno za 10 rokov nejakemu tomu elektru uz zacnem aj fandit... ale zatial stale na mna el. zehlicky ziadny vacsi dojem nespravili a pridu mi na denno denne fungovanie dost nepouzitelne aj cenovo neobhajitelne....
Avatar - xxc
1. 4. 2021 19:39
Re: To bude hezký souboj.
Treba si kupit a vyskusat, normalne sa to dobije na rychlonabijacke pocas nakupu. Fakt by som sa toho nebal.
2. 4. 2021 01:27
Re: Re: To bude hezký souboj.
Ked bude volna
Avatar - xxc
2. 4. 2021 10:55
Re: Re: To bude hezký souboj.
To ano, budu musiet pribudnut s pribudajucim poctom aut. Ale pouzitelne to je, mam to vyskusane na rozdiel od teoretikov a fakt sa nie je coho bat. Pokial su v dosahu a clovek nezije niekde na dedine. Ale na dedine si to clovek nabije pred domom.
2. 4. 2021 11:04
Re: Re: To bude hezký souboj.
tak zalezi hlavne ako to auto pouzivas, ked kolo komina, nemusi to byt take obmedzujuce, ked dialnicne presuny je to momentalne nepouzitelna technologia
Avatar - xxc
2. 4. 2021 12:54
Re: Re: To bude hezký souboj.
Suhlasim, na pravidelne dlhe cesty to velmi vhodne nie je. Pri obcasnych cestach by som sa toho nebal. Len to nabijanie musi byt rychle.
Avatar - twistedTSD
2. 4. 2021 16:35
Re: Re: To bude hezký souboj.
Ale ty sis to koupil jako druhé nebo třetí auto do města.
Avatar - xxc
2. 4. 2021 19:21
Re: Re: To bude hezký souboj.
Ano, ale najazdilo za rok 25 000 km a diesel mozno 2 000 km. V pandemii sa vsak velmi necestovalo dialkovo. Pri nejakej 80 kwh baterke by som sa e308ky nebal. Pokial nejazdi denne stovky km po dialnici. Ale casom zakazu a zvykneme si jazdit 110 km/h a robit nabijacie prestavky, rovnako ako sme si zvykli na dotykove mobily a pod.
Avatar - twistedTSD
3. 4. 2021 16:41
Re: Re: To bude hezký souboj.
Na dotykové mobily jsme si zvykli, protože mají mnoho výhod. Jezdit po dálnici 110 km/h mě nikdy nebavilo a bavit nebude. Takže ne, díky, to si radši koupím nějakou solidní ojetinu a dojezdím ji, kromě toho nemám ve zvyku si zvykat na to, že je mi něco zakazováno. To se radši zařídím nějak jinak.
2. 4. 2021 18:24
Re: Re: To bude hezký souboj.
Tak ještě chybí ta férová cena.
Avatar - Midlosek
1. 4. 2021 15:47
Doba si ale takové modely žádá...
No, doba možná, ale zákazníci nikoliv ;-\
Rozbalit vlákno
2
1. 4. 2021 17:59
Re: Doba si ale takové modely žádá...
Přesně, věšina lidí totiž ještě neztratila zdravý rozum! :-)
Avatar - SKAY
1. 4. 2021 18:19
Re: Doba si ale takové modely žádá...
a nemají či nedají za auto mega +.....
1. 4. 2021 21:50
Situace s EV se mění
Každý rok se situace zcela mění, a s tím mění názor i lidi.
Rozbalit vlákno
0