Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai, Toyota i Ford pokračují ve WRC. Připravují se na hybridní éru

Ve WRC začnou v roce 2022 platit nová pravidla znamenající příchod hybridního pohonu. Dnešní účastníci šampionátu potvrzují, že v něm budou působit i nadále.
Zpět na článek
2. 4. 2021 15:21
Tedy nařizovat předělání...
... soutěžních aut na hybridy je jedna z největších pitchovin v historii motor sportu :-. Tak debilní nařízení už může trumfnout jen jejich povinná kompletní elektrifikace! :-( :no:
Rozbalit vlákno
9
Avatar - KANKUNEN
2. 4. 2021 19:20
Re: Tedy nařizovat předělání...
Zas nebuď takový pesimista, ten hybrid u Toyoty s dvoulitrem funguje. Malý motor, malá baterka a žádné dobíjení ze zásuvky, žádný podvod se spotřebou jak u PHEV.
Avatar - wakantanka
2. 4. 2021 22:15
Re: Tedy nařizovat předělání...
F1 či LeMans nič?
3. 4. 2021 00:32
Re: Tedy nařizovat předělání...
A co cekas? F1 je mrtva tak ted jeste zabit wrc a dalsi motorsport.
Avatar - wakantanka
3. 4. 2021 10:55
Re: Re: Tedy nařizovat předělání...
No daj, čo je mŕtve na F1?
3. 4. 2021 15:04
Re: Re: Tedy nařizovat předělání...
Uz asi tak 10 let je to o nicem. Chciplo to v dobe zavedeni Kers, Drs a podobnych hovadin v ramci pravidel. Uz to neni kralovna motorsportu. Proste nekoukatelny.
Avatar - wakantanka
3. 4. 2021 19:30
Re: Re: Re: Tedy nařizovat předělání...
Ahaaa, takže 10 rokov si to nevidel a preto je F1 mŕtva. 🙂 To je logika jak ten vtip : lúka je dlhá 300 metrov, tráva vysoká 20 centimetrov, koľko mám ja rokov?
3. 4. 2021 23:43
Re: Re: Re: Tedy nařizovat předělání...
Ja nekde psal ze jsem F1 nevidel 10 let? Jen pisu ze je to nekoukatelny.
Avatar - wakantanka
4. 4. 2021 08:29
Re: Re: Re: Re: Tedy nařizovat předělání...
Napísal si že je mŕtva a potom že je nepozerateľná. Ak je pre teba nepozerateľná, predpokladám že ju nepozeráš. Ja zas tvrdím že je iná ako bola, stále sa vyvíja. Najzaujímavejšia bola keď sa tankovalo, teraz sa treba viac sústrediť a nedá sa pozerať len jedným okom.
Avatar - speedfred
3. 4. 2021 23:14
Re: Re: Tedy nařizovat předělání...
F1 mám pocit že moc experimentuje a občas nevie kam ale mŕtva určite není. Je fakt neskutočne rychla a tento rok bude snáď aj hodne zaujímavá.