Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Opel Astra se blíží. Odhaluje se na prvních snímcích

Astra se v nové generaci výrazně promění. Kompaktní Opel dostane nový design i jiný technický základ. Přesune se i místo výroby.
Zpět na článek
8. 6. 2021 12:50
8. 6. 2021 13:05
8. 6. 2021 15:42
8. 6. 2021 15:53
8. 6. 2021 18:03
8. 6. 2021 19:33
9. 6. 2021 08:53
9. 6. 2021 08:59
8. 6. 2021 12:09
Drzim palce
Uz Mokka s tym novym faceom vyzera uzasne ... a ak si rovnake DNA zachova aj nova astra tak vidim pred sebou noveho krala segmentu.... astra si to zasluzi.... opel :yes:
Rozbalit vlákno
3
Re: Drzim palce
Tvoji krali segmentu zvycajne okupuju posledne miesta :) Posledneho co som registroval bol eclipse cross.
8. 6. 2021 13:18
ha ha ha ha ha ha ha ta sedla !!!!! :-[]
9. 6. 2021 01:07
Tak jako nová francouzská Mokka už je auto o ničem , tenhle klon 308 taky nebude zázrak.
Bohužel Opel už je jen název..
Ale něco se prodá a náklady na vývoj má PSA minimální.
8. 6. 2021 12:18
Pastička na annonymní mamrdy
aby mohli naminusovat a některý se tady projeví plným jménem protože to nevydrží.
Rozbalit vlákno
6
8. 6. 2021 12:37
Re: Pastička na annonymní mamrdy
Tobě někdo hacknul účet, nebo to je tvoje mentální metamorfóza?
8. 6. 2021 13:03
Máš tam mínus, takže RH má pravdu.
8. 6. 2021 13:14
Vždyť si drží pořád stejnou úroveň od začátku:D
8. 6. 2021 13:20
Mínusy jsou tady od toho, aby se s nimi vychovávalo !!!!!
8. 6. 2021 14:21
Tak už chápu proč asi máš tolik účtů. Vychováváš příznivce EV a obdivovatele hybridní technologie :-[]
8. 6. 2021 20:07
👍🏾 klasický slabomyslný Chizek > během večera budu mít 17 minusu 🤣
Opel me nikdy moc nebral
Ale co ted vidim novou Mokku docela casto tak palec nahoru. Vzdycky se ohlednu. Takze Astra bude urcite taky super
Rozbalit vlákno
1
8. 6. 2021 13:21
Re: Opel me nikdy moc nebral
To je všem u nosu. Důležité je sdílení platforem, což umožňuje snížit ceny nebo zvýšit zisk na modelu. A to PSA zvládá.
8. 6. 2021 13:05
Ooooo
jak je krásné, když to nemá hmyzí ksicht. Většina designérů dnes opisuje styl vřed v nárazníku.
Rozbalit vlákno
0
8. 6. 2021 13:43
Design bude jistě moc pěkný...
...pak se ale dovíme, že motorovou paletu bude tvořit 1 ubohý piditříválec ve 2 výkonových verzích a pak už jen hybridy. Takže nekoupitelné auto... :-( :no:
P.S. Budu opravdu nadšený, pokud jsem se zmýlil! :-)
Rozbalit vlákno
20
8. 6. 2021 14:22
Re: Design bude jistě moc pěkný...
Zvykej si, přichází nová lepší doba.
8. 6. 2021 14:35
Tak to ani omylem! Byť jsem to původně v nejbližších cca 5 letech vůbec neplánoval, pod dojmem toho současného antiautomobilového běsnění EU jsem si před týdnem byl pro svoje poslední nové auto, ještě jakž takž pořádné. Jestli někdy přijde ještě nějaké další, už to bude pouze ojetina nebo yongtimer. Pokud se tedy nestane zázrak a ekoteroristé nepůjdou od válu!
8. 6. 2021 16:33
No pravda je, že tyhle myšlenky mám taky, koupit si ještě rychle nějaké auto, které bude určené na to, že si ho nechám dlouho.
8. 6. 2021 17:03
Bohužel, to naše nové už mně a mojí drahé polovičce bude muset vydržet až do konce naší řidičské kariéry, nic pořádného nového už totiž za pár let nebude v EU k mání :no: ... :-(
P.S. Doporučuju ti dlouho neváhat, ceny rostou co čtvrtletí, ne-li měsíc! :-O
8. 6. 2021 18:12
Re: Re: Design bude jistě moc pěkný...
Můžu se zeptat na co padla volba? Klidně mi napis na SZ jestli to zde nechceš publikovat
8. 6. 2021 22:06
Promiň, ale zatím si to nechám pro sebe. Ale už jsem začal pracovat na recenzi pro mojeauto, jakmile načerpám více jízdních dojmů a zkušeností, dokončím ji a hodím do placu. Zatím prozradím jen tolik, že to samozřejmě má čtyřválec a manuální převodovku a že z něj mám velkou radost. :-)
9. 6. 2021 01:09
:yes: :-)
9. 6. 2021 07:09
To by bylo smutné, abys neměl z nového auta radost. Tamtéž leon už se ti začal kazit, že jsi ho vyměnil?
9. 6. 2021 08:37
No právě že již za několik málo let nová auta, ze kterých bych mohl mít radost, z evropského trhu kvůli ekoterorismu EU zmizí. Navíc od jara 2023 dostanou všechna nová auta v EU povinně bonzovací černou skřínku, debilní udržování v jízdních pruzích a omezovač rychlosti! A ještě přitom stihnou brutálně zdražit, což se samozřejmě přenese i na ceny ojetin. Prostě automobilový armagedon. :-O :no: Takže je jasné, že je nejvyšší čas jednat. Jinak Leonek jezdí super, rozhodně ho prodávat nebudeme. Ale díky novému autu na něm budou km přibývat podstatně pomaleji, takže nám obě rodinná auta déle vydrží. :-)
8. 6. 2021 19:27
Presne tak uvažujem a ako fanúšik Mazdy chcem manželke k mojej 3 BN kúpiť o rok CX-5 2L benzín, 165k, manuál. Ten smer je pomerne desivý.
8. 6. 2021 22:01
No prodejce mi taky říkal, že v poslední době mu podobný důvod koupě uvedlo už několik zákazníků. Lidi nejsou hloupí...
8. 6. 2021 22:13
Jasne a Mazda je jedna z poslednych, co robi auta s vybornym manualom a plochym benzinom. Musim vyhutat ako na to, lebo by som chcel auto do 20k, zatial co taka nova by stala cez 30k (Eur). Mozno kupim zanovnu, 3-4 rocnu.

Podotykam, ze a priori nie som proti EV, najma v mestach mi davaju mensie elektroauta zmysel, preco nie. Velmi mi vsak vadi ako to na nas spotrebitelov tlaci zhora nie ako odpoved na dopyt ale napriek nemu. Ako kazdy technologicky milnik sa maju (ne)presadit EV same, si myslim. Zvlast ked ich ekologia je pomerne otazna. Ale to tu vsetko asi vacsina z nas vie, vsakze. Najvacsia zvratenost su dotacie, ergo dotovanie bohatych chudobnymi.

Plati to aj na celu bezpecnostnu vybavu a vsetko okolo toho. Kedysi auta krasne postupne lacneli a za 15k si mohol mat vyborne nove auto nizsej strednej (kupoval som svoju prvu Mazdu 3 BM v 2015, pamatam, ze zacinala na 13.9k). Ta teraz so vselijakymi zadychanymi motormi zacina na 20k...
9. 6. 2021 07:11
Zrovna manželce je manual to poslední, co bych ji kupoval. Zvládla to dlouhé roky, ale proč ji to neulehcit, kdyz nejezdi denně
9. 6. 2021 08:35
Jasne, ja sa uplne automatu branit tiez nebudem, najma s ohladom na AWD a cenu. Avsak: 1) manzelka ma manual radsej (je pravda, ze automat skusala snad len raz), 2) Mazda ich vie velmi dobre 3) a ja budem auto soferovat tak spolovice tiez (vsetky dlhsie jazdy, vylety a dovolenky).
9. 6. 2021 08:50
Moje manželka je naštěstí zcela spokojená s manuálem, na který je zvyklá celý svůj řidičský život. Na ženskou řídí opravdu výborně a automat by považovala za svoji řidičskou degradaci. :-) :yes:
9. 6. 2021 18:31
To je tak, keď nikdy nevyskúšala lepšie :-)
8. 6. 2021 20:09
Já bych nespěchal, nakupovat se bude dát za 5-10 let, z ČR bude opět vrakoviště celé Evropy, kde se budou odkládat ty spalovací auta. Budou za pakatel, protože si to normální člověk nekoupí, pravděpodobně se s tím ani nepodíváš do blízkého okolí centra.
8. 6. 2021 22:12
Obávám se, že tvé predikce se z větší části nesplní... :-(
9. 6. 2021 08:33
Neda sa povedat, ze by si ma upokojil, haha. Je to samozrejme vyvoj, ktory napadol aj mne Uvidime...
8. 6. 2021 19:31
Síce súhlasím, ale asi to väčšine zákazníkov nevadí, keďže Peugeot má v čele predaja v Európe dva modely. Fandím PSA, ale aj mne tie podvýživené motory vadia. Resp. chýbajú silnejšie. 3008 už so silnejším motorom ako 130k nekúpiš.
8. 6. 2021 14:23
Hezký kompakt
Opel má po dlouhé době nějaký ksicht a nové Astře svědčí.
Rozbalit vlákno
0
8. 6. 2021 15:42
Astra L
Niekto hore písal že nová Astra L bude králom triedy ale ako iste všetci vieme králom bol a myslím aj bude auto ktoré všetci chcú dobehnúť ale stále sa im to nedarí.Za mňa tento design / keď som videl naživo Mokku / je čistá katastrofa a čím viacej farebných kombinácii tým je to ešte horšie.Ak v tomto duchu bude vyzerať nová Astra tak už radšej ten nový P 308.Ale keďže majú aj P 308 aj Astra L z bežných benzínových motorizácii k dispozícii len trojvalce tak to auto je za mňa ne-ku-pi-teľ-nééé.Tie štvorvalce 1.6 s hybridom nerátam lebo tam bude cena okolo 30 000 € a to už je cenová relácia kde sa kupujú iné autá.Ople som mal rád / vlastnil som Vectru r.v. 2005/ ale ako prešli pod francúzou tak to bude len horšie a horšie lebo frantíci chcú z neho urobiť lacnejšiu značku niečo ako Renault-Dacia.Posledný pekný Opel je Insignia a nová Astra v tak silnej konkurencii aká momentálne je v segmente C bude asi predajné fiasko.Samozrejme ešte závisí od ceny ale Peugeoty sú cenovo dosť napálené. :no:
Rozbalit vlákno
6
8. 6. 2021 15:53
Re: Astra L
Já Insi taky považuju za poslední pořádný Opel... :-(
8. 6. 2021 17:26
Naopak zase tak silná konkurence není. Kdyby z Astry nevykuchali motor, mohla by se prodávat.
8. 6. 2021 18:03
Jasne, kedze trojvalec je fuj, tak si kupis stvorvalec s vypinanim dvoch valcov a struhas formu.
8. 6. 2021 19:33
Zamietol Mazdu 122k s normálnym benzínom motorom 2.0, a kúpil rovnako výkonný ale s vypínaním valcov (ak vravíš pravdu), heh.
9. 6. 2021 08:53
Pořád lepší 4válec s vypínáním dvojice válců (které ani není cítit, navíc ho lze chiptuningem deaktivovat, pokud by to někomu jo vadilo), než z principu nevyvážený tříválec s drnčivým zvukem (a v případě Fordu se u něj vypíná ještě i ten 3. válec! :-[] ).
9. 6. 2021 08:59
Isteze, s tym mozem len suhlasit. Ja som skor reagoval na tu logiku vyberu z jeho recenzie vo vztahu k Mazde (nepresvedcivy motor). Ale proti gustu ziaden disputat v konecnom dosledku.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud