Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Arkana odhaluje české ceny. Nové SUV-kupé pořídíte jen jako hybrid

Nové kompaktní SUV-kupé pořídíte výhradně v elektrifikované podobě. Renault Arkana nabízí výběr mezi mildhybridem a hybridem.
Zpět na článek
Avatar - Jaros71
10. 4. 2021 22:46
Re: Já to nebyl
A manželce nevadí jezdit s tím kosočvercem na kapotě? :-)
Líbí se jí to a chce to tam mít... :D
No u nás by Rencek neprošel... ;-)
Navíc tohle je MÍRNĚ PŘEDRAŽENÝ A NEPRAKTICKÝ AUTO.
To třeba Ford Puma je jiné kafe , s tím je i zábava jezdit.
Avatar - Ozzman
10. 4. 2021 21:15
Re: napjatě očekávaný model Arkana
Když chci auto s kufrem Oktávky a chci SUV, proč si tedy nekoupit X5 ? A fakt do X6 dáš to, co do X5 nebo do Oktávky kombi? Já tedy znám jen první generaci a to auto bylo sakra malinkaté uvnitř...
Avatar - Ozzman
10. 4. 2021 21:14
Re: Já to nebyl
Píšu, že potřeba a chtíč jsou dvě rozdílné věci, takže manželka ho chce, protože se jí líbí, ok... ale stejně dobře by jí sloužil Megan ne ?
Avatar - twistedTSD
10. 4. 2021 21:01
Re: Ceny nových aut ...
Klidně žij v lesích v udržitelné komunitě, jezdi na koni a každý den se zbičuj za svou neúctu k matce přírodě, nemám s tím žádný problém.
10. 4. 2021 18:49
Re: Ceny nových aut ...
Fakt chceš tvrdiť, že pokrok vždy všetkým prináša len pozitíva?
Avatar - WinDiesel
10. 4. 2021 18:32
Re: Ceny nových aut ...
Kecy v kleci, kámo wole.
Avatar - xxc
10. 4. 2021 16:52
Re: Re: Jsem šťastnej
Ved pisem, ze to plati pre starsie typy, kedy po Lagune zacali robit kvalitne auta, lebo boli preslaveni nekvalitou. Len nejak zdegradovali a dufam, ze zase nove modely budu pod novym sefom kvalitne, ked ich chce predavat draho. V soferovi fakt chyba nie je, auto bolo pouzivane vyhradne na dlhsie trasy a rovnako ako ostatne auta, ktore funguju bez problemov.
Avatar - twistedTSD
10. 4. 2021 16:38
Re: Ceny nových aut ...
Nic takového se neděje.
10. 4. 2021 13:46
Re: Re: Jsem šťastnej
Ja som mal Kangoo celých 10 rokov. Nemalo jediný problém z toho, čo popisuješ ty. U teba bola chyba skôr niekde medzi volantom a pedálmi ako v aute.
10. 4. 2021 13:44
Re: Ceny nových aut ...
Ty si divné teleso, kámo... Že ty si na socík nepamätáš?
10. 4. 2021 13:43
Re: Ceny nových aut ...
Pokrok jednému prináša blahobyt, druhému možno pravý opak...
Avatar - xxc
10. 4. 2021 13:26
Re: Re: Jsem šťastnej
Bolo viac takých, ale mali staršie typy, nie terajšie autá, čo sú aktuálne v ponuke Renaultu.
10. 4. 2021 09:44
Re: Jsem šťastnej
Já jsem na Renaultu neměl za 10 let jedinou závadu.
Avatar - _GTE_
10. 4. 2021 08:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
10. 4. 2021 03:29
Re: Jsem šťastnej
Tak pokud si myslíš, že jsi nějaký Bůh, tak tě musím zklamat. :D Leda, že by ses pasoval na Boha elektrodebility a zelené demagogie. To pak jo! :-[]
10. 4. 2021 01:54
Re: Re: Já to nebyl
Nieco na tom bude, uz som videl v kratkom case asi 5novych citroenov c4.
Avatar - xxc
9. 4. 2021 22:44
Re: Jsem šťastnej
S dci mam posledny Grand Scenic. Skacu otacky pocas jazdy a trha to, v servise vymenili spojku a nepomohlo, nevie ani servis co dalej. Sice je pekne, ze maju 5 rokov zaruku, ale aj tak to je len trapenie. Mam aj ine auta, okrem Citiga mame aj C4 Picasso, BMW X1, v garazi Volvo V40, tomu tiez nieco v palubke sem tam vrzga. Cize viem trosku auta porovnat a Renault je nieco nehorazne. Ci to spravili naschval, alebo len nedoladili kvalitu u prvych kusov je otazne. Ale pokazilo sa aj to, co sa pokazit nemalo.
Avatar - twistedTSD
9. 4. 2021 22:39
Rusko
Těm, kdo tu argumentují ruskými prodeji, bych připomněl, že ruská Arkana je jiné auto a stojí skoro polovinu.
Avatar - twistedTSD
9. 4. 2021 22:34
Re: Ceny nových aut ...
Ano, každý normální člověk definuje pokrok tím, že se mu lépe žije.
9. 4. 2021 21:39
Re: Jsem šťastnej
A co máš za auto? Co zlobí? Vím že máš Citigo IV a to 1,5 dci určitě pod kapotou nemá.
9. 4. 2021 20:54
Re: Já to nebyl
no já třeba nerad přiznávám, že se mi ta X6ka od Mercedesu líbí hodně a že je vyškolili, že se jim povedla líp, než těm, co s tím přišli jako druzí:)
Avatar - _GTE_
9. 4. 2021 20:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 4. 2021 20:20
Re: Jsem šťastnej
Dyť bodejť, ten Tvůj Leon to dá ;-)
9. 4. 2021 20:06
Re: Jsem šťastnej
Spíš strýček Nehoda. Snad nás nenavštíví... :-O
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 19:47
Re: Jsem šťastnej
Problém je, že tyhle zaručené plány "do konce života" obvykle převrátí naruby strýček příhoda.
9. 4. 2021 19:43
Re: Ceny nových aut ...
ale jo, 5:00, 7:15, pak v 11 a poté ve 13:00. no a pak zase až ve 17:00 a ve 21:00. O víkenu jen 3x za den. Dost mizerie, to snad uznáš. V Ostravě jim MHD trajdá co 15 minut všemi směry :( takže spoléhat se na MHD je na dědine v ČR sci-fi, asi to máte na Slovensku více vymakané, ale tady to stojí za ho*no!
Avatar - xxc
9. 4. 2021 19:34
Re: Já to nebyl
To len dokazuje, ze Renaulty sa kupovali preto, ze boli najlacnejsie. Nie preto, ze to bol Renault. To by sa teraz malo s di Meom zmenit, len to bude beh na dlhe trate v terajsej situacii.
Avatar - xxc
9. 4. 2021 19:30
Re: a co C4
C4 nema 3 isofixy, korejska Arkana podla fotiek tiez nie. Hlavne, ze do Clia a Capturu vedia dat. Keby to malo aspon plugin etech do mesta, ale ani to nie.
Avatar - xxc
9. 4. 2021 19:28
Re: Jsem šťastnej
Ja som sa tiez tesil, ze ake mam dobre spalovacie auto, nesmrtelny 1.5 dci bez mocoviny s dobrou antikoroznou ochranou, do konca zivota. Kym sa to nepokazilo po 38 000 km, ale auto je este rok v zaruke, snad stihnu opravit :-)
9. 4. 2021 19:26
Re: Ceny nových aut ...
Ako keby to nebolo doteraz vždy, že si koncový zákazník alias spotrebiteľ, vyžral všetko...
9. 4. 2021 19:25
Re: Ceny nových aut ...
MHD? Chceš tvrdiť, že cez vás nechodí žiadny autobus...
Avatar - xxc
9. 4. 2021 19:14
Re: napjatě očekávaný model Arkana
V Rusku sa to predava dobre, predpokladam, ze sa to bude aj tu. Ale nie je to nahodou nejaky Samsung z Korey? Aj ked na bezpecnosti si dali zalezat, ktovie ako to bude s kvalitou.
9. 4. 2021 18:28
Re: Jsem šťastnej
Přesně tak, dnes je lepší třeba se i zadlužit, ale hlavně si ještě stihnout koupit normální nové auto! Naštěstí už jsem poněkud pokročilejšího věku, ale i tak mám propočteno, že pokud se dožiju 80 a v tomto věku přestanu řídit, bude mi muset vydržet 29 let! Bude dostávat tu nejlepší pravidelnou péči a najeté km bude naše rodina ředit na 3 auta. Bude také nezbytné si včas vytvořit pořádnou zásobu ND! :-O
9. 4. 2021 16:23
Jsem šťastnej
Sakra, já jsem tak šťastnej, že jsem ještě stihl koupit něco normálního, za relativně normální peníze...

;-)

Začíná přituhovat...
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 15:55
Re: Pro mě je Arkana naprosto...
Ano, je to smutné.
9. 4. 2021 15:50
Re: Pro mě je Arkana naprosto...
Je opravdu smutné, kam jsme to pod vládou rudozeleného vedení EU dopracovali.... :-O :-( :no:
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 15:50
Re: napjatě očekávaný model Arkana
Vždy mě fascinuje plný kýbl řečí o nepraktičnosti aut typu X6, GLC Coupe... To auto je tak hrozně nepraktické, že má kufr jak Oktávka, vzadu na hlavu normální dospělý nemá problém, zadní opěradla jsou sklopná 40:20:40, světlá výška jak Duster... ale jo, opravdu to je strašně, strašně moc nepraktické... :-( :no:
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 15:45
Re: Pro mě je Arkana naprosto...
Odpověď na tvoji poslední větu zní: V Rusku.
9. 4. 2021 15:32
Re: A já mám zase nano-hybrid
Předpokládám, že ta 406 asi nemá startér a alternátor v jednom.

Každopádně nechápu, proč nepoužili přímo mildhybrid a 48 V síť. Tím by utáhli všechny čerpadla, posilovače a klimošku a opravdu by se něco ušetřilo. Tohle řešení je spíše úspora hmotnosti a zlepšení průběhu stopstartu.
9. 4. 2021 15:25
Pro mě je Arkana naprosto...
... nezajímavá a předražená nabídka. Proč bych si proboha kupoval auto, absurdně kombinující nevýhody SUV s výrazně omezenou užitnou hodnotou kupé?! Něco velmi podobného kdysi zkoušel Ssang Yong s modelem Kyron a už tehdy to byl blbý nápad. A kde má Arkana alespoň jeden hybridizací nezprzněný motor s manuálem?!! :-O :no: :no: :no:
9. 4. 2021 14:50
Re: Já to nebyl
Arkana se ale opravdu nevyrábí jen pro ČR. Směrem na západ se blíží budget modelům. Nemluvě pak o tom, že Rencek je známej tím, že se tam dají ceny ukecat opravdu solidně. Dva roky zpátky si manželka koupila Megane Grandtour 1,2 TCE DSG a z 550 jsme to stáhli na 460...
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 14:35
Re: Ceny nových aut ...
To budou, ale tohle si netroufnou. Jak jsem nesčetněkrát psal, jsou to přizdis*áči. Proto staré auta nezakážou, jen je ověší různými ekodaněmi a podobnými ekovýblitky... Je to stejný hnus jak kdyby NAŘIZOVALI lidem bydlet v pasivních domech.
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 14:33
Re: Já to nebyl
Nevím jak to myslíš ten svůj dotaz.

Odpovím ti trochu jinak - je u nás jen opravdu málokdo, kdo nevyužije některé z benefitů SUV. Naproti tomu benefit skutečného kupé využije opravdu málokdo. V dnešním provozu a na našich cestách těch příležitostí mnoho není.

Takže SUV coupé spojuje právě ty tužby s reálnými potřebami.
Avatar - woody-alien
9. 4. 2021 14:28
Re: Ceny nových aut ...
A cestou do města, kam si jedu na bicyklu (abych náhodou nevyloudil nějakou škodlivinu) koupit biomrkev (protože všechna pole u nás na vsi obsadily solární panely) a fairtrade kafe, se nechám srazit a zmrzačit ekologickým aktivistou v tichém elektromobilu. To víš, že jo. :-[] ;-)
9. 4. 2021 14:12
Re: Ceny nových aut ...
Není to zrovna po rovině, MHD na vesnicích neexistuje, jako ve městech.
Avatar - lamal
9. 4. 2021 13:58
Re: Ceny nových aut ...
Predtym nez pridu baterie v masovom vyuziti sa este dostanu na ´´vrchol´´ spalovaky, riesenia zhruba od roku 2016 vyssie.. ich spolahlivost, servis. naklady a pokles hodnoty si vyzerie este nemala cast obyvatelstva.
9. 4. 2021 13:58
Re: Já to nebyl
Mně se třeba líbí a fakt nepřemýšlím stylem "mám něco jako X6". To se mi mimochodem nelíbí ani trochu.
9. 4. 2021 13:56
Re: Já to nebyl
Třeba moje manželka. Líbí se jí a chce ho. Není to drahý a asi si ho příští rok koupí. Je jí fuk, jestli s tím bude jestli je tam míň nebo víc místa, jestli to má o něco lepší nebo hroší jízdní vlastnosti a nebo jestli to žere o deci míň nebo víc. Stejně to má 20 km do práce a na nákupy. To jsou zákazníci. Nadšenců, kteří čichaj benzín, milují manuál a geniální jízdní vlastnosti už nejsou trendy, je jich málo a neurčují co se bude prodávat.
Avatar - Dinar
9. 4. 2021 13:47
Re: Ceny nových aut ...
Mně to říkat nemusíš, o těch baterkách, které budou levné, protože se budou dělat v milionových sériích a o elektřině, která nikdy nezdraží, tu čtu pod každým článkem o EV a světlých zítřcích s nimi.

Jiná věc je, že nějak nevěřím na moudrost lidu, lid si nechá s.át na hlavu, jako to už předvedl mockrát, pokud to souzi správně podají, což je právě doba, kterou žijeme, bude lid několik desítek let radostně hýkat, než mu dojde, že si s ním znova někdo vytřel zadek. Pak se možná něco stane, ale naše generace se na to už bude jen dívat s útrpným úsměvem starců. (sorry, jestli jsi třeba třicátník) ;-)
Avatar - lamal
9. 4. 2021 13:21
Re: napjatě očekávaný model Arkana
To bude:

a) obezitou obyvatelstva
b) kecanim manželiek do vyberu
c) pozerstvom

Vsetky skupiny preferuju SUV/Crossovery.
Avatar - KANKUNEN
9. 4. 2021 13:20
Re: Ceny nových aut ...
Dinare, Travel má pravdu, oni si nic nemyslí, už si viděl, že by někdo z nich dal nějakou vizi, strop je mínus. Jinak motory průmyslové šly od 1.4. o 12% nahoru. U transformátorů se mění norma a trafa jdou o 25% nahoru. Střední vrstva chudne, ale masy voličů jsou stále dotovány dokud to jde, až ti začnou chudnout a bude potřeba nové budoucnosti, zvolí se jiná strana a ta pomění normy k realitě. Houpačka se pořád opakuje, levičáci vždy prohospodaří všechny prachy a lid začne volit pravici.
Avatar - kari.laz
9. 4. 2021 13:16
Re: Já to nebyl
To nepopírám, jen jsem vyzdvihl "pozitiva" :D
Avatar - kari.laz
9. 4. 2021 13:15
Re: Já to nebyl
To myslíš vážně, že to chceš srovnávat s GT86? :D :D
A co třeba klasický Megane? Nebude tomu bližší?
Avatar - Ozzman
9. 4. 2021 13:12
Re: napjatě očekávaný model Arkana
No, upřímě, nevypadá to zle, ale neumím si představit, proč bych si měl koupit toto na místo Megana, či třeba Kadjara, ve všech vlastnostech to bude horší auto, tedy z principu, jak to nahoře napsal Kari.laz.

A to se dostávám k tomu, proč ? Umím ještě pochopit, že někdo, kdo má peníze a má 3 auta, nebo žije sám, si koupí X6, protože se mu prostě líbí, ale neumím asi pořádně pochopit, kdo si koupí Arkanu, či jiný Crossover v mainstreamu jako jediné auto do rodiny, který má horší kufr a upřednostní ho před kombíkem/liftbackem či sedanem. Dost často mladé rodiny, dají více peněz za auto, které má menší prostor a variabilitu...
9. 4. 2021 12:57
Re: RENAULT toujours!!!
Jeden palec hore máš odo mňa za vytrvalosť.
9. 4. 2021 12:51
Re: Ceny nových aut ...
Sorry, ale to nie je facka odo mňa, tá je od života a dostal ju každý. Od tej eufórie, keď sme štrngali kľúčmi za lepšiu budúcnosť sme už veľmi veľmi ďaleko. Zakričíme si, ponadávame, pokritizujeme a všetko pôjde aj tak ďalej bez ohľadu na nás. Vlak nezastavíš - môžeš kričať, protestovať, postaviť sa na koľaje, všetko jedno, aj tak ťa zvalcuje.
9. 4. 2021 12:50
Re: Ceny nových aut ...
Do nejbližšího města to máme 18 km .... :-(
9. 4. 2021 12:49
Re: Ceny nových aut ...
Už som tu podobné rozprávky dáávno nečítal, snáď už každému došlo, že sa žiadny zázrak nekoná.
9. 4. 2021 12:49
Re: Ceny nových aut ...
Pokorně Ti děkuji za tu facku, máš pravdu, bohužel§ Já si to fakt myslel, prý se tomu říká svoboda ! ;-\
Avatar - lamal
9. 4. 2021 12:49
Re: napjatě očekávaný model Arkana
Asi ano, tebe sa to lubi ? Prave toto pochova Megana a aj Clio(ten captur) co chvila...
9. 4. 2021 12:48
Re: napjatě očekávaný model Arkana
Neviem, čo ho na tom dizajne desí, teda nie že by mal čím nadchnúť, ale rozhodne 10x lepšie ako ten dnešný indický Hyundai.
9. 4. 2021 12:44
Re: napjatě očekávaný model Arkana
Žiadny zázrak to nie je, ale neurazí. Ešte sa môže stať, že nahradí Megana.
Avatar - Ozzman
9. 4. 2021 12:43
Re: napjatě očekávaný model Arkana
Tohle je spis Megan ne ? Clio má Captura
9. 4. 2021 12:41
Re: Ceny nových aut ...
A ty si si snáď myslel, že keď sa osolobodíme od východu a zavesíme na západ, tak budeme slobodní, nezávislí a nikoho nebudeme musieť poslúchať...?
Avatar - lamal
9. 4. 2021 12:39
napjatě očekávaný model Arkana
je pekne šeredné houno, zo zadu naburane poctivou Tatrovkou. Aj ta C4ka ma nieco do seba na rozdiel od tejto dizajnovej coupe agonie pre pozérov bez vkusu. Dalsie zbytocne ´´Clio´´.
9. 4. 2021 12:38
Re: Ceny nových aut ...
Záleží na tom, aký pokrok máš na mysli. Ak zvýšený pokrok pre teba znamená zvýšené pohodlie, znížené ceny a luxusnejší život, tak sa nemáš na čo tešiť. Dobre už bolo - bez ohľadu na pokrok.
9. 4. 2021 12:34
Re: a co C4
Malé auto? Však to má skoro rozmery Octavie... Na dnešnú dobu takmer klasický kompakt, 4 a pol metrové auto na (nelogicky a zbytočne) zdvihnutom podvozku.
Avatar - Dinar
9. 4. 2021 12:34
Re: Ceny nových aut ...
Oni si myslí, že budou, v EV za tři sta tisíc, na elektriku, která bude skoro zadarmo. :D
Avatar - Dinar
9. 4. 2021 12:31
Re: Já to nebyl
Já bych si na to prodejně docela vsadil, těch lidí s životním postojem "mám něco jako X6, ale za třetinu" se u nás najde dost. ;-)
9. 4. 2021 12:30
Re: Ceny nových aut ...
Klidně. Jen bych přestal žvanit o pokroku.
9. 4. 2021 12:27
Re: Ceny nových aut ...
Tak si kúpiš bicykel, no.
Avatar - Ozzman
9. 4. 2021 12:24
Re: Já to nebyl
Počkej počkej... potřeby, nebo tužby? Nebo mi ukaž, kdo potřebuje SUV coupé ? Jak takový člověk vypadá a jak bys ho charakterizoval ?
9. 4. 2021 12:23
Re: Ceny nových aut ...
Ale pro koně nemám seno a pozemek!
9. 4. 2021 12:21
Re: Ceny nových aut ...
Zapomeň na staré auto. V autě prostě jezdit nebudeš.
9. 4. 2021 12:21
Re: Ceny nových aut ...
Tak to si nedovolili ani komunisté, a to jsme tomu režimu říkali "totalita"..
9. 4. 2021 12:20
Re: Ceny nových aut ...
Snad to pak papalášům v "Bruseli" dojde...možná! ;-\
9. 4. 2021 12:19
Re: Ceny nových aut ...
Starší auta budou chtít zakázat. Takové jsou jejich sny.
9. 4. 2021 12:18
Re: Ceny nových aut ...
Tvé poslední věty, že to bude Kreativné" se asi děsím nejvíce :'-( no a že budeme, jako za socíku jezdit v 15-20 let starých plečkách, s tím už se začneme raději smiřovat. Já mám to "stěstí", že bydlím na dědině, takže snad ty nové emisní normy nebudou na nich platit. A navíc- zatím mám služebáka, takže bych neměl žehrat, ale ten vývoj mne děsí!
9. 4. 2021 12:12
a co C4
A co C4? Mne sa zda, ze C4 je tomuto velmi podobne.


V kazdom pripade vsak 23000 € za male auto s benzinom... hm, hm, hm
9. 4. 2021 12:10
Re: Ceny nových aut ...
suhlasim, je dobre, ze si to niekto vsimol. Cielom je znizit rozdiel medzi EV a spalovakom natolko, az EV zacne davat ekonomicky zmysel.

A co sa tyka Kuby - to sa tu neudeje. EU komisia to vyriesi zakazom spalovakov s normou menej ako Euro 6.
Samozrejme, nebude to taky tem klasicky zakaz, ako pocas old school sociku - bude to "len" obmedzenie jazdu do miest, zvysenie dialnicnych poplatkov, zvysenie poplatkov za STK, zvysenie poistiek, zvysenie dani alebo nieco podobne kreativne :yes:
Avatar - 3_diamanty
9. 4. 2021 12:09
parada
jak vizualne nemusim megane ci talisman... tak toto je fakt vizualna pecka... klobuk dole... arkana sa vydarila :yes:
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 12:09
Re: Ceny nových aut ...
V LA jsou tak absurdní limity, že nový barák nepostavíš na místě starého. Tak se naprosto absurdně rekonstruují staré barabizny i když by bylo mnohem jednodušší to zbourat a postavit znovu.

Obávám se, že ke stejnému stavu spěje EU s vozovým parkem. Budeme udržovat pojízdné vraky. Vivat Kuba!
9. 4. 2021 12:05
Re: Já to nebyl
ta kale uznej, že GT 86 není masovka, jako má být Arkana, navíc..... ceny nových aut jsou tak pro ty, co mají na vily, nikoliv na chaty. Ti na to mít nebudou...
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 12:00
Re: Já to nebyl
Vysmívej se jak chceš. Ale tyhle auta reflektují potřeby lidí mnohem víc než si dokážeš představit.

Ono jako GT86 a podobné auta jsou krásná věc, ale praktická použitelnost u nás velmi bídná. Nedojedeš s tím často ani na blbou chatu...
9. 4. 2021 12:00
Ceny nových aut ...
rostou jako venkovní teplota! Cílem emisních předpisů je prokazatelně nahnat ovce na kola, koloběžky a do veteránů. Za pár let to u nás bude vypadat jako na Kubě! Vivat EU :'-(
Avatar - kari.laz
9. 4. 2021 11:32
Re: Já to nebyl
Co se ti na těhle autech nelíbí? To fakt nechápu.
Vždyt to má ideální parametry: Malé uvnitř, velké venku, sporotvní jak lakatoš, vyšší spotřeba než nízké auto.... Samá pozitiva :D

Ale abych taky něco našel zapomněl jsem na zdejší "důchod klub" a "sádlo klub" ti by už přeci do normálního nižšího auta nevlezli :D
Avatar - rohYpnol
9. 4. 2021 11:24
V Rusku úspěch, v EU bude taky úspěch
Tohle bude bombové auto. Interiér pro Evropu je úplně jinde, což je super. Cena celkem brutální, ale na dnešní dobu...

Za mě super kára. Upřímně celkem čekám, že s něčím podobným přijde Škoda. V Číně už Kodiaq SUV-kupé je, takže za mě je to jen otázka času.
Avatar - Roman Horký
9. 4. 2021 11:13
A já mám zase nano-hybrid
Používá 12V systém pro snažší nastartování spalovacího motoru a rekuperuje energii z alternátoru poháněného spalovacím motorem. Jmenuje se Peugeot 406.
Takové to progresívíní slovo hybrid, to narveme soudruzi všude, kam to jen půjde.
Avatar - woody-alien
9. 4. 2021 11:12
Já to nebyl
Rovnou se přiznám. Jestli tedy někdo opravdu v této zemi toužil po neprémiovém SUV-kupé, tak já to určitě nebyl. ;-)