Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak profi šofér Rolls-Royce chrání celebrity? Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího

Během jízd s novým Ghostem jsme měli možnost pohovořit s Andim McCannem, profi řidičem a lídrem šoférské akademie Rolls-Royce. Podělil se s námi o nejeden zajímavý příběh.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
15. 6. 2021 13:13
Re: Crewe
Všechny archivy, uložené dřevo ze všech vyrobených aut, dokumentace atd zůstalo v Crewe, takže když Chceš dneska něco na RR před rokem 2000, tak musíš k Bentley.

Sranda no :-)
10. 6. 2021 15:26
Re: Machy
Jsem sice starej, nejsem módní guru, ale oblečení mi přijde cajk, má to jakýsi styl.a dnes to je zcela ok. Jinak boty s "traktorem" nejsou společenské a čepice také není houmeles, ale jen můj skromný osobní názor.
Avatar - kari.laz
10. 6. 2021 10:06
Re: Machy
Na tohle už jsem asi starý a moc normální. Ale tepláky na tkaničku, délkou na Havla (jak když čeká velkou vodu) a designem společenských kalhot a k tomu kožené společenské boty a houmeles čepici.
Kur*va kde je ta doba elegantních mužů, kdy muži byli muži a také tak vypadali, buď elegantní, nebo drsní.
9. 6. 2021 20:52
Crewe
Pán nemůže o skutečném RR nic vědět, to by se musel učit v Crewe a ne se učit v Mnichově...Je legrační, jak se snaží dělat, že jsou tou původní značkou RR...Jako když znojemský okurky dnes vyrábí Hamé:))
9. 6. 2021 18:31
Re: Machy
Taky mě to praštilo do očí. Chudák Andi se možná polekal co to je za prostituta.