Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Tucson přichází jako plug-in hybrid. Nošovická novinka se vejde do 900.000 Kč

Plug-in hybridní derivát Hyundaie Tucson kombinuje benzinový čtyřválec 1.6 T-GDI s elektromotorem o celkovém výkonu 195 kW.
Zpět na článek
22. 4. 2021 07:00
Re: Re: Re: Skvělá cenovka....
Kodiaq dostane opět nanejvýš 1.4 TSI PHEV takže opět jen FWD a cena bude někde okolo 1,2 mil.
22. 4. 2021 06:35
Design
Za me ctyrocko nazivo lepsi dvouocka,dokonce jsem zvazoval jeho koupi.O4 za me naopak seda mys s divnym zadkem a unylym předkem..Tuscon ma v CR dobrý PR a i tady na auto.cz ho milují, takze design nedesign, budeme se s nim na silnici setkávat a třeba si na to zvyknu, jak na písničky od Chinasky..Je to obycejnej hnus, ale kdyz to do tebe valej 10 x denne v rádiu, po case je ten hnus tak nejak snesitelnější...
21. 4. 2021 19:57
Re: korejska
Se čtyřokou Octavkou je to přesně naopak. Na papíře to bylo divný a v reálu se mi to celkem líbí. Tucson vypadal dobře na papíru a real je divnej.
Avatar - Emel
21. 4. 2021 16:01
Re: Re: Skvělá cenovka....
Koncern má 2.0TSI + PHEV + 4x4 třeba v Q5, ale nevím, jestli se to někdy podívá třeba do Kodiaqu.
21. 4. 2021 15:00
korejska
zbesilost. Dnes jelo proti mne. Zezadu hnus, zepredu snad jeste horsi. Ta svetla jsou proste tragicka svou prostorovou rozbitostí. Ale tak vybrali si novy designovy jazyk, co nadelame. Mně se z evropske produkce Hyundai rozhodně libí minula generace Tuscona. Ta se jim designove povedla. Zbytek,no..
21. 4. 2021 14:59
Re: Re: Skvělá cenovka....
tak tak, pritom Taracco zacina o 200k vejs
21. 4. 2021 14:06
Když nového Tucsona představili...
...na první dojem jsem byl dokonce až ohromen. Ale pak jsem si ho pořádně prohlédl v reálu a musel jsem překvapeně konstatovat, že se mi to auto vlastně nelíbí. Je originální, o to žádná, ale jeho koupi si osobně vůbec nedovedu představit. Navíc jeho obrovská nevýhoda je absence silného dvoulitrového turbodieselu, to spoustu českých zákazníků spolehlivě odradí.
P.S. Tento druh designu sázejícího na extravaganci se většinou velice rychle okouká, tak jsem moc zvědavý, jak se bude líbit třeba za 3-4 roky. Zvenčí se mi asi nejvíc zamlouvá ta linie lemů blatníků, naopak naprosto tragicky nevkusný je podle mého názoru volant. :-( :no:
21. 4. 2021 13:37
Re: Re: Skvělá cenovka....
Bohužel koncern neumí v tyhle kategorii PHEV 4x4 viz Seat Taracco 😬
21. 4. 2021 12:49
Re: To mohlo být tak povedené auto
V clanku stoji, ze uz zakladna vybava obsahuje full LED svetla.
Avatar - KANKUNEN
21. 4. 2021 12:35
To mohlo být tak povedené auto
ale proč to má halogenové hlavní světla, které nikde nepasují, a ty krásné zadní světla nemají blinkr, který je nakonec v nárazníku. A proč má volant uši jak kokršpaněl.
Avatar - speedfred
21. 4. 2021 12:31
Re: Skvělá cenovka....
A hlavne aby už mali “trochu” vylepšené to ovládanie čo všade kritizujú.
Avatar - Emel
21. 4. 2021 12:27
Re: Skvělá cenovka....
Tak on Karoq není nijak výrazně dražší než Octavia... v základu je to 540 vs. 500... s drobnými rozdíly ve výbavě na obě strany (Octa má v základu FullLED, to je asi jediný větší rozdíl).
To RSko je fakt hodně dobře vybavený... takže pokud by byl Karoq RS iV 180kW taky třeba +40t k ORS iV... no dobře, pořád by to bylo FWD a zatím není, to byla jen taková spekulace.
21. 4. 2021 12:04
Re: Skvělá cenovka....
... tak těžko cenově srovnávat FWD kombík se 4x4 crossoverem.... za tu vyšší boudu jsou lidi ochotni hodně připlatit....

spíš při tom srovnání pláče třeba Jeep Compass, který je o 100 tisíc dražší, chybí mu 60kW a obávám se že bude ve všem horší.... :-(
Avatar - Emel
21. 4. 2021 11:41
Re: Skvělá cenovka....
Cca. srovnatelná Octavia RS iV 180kW je za 940t, s podstatně lepší výbavou (ovšem bez 4x4)... jen holt zatím ta technika není v Karoqu (koncem roku snad bude facelift, tak možná).
Avatar - Plautus
21. 4. 2021 11:16
Re: Skvělá cenovka....
Inými slovami, hodená rukavica do ringu iným automobilkám, ktoré sa na túto cenovku v tejto kategórii v dnešnej dobe nedostanú (alebo ledva dostanú) s konvenčnými pohonmi.
21. 4. 2021 10:42
Skvělá cenovka....
.... módní crossover se silným benzínem a možností EV provozu na 60km s cenovkou pod 900 tisíc je prostě skvělá nabídka.... :yes:
21. 4. 2021 09:56
S tohle cenou
výkonem, výbavou a dojmy s prvních testů, se tomu moc vytknout nedá...