Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný VW Polo míří do předprodeje, ceny začínají od 346.900 Kč

Omlazené Polo je standardně vybavené předními i zadními LED světly, ve volitelné výbavě pak nechybí IQ.Light světlomety nebo IQ.Drive Travel Assist asistent pro částečně autonomní jízdu.
Zpět na článek
2. 6. 2021 16:32
2. 6. 2021 16:58
2. 6. 2021 18:06
3. 6. 2021 11:58
3. 6. 2021 12:36
2. 6. 2021 16:44
2. 6. 2021 18:44
2. 6. 2021 19:12
2. 6. 2021 21:46
3. 6. 2021 01:05
3. 6. 2021 09:09
2. 6. 2021 22:03
2. 6. 2021 21:47
3. 6. 2021 07:29
Avatar - lamal
2. 6. 2021 16:32
Uber Pólo
ma velmi luxusne vyzerajuce bocne obklady dveri, to je v style Suzuki Vitara ? Dole umiestneny panel klimy s komplet dotykovym ovladnim, extremne malym displayom teploty a slidermi to je peklo. Ako to moze niekomu prejst netusim, skorumpovany premysel je toto. Hnus.

Ceny su kvalitne, 1.5tsi a GTI casom mi pride ako jedina zachrana pre model Polo. Inak bieda za tie prachy. Polo uber uber a ubralo moc, Sandero pridalo :D
Rozbalit vlákno
10
2. 6. 2021 16:47
Re: Uber Pólo
Co mas proti Vitare? Skus pozriet kolko ta Vitara stoji a co vsetko ma vo vybave. Osobne nevidim dovod kupit cesku fabiu/novu generaciu s velkym prepadom ceny pri naslednom predaji. Ked mozes mat za takmer identicku cenu v spanielsku vyrobene Polo ktore lepsie vyzera aj vnutri a ma kvalitnejsi interier. A vyssiu zostatkovu hodnotu.

Kde sa podela ta slavna hodnota za peniaze u zlatej ceskej fabie? Uz to nie je ani Kabanova karoseria...🤔
Avatar - lamal
2. 6. 2021 16:58
Re: Uber Pólo
Praveze nic, olizovaci plastov davaju Suzuki pravidelne čočku za obklady dveri a plasty. To ze taky S-Cross kupis v reale za 17tis € s 1.4 Boosterjet + M6 ich moc nezaujima. Polo za 15 500€, s tym interierom na plechoch 15 a s 5kvaltom je vysmech. https://www.suzuki.sk/…itara-hybrid-2wd

Osobne sa mi nova Fabia lubi, kam sa dostanu ceny v reale neviem, dizajn mi pride o triedu lepsi nez v Pole vratane ergonomie. Kvalita interieru snad nemoze byt horsia nez modernizovane Polo, pozri si tie foto poriadne. Pravda Fabka je novsia, motoricky je to vsak to iste, liter musi stacit a ak 1.5TSI tak len so suchym DSG (velka smola)
2. 6. 2021 18:06
Re: Uber Pólo
Tak cena za Polo je víc než sebevědomá, navíc za to člověk dostane hůř zpracované auto s levnějšími plasty, slidery na klimatizaci jsou jen ojeb zákázníka. Je to určitě levnější něž otočné ovladače, ale ovládání na prd...řidič tomu musí věnovat pozornost :no:
Avatar - Mokrous
2. 6. 2021 21:50
Re: Uber Pólo
Nový panel klimy je naprosto v pohodě. Mám to v Passatu a není s tím vůbec žádný problém.
Lze to ovládat při troše cviku i poslepu, ale není k tomu důvod. Funguje spolehlivě a přesně i v rukavicích a je samostatný, což je to hlavní. Při koupi jsem byl naštvanej, že to tam je, ale po prvním dni konstatuju, že je super.
2. 6. 2021 21:59
Re: Uber Pólo
Po prvním dni :D :D :D ovšem to je relevantní zkušenost :yes:
Avatar - Mokrous
2. 6. 2021 22:40
Re: Uber Pólo
OK, špatně napsáno. Mělo tam být: "už po prvním dni jsem mohl konstatovat..." Mohu tak činit i po druhém a po třetím atd. Používám to už druhý měsíc a nenapadá mě jediná výtka. Narozdíl od jiných moderních kravin nejen u koncernu.
Ta klima je úplně fajn a nejen, že je moderní a funkční, ale taky se to dobře udržuje. Jedno setření hadříkem a je to. Narozdíl od koleček, kde se špína držela všude. Všechno má svoje pro a proti.
Stížnosti beru jen od uživatelů, nikoliv od bychařů a odborníků na obrázky na netu.
Navíc nechápu lidi, kteří mají neustálou potřebu rýpat do automatické klimatizace. Proto se jmenuje automatická, že si všechno hlídá sama. A kroucením se to nezrychlí. Já ji nastavím jednou na 22,5ºC a zůstane tak většinu času až do prodeje auta. Snad jen, když je venku 40ºC, tak zvednu teplotu, aby nebyl takový šok z přechodu. Letos to zatím nehrozí.
3. 6. 2021 11:00
Re: Uber Pólo
22,5ºC :-O :-O :-O Kdyby mi někdo nastavil půl stupně, tak by si hned musel vystoupit :D
Avatar - lamal
3. 6. 2021 11:58
Re: Uber Pólo
Som rad, ze si spokojny, ale si mladsi prepodkladam. Ked by si mojmu tatovi alebo mamke povedal, ze pouzivaj hento tak ich obleje studeny pot. A to su daleko pred 70. Je mi jasne, ze smartfon generacia to nejako obsluzi, ale tlacitka okruhov a funkcii klimy na dotyk bez hapt odozvy a maly display ktory napr s okuliarmi na dialku neprecitas je tak ako som popisal des. Nie pre kazdeho samozrejme.
Avatar - Mokrous
3. 6. 2021 12:24
Re: Uber Pólo
Bude mi 50 a potřebuju brýle na čtení. Displaye ale vidím naprosto perfektně a ovládání je naprosto jednoduché a blbuvzdorné. Tam není kde se ztratit, ani co pokazit. Opravdu. Narozdíl od často stupidních menu a složitých ovládání asistentů a pod. Tohle je ta nejmíň složitá věc v autě. Věřte. A nebo ještě líp, běžte a zkuste si to.
Avatar - lamal
3. 6. 2021 12:36
Re: Uber Pólo
Tych 50 je mladsi ;-) Brile na cteni su ideal, na dialku uz nie. Nehadam sa, ja to vidim ako nedobre riesenie pre vsetkych, ja osobne by som to tiez zvladol. Kadopadne dik za osobnu skusenost.
2. 6. 2021 16:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - twistedTSD
2. 6. 2021 18:44
Not cool
G7 stál méně, když přicházel na trh.
Rozbalit vlákno
9
2. 6. 2021 19:12
Re: Not cool
No někdo ty koncernové elektrošuplíky zaplatit musí. Takže koncern plošně zdražil, aby se i ten kdo je kupovat nechce, podílel…
2. 6. 2021 21:46
cool
Zdražování?
Tak dobře víme jak rostly platy a výbava. Zde hledej růst cen.
Kdy brali ve Škodovce o 50% menší platy a jaká byla tehdy výbava aut?

Já si pamatuji i roky, kdy se přidávalo 18% a dneska se píše, že jsou auta drahá.
Avatar - twistedTSD
3. 6. 2021 01:05
Re: cool
Netřeba teoretizovat, inflace dělala při této částce něco přes 40 tisíc Kč. A za to jsem teď o třídu níže a bez turba, výbava +- stejná (díky asistenčním systémům).
Avatar - Emel
3. 6. 2021 09:09
Re: cool
Schválně si zkus někdy spočítat, kolik procent z ceny auta dělají mzdy zaměstnanců... (počet zaměstnanců x průměrná mzda)/tržby... možná budeš překvapený, jak je to málo.

Samozřejmě... nejen v ČR se vyrábí Škodovky (a naopak), jsou tu agenturní pracovníci... i to se dá odhadnout/spočítat, ve výroční zprávě je počet aut vyrobených v ČR... ale tak prostě pro představu.
2. 6. 2021 22:03
Re: Not cool
Ale zdražení je hodně dramatické. Manželce jsem bral Polo Highline 1,0TSI 85kW v 2018 a ceníkově tehdy i s metalízou vyšlo 418 tisíc.. to jsem si myslel, že když vyšel ceník Fabie 4, tak je celkem drahá, ale tohle je silný tabák
Avatar - Mokrous
2. 6. 2021 21:47
Re: Not cool
V roce 2013 byly i jiné mzdy, jiné emisní a bezpečnostní předpisy EU a jiná výbava vozů. Nahoru šlo prostě všechno.
2. 6. 2021 21:49
Re: Not cool
jak jsem napsal.

Já si pamatuji i roky, kdy se přidávalo ve Škodovce 18%
3. 6. 2021 07:29
Re: Not cool
takze si chtel rict, ze cena je nastavena pro zamestnance skodovky?
3. 6. 2021 09:39
Re: Not cool
V tisku se nejvíce řešila Škodovka a státní pracovnící, u kterých se zase přidávalo kolem 10%.
3. 6. 2021 14:49
Chybí průhled zadními dveřmi
- aby bylo vidět, jestli se už konečně zlepšili v zadním sedáku, který byl vždycky ohromně skloněný vzad a s vysoko posazenou přední hranou, takže sezení bylo vzadu vždycky tristní. Můžeme jen obdivovat, že v Ml.Boleslavi to měli vždycky dobré - na stejné plošině a na malém rozvoru, který skončil až teprve teď.
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2021 17:19
Neviem kde chce VAG s tými cenami skončiť...
Polo, Fabia, Ibiza majú naozaj brutálne ceny.
A mladí už na patriotizmus kašľú ;-)
Rozbalit vlákno
0